ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mayıs 2024, Çarşamba 01:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   YÖK BAşkanı Hakkında Görevsizlik Kararı ....
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Şub.2008 Cum 12:16:20      YÖK BAşkanı Hakkında Görevsizlik Kararı ....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

YÖK Başkanı Hakkında Görevsizlik Kararı

Haber:  Flaş.. YÖK Başkanı Hakkında Görevsizlik Kararı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan Hakkında Görevi Kötüye Kullanma Suçunu İşlediği İddiasıyla Yapılan Suç Duyurularına İlişkin Olarak Görevsizlik Kararı Verdi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, YÖK Başkanı Prof. Dr. Özcan Hakkında Görevi Kötüye Kullanma Suçunu İşlediği İddiasıyla Yapılan Suç Duyurularına İlişkin Olarak Görevsizlik Kararı Verdi. Prof. Dr. Özcan ile İlgili Dosyalar, Gereğinin Yapılması İçin Milli Eğitim Bakanlığı na Gönderildi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Yükseköğretim Kurumu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan hakkında CHP nin ve bir vatandaşın yaptığı suç duyurularına ilişkin olarak görevsizlik kararı verdi. Rektörlere, türbanlı öğrencilerin üniversitelere alınması talimatı veren Prof. Dr. Özcan ın görevi kötüye kullanma suçunu işlediği iddiasıyla yapılan suç duyurularına ilişkin inceleme başlatan Başsavcılık, 2547 sayılı YÖK Kanunu nun 53. maddesine istinaden görevsizlik kararı vererek dosyayı Milli Eğitim Bakanlığı na gönderdi.

YÖK Kanunu nun 53. maddesine göre, Prof. Dr. Özcan hakkında soruşturma açılıp açılmayacağına Milli Eğitim Bakanlığı karar verecek. Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Özcan ile ilgili ilk değerlendirmeyi Milli Eğitim Bakanının başkanlığındaki bir toplantıda, Yükseköğretim Kurulu üyelerinden teşkil edilecek en az üç kişilik bir kurul yapacak. MEB Bakanı Hüseyin Çelik başkanlığında toplanacak olan kurul, soruşturma açılması yönünde karar verirse dosya Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı na gönderilecek. Başsavcılık, hazırlanacak iddianame sonrası Yargıtay 4. Ceza Dairesi nde Prof. Dr. Özcan ile ilgili dava açılacak.

MEB Başkanı Çelik in başkanlığındaki kurul, Prof. Dr.Özcan hakkında soruşturma açılmasına izin vermezse buna itiraz edilebilecek. Yapılacak olan itirazı Danıştay 1. Dairesi görüşüp karara bağlayacak. Danıştay, Prof. Dr. Özcan hakkında soruşturma izni verilmemesine ilişkin verilen kararın kaldırılmasına karar verebilecek.
(Ankara Haber Ajansı)
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir