ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mayıs 2024, Salı 20:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   ANLAMLAŞTIRMA TAKINTISI....
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2008 Cum 15:09:02      ANLAMLAŞTIRMA TAKINTISI....sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

ANLAMLAŞTIRMA TAKINTISI

Çok hızlı geçişler yaşatıyor beynim bu aralar kalbime ve ruhuma ...Olmadık hatırlamalarla kah mutluyum kah üzgün...Bu arada "a" harfi üzerine inceltme işareti yapamamak anlatımımda yaratmak istediğin ince estetiği bozuyor ...Siz o "a" ların üzerinde inceltme işareti varmış gibi yapın...
Nekadar çok varmış gibi yapıyoruz...Maskelenmiş tüm bize değmelere maske yokmuş gibi yapıyoruz ya da ( da yı ayırmaktanda nefret ediyorum ) safa yatıyoruz...Elimize ne geçiyor kocaman samimiyetsizlik....
Havalarda kararsız ruh halimi etkiliyor bu ....Bir 4 bir 19 derece olurmu hiç hava ....Neden tüm anlamsızlıklar içinde dengesiz olmaya en çok hakkı olan şeyden aslında istikrar bekliyorumki...İnsan neyi bozsa dengesizleşiyor birde bunu yapmıyormuş gibi davranıyoruz....Hava işte bozduk dengesini....Ağzı yok dili yok ...Somut görüyoruz soyut yaşıyoruz ama ne hissettiğimizi anlamlaştırıp kelimelendiremiyoruz...Neye çok takarsak eğer bilgi sahibi değilsek dengesini bozuyoruz işte....
Offf ceketimi sırtıma alıp gidesim var aslında...Eylem ceketle anlatılınca hani cidden bu kız sıkılmış mı dersiniz oysaki o resimde sırta alınan ceketten hiç olmadı benim...Çanta yada en anlamsızından dertlerimi sırtıma alıp gidesim var buralardan...Biliyorum bilgiç bilgiç sen istediğin kadar uzaklaşsanda dertlerin seni bırakmaz diyeceksiniz...O yüzden sırtıma onları alıp gidicem ...Sanırım beynime uyguladıları basınç canımı yakmaya başladı bunu kalbimde hissedebiliyorum....
Birşey anlamamak ne güzelmiş...Yaşasın fransızca şarkılar ....Kahrolsun buna bile anlam yüklemeye çalışan zihnim....

JELİNUS
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir