ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mayıs 2024, Salı 22:00   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   BEYİNDE GÖZLÜK ÇIKTI......!!!!!!!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FoNeMeN

FoNeMeN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2008 Sal 16:16:28      BEYİNDE GÖZLÜK ÇIKTI......!!!!!!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

1-  MÜNAZARA
  BEYİNDE GÖZLÜK ÇIKTI ….!!!!!

Siz tabi yapılan bir ameliyat sonunda kim bilir hangi garibanın kafa tasının içinde 
hangi beceriksiz doktor yine ne unuttu? Bu defada koca gözlüğü nasıl unutur diye düşünmeye başladınız tabi.
      Ama bu gözlük sizin düşündüğünüz gibi güneş gözlüğü yada dereceli gözlük değil.
    Peki o zaman bu gözlük ne gözlüğü:
     AT GÖZLÜĞÜ AT…!
    Bir iki gün önce tv de izlediğim bir tartışma proğramı bende bu yazıyı yazmam gerektiği kanaati uyandırdı.
    Tartışan üç milletvekili…
Biri AK PARTİ li biri MHP li diğeri CHP li…..
     Konu hepimizin bildiği gibi baş örtüsü:
AK PARTİ ve MHP nin düşüncesi belli.Eğitim ve öğretim önündeki engelleri kaldırıp vatandaşı eğitim ve öğretim de tam manasıyla olmasada eşit hale getirmek.
    Peki gözlük bunun neresinde….
Gelelim gözlüğe…
   CHP li vekil aynen şöyle diyor.Efendim baş örtülü sayısı okulda artarsa açık öğrenciler baskı altında kalırmış.Psikolojik baskı altında kalan öğrenciler kendilerini
Kapanmak zorunda hissederlermiş.Bunalıma girerlermiş.
    Sayın? Vekile soruyorum..
Sokakta en çok biz geziyoruz. Sizin okulda olur diye işkembe i Kübra’dan yazdığınız o
Senaryoyu biz göremiyoruz. Siz bu kanaate nereden ve nasıl vardınız?
 Sizin toplumla ve öğrenci kesimi ile zaten hiç işiniz olmadı, olmazda. Sırça köşkten toplumu yorumlamak ta yalnız sizin zihniyetinize has bir üsluptur.
     Toplum açığı ile kapalısı ile kardeşçe yaşıyor.
Sizin gibi görmek için göze takmak yetmez… Ancak beyine takılan AT GÖZLÜĞÜ toplumun bu uyumlu manzarasını baskı ya da psikolojik baskı olarak gösterir.
   Bir tek şey söyleyeyim size sayın? Vekil…
Gölge etmeyin, toplum sizden başka ihsan istemiyoruz..                                                                           

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir