ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

2 Haziran 2024, Pazar 17:20   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar
forum sohbet oyun basliklari
   FOTOĞRAFLARIMA DAİR
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Jelin

Jelin resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.May.2008 Cum 10:02:25sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Şimdi uyuyorsundur sen zaten hep öyle yapmadın mı ? Hani en neşeli halimle sana gelip neşeyle akmaya hazırken ben seni dinliyorum dediğin ve hep başka tarafa baktığın zamanların acısı hala içimde biliyormusun ...İçinde taşmaya hazır olan neşeleri bastırmak ne zordur bilirmisin?...Ve biriyle yaşarkenki yalnızlık hissi ...Bu deniz kabuklarını buldum geçen gün hani sana teknede ne olur dalalım diye saatlerce dil döküp daldıktan sonra taşıyamadığın fileyi derinlere gönderirken ki boşver alt tarafı deniz kabuğu hallerini anımsadım...Çok mu önemsizdi herşey yoksa birşeylere anlam katmaya çalışan hep ben miydim???
Kocaman bir hayal balonunda yaşıyordum ben, bir gün o file içindeki deniz minarelerinin derinlere ağır ağır gittiğini izler gibi kendimin senden gidişinide izledim...Ağır ağır uzaklaşıyorken yüz hatlarını neden beynime kazımaya çalışıyordum neden beni tutmayan ellerini düşünmüyor onları kazımıyordum beynime???...
Hayat, insanlar, herşey ama herşey bir gün sende önem kazanmaya başladığında dilerim sen onlar için önemsiz kalmazsın...Belkide anlaman için kalmalısın ...Bilmem hem bu ne benim sorunum ne de nebileyim işte ben deniz minarelerini bulmuştum konumuz oydu güzel bir kompozisyon yaratmam lazım ışık güzel :D

JELOOOOO

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2008 Pzt 17:26:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

VAZGEÇİLMEZİMSİN İSTANBUL....

UÇSAMDA DÖNECEĞİM BİR GÜN KOLLARINA

....

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2008 Pzt 17:30:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

GÖNLÜMÜN ÜSTÜ SENDE KALSIN AMANNNN!!!

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2008 Pzt 17:31:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ALLAH CANINI ALSIN

SENİ BENİM GÖZÜMLE GÖRENİN

YANSIN!!!

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2008 Pzt 17:33:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

GİTTTTT HASRET KOKAN UZAK ŞEHİRLERE

KALBİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE

KÖZLENEN DUYGULARIN ATEŞE DÖNÜNCE

ANLARSIN ARDINDA BIRAKTIĞINI

....

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2008 Pzt 17:35:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

HASRETLER EMANET ŞİMDİ

ÇOK DERİNLEŞTİRME

DÖNÜCEM

.....

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2008 Pzt 17:40:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

SEVDİM GİDİYORUM DE OLMASIN YALAN

YANARKEN YAKTIĞINI ANLARSIN ÇÜNKÜ OZAMAN ANLARSIN BİLEBİLİRSİN

BİRAZ HALDEN

...

NAZARLARA İNAT

....

Jelin

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Tem.2008 Pzr 20:36:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Akıyor gün tüm şehvetiyle senin dingin bünyene inat...Sonra diyorsun bu şehvetin birde son durağı olsa gerek haydi kalk yakala...Tüm ihtişamıyla günüme ışık olan güneşin vedasını yakalama arzusuyla Bodrumun bilmem kaçıncı tepesinde oksijene yenik ciğerlerime nikotini basarak beklemeye başladığımda ufukta tamda lekesiz batan güneşin elvadasını bekledimde bekledim...Şeftalinin bütün renklerine bürünürken gökyüzü sabırsız elin deklanşörde ha battı batacak derken ulan ben birdaha aynı kareyi yakalayamam bari düzgün çıksa telaşı ile ups sigarayı düşürmüş üstüne bastım basıcam yahuu güneş batacak derken güneş veda renklerine bürünmüştü bile...Şu hale bak şimdide Ay ın yakamozumu güneşin batış yansımasımı hangisi daha egzotik derken gece rüzgarından asortikleşen saçlarıma toka nerden bulacağım...
O komik anlardan yakaladığım gün sonunun son dakikalarından geriye ayinsiz bir günbatımı kaldı...Eline alıp bakamadığın,koklayamadığın,sarmalanamadığın,şeytanın dostu güneşin vedasındaki çekim geriye damakta bir tat bile bırakmadan hoş bir seda ile veda etti...Falan falan işte böyle birşey...
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir