ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Haziran 2024, Perşembe 23:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   Atatürk ün İslamiyet hakkındaki GERÇEK sözleri, fikirleri.
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prensess344

prensess344 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2008 Cmt 22:17:52      Atatürk ün İslamiyet hakkındaki GERÇEK sözleri, fikirleri.sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Bu konuyu Atatürk ün ismine ilkelerine sığınarak Atatürkü kendilerine bir kalkan gibi kullanarak yaptıkları ve söyledikleri saçma sapan şeylerle Türkü Türke düşürmekten ve içimizde kargaşa, bölünme çıkarmaktan başka hiçbirşey yapmayan o şahıslara cevap ve bu oyunlara alet olanlarada ders olsun diye açtım.Laik-dinci, kürt-türk, alevi-sünni, cumhuriyetçi-şeriatçı die binbir nedenlerle yıllarca kndi içimizde bölündük durduk.Din vicdan işidir ve herkezin kendi içinde kalbindedir.Buna kmse karışamaz.Kimse kndi düşüncelerine başkalarınında uymasını bekleyemez.Artık bu deli saçması laik-dinci ayrımı oyununa gelmeyelim.Dinimizin, Vatnanımızın daha refah, gelişmiş, zengin ve modern olmasını engellicek hiçbir tarafı yoktur.Aksine çok fazla yararı vardır diye düşünüyorum.Lütfen insanın ilk önce karakterine, dürüstlüğüne, iyi niyetine ve fikirlerine bakın ve notunu verin.Dinine, ırkına, rengine, giyinişine, diline göre değil.Çnkü önemli olan ruhtur.Gerisi sadece etten ve kemikten ibarettir.Kmse doğarken ırkını, dinini, rengini, dilini, memleketini seçip doğmuyo.Allah vatanımızın birlik ve beraberliğini bozmasın...

Atatürk ün islamiyet hakkında ki kayıtlara geçen sözleri:

Allah birdir,şanı büyüktür.
Dinsiz milletlerin dev¤¤¤¤¤ imkan yoktur.
Türk milleti daha dindar olmalıdır.
Hz.Muhammed(s.a.v),Allah ın birinci ve büyük kuludur.
Her sarıklıyı hoca sanmayın.
Din bir vicdan meselesidir.Herkes vicdanının emrine uymakta serbesttir.
Bizim dinimiz en makul ve en tabii dindir.

Atatürk ün İslam coğrafyası hakkında ki sözleri
:

Kendimize kafi derecede güvenip ve kudretimizi bildiğimiz için İslam ın mukaddes yerlerinin musevilerin ve hiristiyanların nüfuzunun altına girmesine mani olacağız.Buraların Avrupa emperyalizminin oyun sahası olmasına müsaade etmeyeceğiz.

NOT: Atatürk sizin bu alttaki sözlerinizi okusaydı benden bizden önce o tepki gösterirdi bu duruma...Atatürk ü olduğundan farklı göstermekle amaçlarınıza ulaşamayacaksınız.....Buna izin vermicez......Zira karşınızda ben gibiler hep olacaktır....

Ne anlatırsan ne kadar  anlatırsan anlat, anlatabileceğin şey karşıdakinin anlayacağı ve kabulleneceği kadardır....Göz görmüyor, dil konuşmuyor, kulak duymuyorsa... Yürek nasıl hissetsin. Nasıl sevsin!. Gönlünüze ördüğünüz duvar nasıl devrilsin! ...

prangaxxx :
·OzmmQ· :

Prenses344 sana bir şey diyeyim.Devlet kurumlarında değil türban takmak selamünaleyküm demek bile yasak.Bunu biliyor muydun?Bak bir de Atatürk sana ne diyor?

“Din birliğinin de bir ulusun örgütlenmesinde etken olduğunu söyleyenler vardır, fakat biz, bizim gözümüzün önündeki Türk ulusu tablosunda bunun aksini görmekteyiz. Türkler Arapların dinini kabul etmeden önce büyük bir ulus idi. Arap dinini kabul ettikten sonra, bu din, ne Arapların ne aynı dinde bulunan Acemlerin ne de Mısırlıların v.s. Türklerle birleşip tek bir ulus olmalarını sağladı. Aksine, Türk ulusunun ulusal bağlarını gevşetti; ulusal duygularını, ulusal coşkusunu uyuşturdu. Bu pek doğal idi. Çünkü Muhammed`in kurduğu dinin ereği, bütün ulusların üstünde, geniş bir Arap ulusçuluğu siyaseti idi."

Ve son söz;herhangi bir bez parçası benim ne namusumdur ne de inancımdır!!!

Sana minnetarim en akli basinda olmasi gerekenlerin bile sacmaladigi bu yerde yazdigin OLGUN ve SAF GERCEKlerden olusan mesajlar icin.

Babaanneler prensesi sana gelince;

Buyur yaz bakalim ne biliyorsan bu konuda yaz ki bende belki sen gibi GOZLUKSUZLER ordusuna katilirim. Ama yazamayacagini biliyorum cunku TINlama dan baska ses alamadim simdiye kadar foruma yazdiklarindan.

kiz.gif

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir