ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
22 Mayıs 2024, Çarşamba 19:05   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Felsefe, Din, İçsel meseleler
forum sohbet oyun basliklari
   Domuz eti niçin haramdır!
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ELEGANCEMAN

ELEGANCEMAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2008 Cum 05:41:58sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

Domuz etineden haramdır derseniz yukarıda ROEN beyin yazısını okumanızı öneririm.

Ancak dini konualar şahsa münhasır yorumlarla kabul edilir.Herkes farklı neden ve niçinlerle haram ve helalleri, vacibleri, sünnetleri özümser.Yani her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.Domuz eti usulüne uygun pişirilirse ve domuz sağlıklı koşullarda yetiştirilmişse bunda sakınca belki daha azdır ve o zaman lezzetli de olur.bu demek değildir ki domuz eti yenmelidir.Domuz eti ben inanıyorum ki, sağlıklı değildir.

Domuz eti İspanya da yedim ve beğendim.Kur an ın vahiy olunduğu dönenmdeki domuz etini bilmem.Nasıl yetiştirilmiştir nasıl pişirilmiştir v.s.Belki o dönemde sağlıklı bir biçimde yetiştirilmiyordu.Olamaz mı?Bunun haram kılınmasına sonsuz nedenler bulabiliriz.

Ona bakarsanız alkol de haramdır.Domuz etini bu kadar gözümüzde büyütmeyelim bence.Alkol de zararlıdır ama ülkemüzde ziyadesiyle tüketilmektedir.Domuz etinin tüketimi neden bu kadar mevzudur bilemem.

Hem bana sorarsanız tavuk da dört dörtlük değil.Araştırırsanız öğreneceksiniz ki tavuk dışkısını yiyen bir kanatlıdır.

Zararları olmasından ötürü haram kılınmış olması prensibinden yola çıkarak sigaranın da haram olduğunu iddia edebilirim.Zira Kur an da kendine zarar vermenin günah olduğunu belirten ayetler mevcuttur.

Neden niçin konusu meraktır bu da doğaldır.Ancak şunu unutmamak lazımdır ki haram kılınmışsa muhakkak haklı sebebi vardır.

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir