ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 16:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   AKP NİN CİHATI
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

durty

durty resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2008 Çar 11:03:15      AKP NİN CİHATIsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

akp Türkiye deki laik yaşam biçimini , İslami yaşam biçimine  dönüştürme stratejisini adım adım yürütüyor..akp nin tüm Türkiye genelinde feth ettigi kaleler hızla coğalıyor.Anadolu şehirlerinde bu nispeten daha kolayken büyük şehirlerde bu tip fethler ince bi zeka ve zaman istiyor..İstanbulda belediyeye baglı köşk ve kasırlarda içki servisi tamamen kaldırıldı..belediyeye baglı parklar ve bahcelerde içki satılmama şartı ile kiraya veriliyor..bununlada yetinmeyip içkili yerlere yeniden ruhsat verilmiyor halihazırda içki satan yerlerede baskı politikası uygulanıyor.ama başbakana sorarsanız kimse kimsenin yaptıgı yada içtigi ile ilgilenmiyor ama gercekte durum böyle degil..hani akp kimsenin hayatına karışmıyordu ? hani akp iktidarında bir dayatma baskı söz konusu degildi ?..

İstanbul belediyesi moda sahilinde kendisine ait işletmede eski kiracısının kontratını uzatmadı ve uygun gördügü ki bu uygunluk için içki satmaması yeterli firmaya kiraladı..moda iskelesinde olan bu işletmede artık içki verilmio..modalılar bunu bir süredir moda sahiline gelerek protesto ediolardı..en sonki protestoda polis cagırılmış...

2008 senesindeyiz ama maalesef akp yaşadıgı dönemin farkında degil..eminimki birileri cıkıcak içki bütün kötülüklerin anasıdır diyecek , başka biri cıkacak kafirliktir diyecek , yada bi başkası cıkacak bunun öbür tarafıda var diyecek..ama asla anlamadıgınız ve anlayamayacagınız şey  içki günahta olsa , kötülüklerin anasıda olsa bu secimi yapan kişinin özgür iradesidir , kendi secimidir..akp Türkiye nin laik kalelerine adı konulmamış bir cihat acmış ve bu savaşı sessiz sedasız sürdürmektedir..demokrasiden dem vuran , salt özgürlüklerden bahseden , kendi fikrinden başkasınınkini kabul etmeyen ,istemedigim , bana ait olmayan bi hayatı bana zorla dik ettiren -yaşatmaya calışan - zorlayan akp-onun düşünce tarzı nı red ediyorum..necip olanın , akıllı mantıklı , cagdaş , laik , ülkesini seven , gercek müslümanlarında  bu anlayışı red etmeleri gerekir...

SCHRODINGERINKEDISI

SCHRODINGERINKEDISI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2008 Çar 13:07:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgilimle galatada bir cafe-bar da otururken geçen bir diyaloğu aktarmak istiyorum akp ile yakından ilgilidir:

-Ekin:  2 tane en pahalı alkollü içki lütfen

-Garson: Alkollü içki  vermiyoruz

-Ekin: ?

-Garson:?

-Ekin: Neden vermiyosunuz kardeşim aşşğısı votka dolu

-Garson: Abey kandilde içki dağıtmıyoruz

-Ekin: Doğru kandildi bugün pardon

Eskiden herkezini inancı kendine  zihniyetinin sahip oldugu bu gibi yerlerde ben birkaç yobazın "sen ve senin gibiler bizim gibi düşünmeli içmiceksin arkadaşım" demesini kaldırmak zorundamıyım?

Serkanın dediği gibi yavaş işleyen bir irtica modeli uygulanıyor ve toplumda bu hareketi görebilecek insan sayısı ve zekası kısıtlı.

Saate baktınızda akrebin hareketini göremessiniz ama yelkovan azda olsa hareket eder.Sonra birşeyle ilgilenip  biraz zaman geçtiğinde kafanızı tekrar saate çevirirsiniz bi bakmışsınız akrep  hiç ummadınız biçimde ilerlemiş.Toplumlardaki değişimlerde böyledir içinde olunduğu sürece anlaşılması zordur.Bunu en iyi anlayanlar yurt dışında belli bir süre yaşayıp yurda dönen kesimdir.

Neyse toplantım var sonra yazarım.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2008 Çar 13:34:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·SCHRODINGERINKEDISI· :

Şimdi ben ne diyeyim sana? Konu ile ilgili yorum getiren arkadaşın sarfettiği cümleye bak! En pahalı içki; çamaşır suyu ve kezzap karışımından oluşan bir special... Bu cümleyi kuran bir adamın; memleketin siyasi dertleri ne kadar umurunda olur, merak içindeyim...  Ekin öl yahu yahu, öl...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2008 Çar 15:06:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Sonradan gurme..

senol199

senol199 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2008 Çar 16:16:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Düyanda Turkiyede içki satişi yasaklanmiş sancak.İstanbulda binlerce içkili restrant,bar,cafe var ila moda da iskeledemi icmen lazim.  durty kardesim hatirlarsan belediye sosyal tesislerini turink işletiyordu,İceri ye sadece elit tabaka aliniyordu,o zaman buralarda ickili mueseseler vardi, ama halkin ekseriyeti buralarin yanindan bile gecemiyordu,yani ickili olsa ne yazardi içkisiz olsa ne yazardi.

Onemli olan bu tarz yerlerin halkin kulanimina acman..Yani sosyal tesisler halka acildida fenami oldu,bi sari köşk,bi hidiv kasri(hidiv kebabini tavsiye ederim)malta köşku daha niceleri.Daha once buralarda icki kulaniliyorduda kaç kişi gidebiliyordu.Sosyal olmakta bu degilmi.Ben icki kulanmiyorum,ama arkadaşlarla içkili mekanlara gidiyoruz onlar içki aliyor ben almiyom ve kimse bole seyleri dert etmiyor.

Aslinda bunlar suni gundem yaratmak tan ote bişey degil,bu ulkede beraber yaşiyorsak,böyle şeylerle zaman harcamak yerine her kariş topragi şehit kanlariyla sulanmiş cennet vatanimizin din,dil,irk ayirimi gutmeden ilerlemesine calişmaliyiz.

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2008 Çar 16:44:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

3.Eyl.2008 Çar 13:34:23 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
·SCHRODINGERINKEDISI· :

Şimdi ben ne diyeyim sana? Konu ile ilgili yorum getiren arkadaşın sarfettiği cümleye bak! En pahalı içki; çamaşır suyu ve kezzap karışımından oluşan bir special... Bu cümleyi kuran bir adamın; memleketin siyasi dertleri ne kadar umurunda olur, merak içindeyim...  Ekin öl yahu yahu, öl...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

3.Eyl.2008 Çar 15:06:36 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Sonradan gurme..
Kızlar siz çok yaşayın emi lafı ağzımdan aldınız..   Sonradan Gurme maushausha..

perseusneptunus

perseusneptunus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Eyl.2008 Çar 18:04:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

ey zahit şaraba eyle  ihtiram

insan ol  cihanda  bu  dünya  fani

ehline  helaldir  na ehle  haram

biz  içeriz bize  yoktur  vebali

kandil geceleri  kandil oluruz

kandilin içinde  fitil oluruz

hakkı göstermeye delil oluruz

fakat  kör  olanlar  bilmez  bu  hali

sevap almak  içein  içeriz şarap

içmezsek oluruz duçarı azap

senin aklın ermez  bu  başka  hesap

meyhanede bulduk biz  bu  kemali

cmihsn

cmihsn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2008 Cum 07:01:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

oy sarhoşu oldu bunlar.

ergenekon olayı gösteriyorki artık yavaş yavaş değil büyük bir hızla şeriat getirmeye çalışıyo bunlar. bunlara karşı yapabileceğimiz en önemli şey çevremizi bilinçlendirmemiz ve seçimlerde oyumuzu kullanmamız. oyumuzu düzgün kullanmamız. akpden kurtulmanın tek yolu chp

cmihsn

cmihsn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2008 Cum 07:02:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

artık tüm medya bunların oldu. sabah gazetesi, atv bile artık akp nin yayın organı.

islamcı gazteler arasına giren sabah gazetesi anıtkabire giden insan sayısının azalmasını büyük bir memnuniyetle veriyodu. ne olduklarını çok belli ediyolar

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir