ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Haziran 2024, Pazartesi 21:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   NEDEN EVLENİLMELİ?
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Eyl.2008 Per 20:43:02      NEDEN EVLENİLMELİ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

KADINLAR İÇİN: Esiniz sayesinde dosta düsmana sizi de begenen, isteyen (üstelik nikâhina alacak kadar) biri oldugunu gösterdiniz en sonunda.

Belki yillarca ugrasip didinseniz de elde edemeyeceginiz bir statüye nikâh cüzdaniyla bir anda kavusuverdiniz.

Bozulan musluk, sallanan sandalye bacayi, gevsemis vidalar, vs. için eve tamirci çagirmaniz gerekmez, esiniz hepsini halleder.

Esyalarin yerini degistirmek istiyorsunuz; hepsi de çok agir. Kim tasiyacak onlari? Tabi ki de esiniz!

Pazar günü söyle arabayla dolasmak istedi caniniz. Özel soförünüz esiniz emrinizde.

Eskiden futboldan nefret ederdiniz. Esiniz sayesinde yeni bir tutkunuz oldu.

Gece evde yalniz kalmaktan, hirsizdan, ugursuzdan korkuyorsunuz; esiniz gönüllü "bodyguard iniz.

Esleriniz olmasa en yakyn arkadaslarinizla kahve içerken kimi çekistireceksiniz?

Alisverise gittiniz, evin erzagini düzdünüz. Torbaları tasimak centilmen bir erkek olarak esinizin görevi.

Geçiminizi temin etmek için çalismaniza gerek yok. Bunu sizin yerinize esiniz yapiyor nasil olsa.

ERKEKLER İÇİN: Aksam yorgun argin eve geldiginizde, annenizinki kadar lezzetli olmasa da sizin için hazirlanmis yiyecek bir seyler bulabilirsiniz.

Çamasiriniz yikanir, ütüleriniz yapilir, eviniz temizlenir... Gak deyince temiz don, Guk deyince temiz çorap verilir elinize; daha ne olsun?

"Pembe dizi leri duyardiniz da ne oldugunu bilmezdiniz. Esiniz sayesinde ögrendiniz, hatta hosunuza bile gitmeye basladi.

Dükkân dükkân dolasyp kendinize gömlek, kravat seçmekten nefret ederdiniz. Simdi sizin yerinize bunu esiniz yapiyor. Gerçi en son aldigi sari üzerine yesil çizgili gömlek sizi hiç açmadi, ama neyse.

Arasira yapilan küçük kaçamaklar, ufak tefek yalanlar hayatin tadi tuzudur. Bu tadi esinize borçlusunuz; esiniz olmasaydi ne kaçamaklar olacakti hayatinizda ne de yalanlar.

HEM ERKEKLER HEM KADINLAR İÇİN: Kavga etmek de bir ihtiyaçtir. En yakininizda kim var bagirip çagiracaginiz? Esiniz!

Olur ya! Bir gece yarisi caniniz sevismek istedi. Esiniz hazir nazir yanibasinizda yatmakta.

Çok güzel filmler var vizyonda. Yalniz da gidilmez ki. Esiniz ne güne duruyor?

Davetlere icabet etmeniz gerekiyor. Kavalye/dam aramaniza gerek yok, esiniz var.

Dogumgünü, yilbasi, evlilik yildönümü gibi özel günlerde size hediye verecek biri var hayatinizda.

Gece uyurken üstünüz açilsa, sizi kim örtecek? Tabii ki esiniz.

Anne / baba olmak istiyorsunuz. Çocugunuzun anne/babasının bildiginiz, tanıdığınız, güvendiginiz ruh ve beden sagligi yerinde biri olmasini istersiniz elbet. Damizlik esiniz emrinizde.

Küçüklügünüzden beri genis bir aileye sahip olmak isterdiniz. Iste size görümceler, baldizlar, kayinbiraderler, eltiler, kayinvalideler, kayinpederler, bacanaklar, halalar, teyzeler, amcalar, dayilar, enisteler, yengeler... (Ay fenalik geldi.)

Basarisizliklariniza, mutsuzluklariniza fatura edeceginiz biri olmali hayatinizda. Esiniz bunun için biçilmis kaftan.

Kimseye kendinizi yeniden ifade etmek, begendirmek zorunda degilsiniz.

Esiniz sizi sizden daha iyi taniyor, rahatiniza bakin!

Sizi kimsenin kiskanmadigini düsünün. Kendinizi ise yaramaz biri gibi hissetmez misiniz? Esiniz sizi tez günde bu duygudan kurtaracaktir, hiç üzülmeyin!

Yasinizi basinizi aldiniz, bugunkü görünümünüzle es bulmaniz biraz zor. Iyi ki zamaninda evlenmissiniz, esinize dört elle sarilin!

ZINNAR

ZINNAR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2008 Cmt 21:06:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Zaman deyince, uygun evlenme yaşı da çok önemli bir konudur. Cinslere göre konuşursak, erkek, yapı olarak daha geç olgunlaşır. Bu, fizyolojik olarak da bilinen bir gerçektir. Bunu bazı şovenist erkekler “Erkek olmak zor bir iştir” diye yorumlarlar. Şaka bir yana, erkeğin evlilik sorumluluğunu üstlenecek kıvama gelmesi yirmibeş yaşından önce zordur gerçekten de. Hele bizim gibi bağımlı özellikleri olan, gençlerin bile çocuk muamelesi gördüğü bir toplumda, bu yaşı otuza bile taşıyabiliriz. Ancak geç evlenmenin erkekler için bazı hatalara düşme riskini arttırdığını da unutmamak lâzım.

Bayanlar ise çok daha erken dönemlerden itibaren evlilik ve anneliğe hazır gibidirler. Dolayısıyla günümüzde genel kabul gören ortalama olan yirmi yaş civarı mantıklı sayılır. Tabii bu yaşı eğitim vb sebeplerle biraz ileriye almak da mümkündür, ama kişilik fazla kemikleşmeden evlenmekte de fayda vardır bayanlar için. Zira evlilik bir ölçüde elastik olmayı, uzlaşabilmeyi, gereğinde taviz verebilmeyi gerektirir. Yaş fazla ilerlemiş, yaşama tarzı oturmuş ise, karşısındakine uyum sağlamak güçleşecektir.

“Bunca yıllık huyumu değiştiremem ki!”

İdeal olanı, erkeğin sorumluluk üstlenecek, gerektiğinde eşine yol gösterecek bir olgunluğa eriştiği yirmibeş-otuz yaşlarında, bayanın da kendini ve hayatı tanıyıp fazla da kişiliği kemikleşmeden yirmi yaşlarında yapacağı evliliktir. Arada beş-on yaş fark olması da tavsiye edilir zaten; özellikle ileriki yıllar açısından.

dovuscu

dovuscu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2008 Sal 23:06:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hurrem seni bildim bileli agzından evlilik kelimesi düsmedi gitti.. Simdi kendini asmıssın forumda konu olarak ele almıssın ha bu evlilik kelimesini

Gelelim neden evlenilmeye  Aklimizi peynir ekmekle yedigimiz icin evlenmeli  Allah akıl dagıtırken biz mac yaptıgımız icin evlenmeli  Hayatımızı zindan etmek icin evlenmeli  Hele senleyse bide bu evlilik intihar etmek icin arac ve gerec bulamadıgımızdan evlenmeli

wsirine

wsirine resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2008 Cum 00:12:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evlilik yemini ve yine karşılıklı olarak ayvayı yiyen bir çift.. 

Gelin Hanım kızımız yemin ediyor:))

Bana bak adam. Bu gün seninle biz, yani ikimiz aha bu şahitlerin huzurunda karı-koca oluyoruz :bana çıkartacağın yedek kredi kartlarını babamın evinde bulmuşum gibi, har vurup harman savurmayacağıma, kartların üstüne çöksemde seni çökertmeyeceğime, seni asla üzmeyeceğime, öyle vırr vırr salya sümük ağlayarak ben annemin evine gidiyorum Süleyman demiyeceğime, asla pahalı mahalı hediyeler istemek şöyle dursun aklımdan dahi geçirmeyeceğime, saçma sapan şeyleri gündeme getirip şikayet kutusunu doldurmayacağıma. Ayda yılda değil her Allah ın günü ve hatta üç öğün sana, dünyanın en leziz yemeklerini yapacağıma ve sofralarını kuracağıma, evlilik müessesinin en önemli maddesi olan, seni kendimden önce sevip, sayıp, anlayıp dinleyeceğime, kollayacağıma ve ömrümce, vallahi de billahi de seni geberene kadar çok seveceğime ve karın olarak öleceğime sana bana söz veriyorum.

Damat Beyefendi oğlumuz yemin ediyor: :))

Bana bak kadın. Bugün seninle biz, yani ikimiz aha bu şahitlerin huzurunda karı-koca oluyoruz;bundan böyle spora spor olarak takılacağıma, futbol denilen maç işine fazla bulaşmayacağıma, sana hafta sonlarını zehir zıkkım edecek kadar takılmayacağıma, televizyon kumandasını daha dün senin için parmağına göre yaptırdım.. Az sonra evlilik cüzdanıyla birlikte eline vereceğime.. Bu akşam da toplantım var. Biraz gecikecem ayaklarına yatmayacağıma, bekar arkadaşlarım diye tanıtıp, kötü arkadaşlara yem olmayacağıma. Kaynanacığımın, yuvamıza geldiği günleri (rahatsızlık ne kelime) kutsal bileceğime, Allah siz kadınlara, ne kadar özel gün ve hafta bağışlamışsa, bu günleri boynumun borcu bileceğime, unutursam Allah benim canımı alsın diyeceğime.. Ehh bazı bazıda olsa, emiltasyonda olsa, sana ben ne hediyeler alacağıma, seni dünyanın en mutlu kadını edeceğime, sensiz asla ölmeyeceğime, ömrümün sonuna kadar seni seveceğime, senin süpermenin olacağıma ve de sonsuza kadar seni koruyacağıma vallahi de billahi de sana bana söz veriyorum.

nedensiiiz

nedensiiiz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2008 Cum 00:31:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Neden evlenilmeli  gözlerle ilgili bi durum sanırım  hani kapalıyken açılması yada açıkken kapanması gibi ama hangisi ne zaman oluyordu unuttum  

wsirine

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2008 Cum 00:46:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

O kadar da ısrar ettim kızım git doktora :) bak gitmiş olsaydın tüm gerçekleri görcektin ;) aman be yaws üzülme zamanla sende alışırsın :)) Nedensiz pabuçu yarım çık dışarıya konuşalım :D bekle ,bekle nereye kadar? Pp

nedensiiiz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2008 Cum 00:54:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
şirinem kısıııımmm keramet doktorda olsa evli doktor olmas  kel ve ilaç  ikilisini düşün yaws

wsirine

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2008 Cum 00:57:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
:))))))))))) kısımmmm bak evliliği çıkart aklından :)) evlilik yook :)) doktor gözler için lazım :)))

nedensiiiz

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2008 Cum 01:01:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
hahahahahahaha  ama ama konu buuuu  hem neden çıkartmamı istiyorsun onuda anlamış değilim   yarın bu yazılanlar kesin editlenecek haberin ola

edalim19

edalim19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eki.2008 Çar 22:04:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

neden evlenlmelı bayanlara bı zamandan sonra ewlenmeyınce genelde ewde kalmiş dıolar LOL

ve aile baskısı ask onun için dır heraldepek de gusel degıldır hanı ne geregı var yhaa

salla gıtsdın

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir