ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 16:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   EVLİLİĞİM BİTTİ DİYENLERE...!!!

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

luzmaria

luzmaria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2008 Sal 13:25:35      EVLİLİĞİM BİTTİ DİYENLERE...!!!sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kocam bir mühendisti. Onunla sâkin tabiatını sevdiğim için evlenmiştim. Bu sâkin adamın göğsüne başımı koymak içimi nasıl da ısıtırdı

Gel gör ki iki yıl nişanlılık ve beş yıl evlilikten sonra bu sâkinlik beni yormaya başlamıştı. Eşimin -bir zamanlar çok sevdiğim- bu özelliği artık beni huzursuz ediyordu.

İş ilişkiye gelince oldukça içli, hattâ aşırı hassas bir kadınım. Romantik anlara, küçük bir çocuğun şekere düşkünlüğü gibi can atıyorum. Oysa kocamın sakinliği, başka bir deyişle vurdum duymazlığı, evliliğimize romantizm katmaması beni aşktan almış, uzaklaştırmıştı.

Sonunda kararımı ona da açıkladım: boşanmak istiyordum.
Şaşkınlıktan gözleri açılarak niye? diye sordu.
Gerçekten belli bir sebebi yok dedim, sadece yoruldum.
Bütün gece ağzını bıçak açmadı. Düşünüyordu. Bu hâli ise hayal kırıklığımı daha da artırmaktan başka bir işe yaramıyordu: işte, sıkıntısını dışarı vurmaktan bile aciz bir adamla evliydim. Ondan ne bekleyebilirdim ki!

Sonunda sordu: seni caydırmak için ne yapabilirim?
Demek ki söyledikleri doğruydu: insanların mizacı asla değiştirilemiyordu. Son inanç kırıntılarım da kaybolmuştu.
İşte mesele tam da bu dedim. Sorunun cevabını kendin bulup kalbimi ikna edebilirsen kararımdan vazgeçebilirim.
Diyelim dağın tepesinde bir uçurum kenarında bir çiçek var. O çiçeği benim için koparmak, düşüp vücudunun bütün kemiklerinin kırılmasına, hattâ ölümüne mâl olacak. Bunu benim için yapar mısın?
Yüzümü dikkatle inceledi ve Sana bunun cevabını yarın vereceğim dedi.
Bu cevapla son ümidim de yok olmuştu.

Ertesi sabah uyandığımda evde yoktu. Boş bir süt şişesini mutfak masasının üzerine koymuş, altına da bir not bırakmıştı.
Sevgilim diye başlıyordu,
O çiçeği senin için koparmazdım Kalbim yine kırılmıştı. Okumaya devam ettim.

Çünkü her zaman yaptığın gibi bilgisayarın altını üstüne getirip çökerttikten sonra monitörün önünde ağladığında, onu tekrar düzeltebilmem için ellerime ihtiyacım var.

Anahtarları her zaman evde unuttuğunu bildiğimden, senden önce eve varabilmem üzere koşmam gerektiğinden bacaklarıma ihtiyacım var.

Arabayı kullanmayı çok sevdiğin halde şehirde hep yolu kaybettiğinden, yolu gösterebilmem için gözlerime ihtiyacım var.

<Sâdık arkadaşın>ın her ayki ziyaretinde sebep olduğu, karnındaki krampları rahatlatabilmem için avuçlarıma ihtiyacım var.

Evde oturmayı sevdiğinden, içe kapanıklığını dağıtmak, can sıkıntını hafifletmek üzere sana şakalar yapabilmem, hikâyeler anlatabilmem için ağzıma ihtiyacım var.

Sabahtan akşama kadar bilgisayara bakmaktan gözlerinin bozulması kaçınılmaz olduğundan, yaşlandığımızda tırnaklarını kesebilmem, saçlarında -görülmesini istemediğin- beyaz telleri ayıklayabilmem, merdivenlerden aşağı inerken elini tutabilmem, çiçeklerin renginin - gençliğinde senin yüzünün rengi gibi olduğunu söyleyebilmem için gözlerime ihtiyacım var.

Ama seni benden daha fazla seven biri varsa, evet o uçuruma gidip, o çiçeği senin için koparırım bir tanem.

Baktım, mektuptaki yazının mürekkepleri yer yer dağılıyordu.
Göz yaşlarım mektuba düşüyordu.
Mektubu okuduysan ve kalbin ikna olduysa lüften kapıyı aç canım. Çok sevdiğin susamlı ekmek ve taze sütle kapıda bekliyorum.
Koşarak kapıyı açtım. Endişeli bir yüzle ve ellerinde sıkıca tuttuğu susamlı ekmek ve sütle kapının önündeydi.
Artık çok iyi biliyordum: beni ondan daha çok kimse sevemezdi. O çiçeği uçurumun kenarında bırakmaya karar verdim.

Bu gerçek aşktı.

İlk yıllardaki heyecanlar içinde görmeye alıştığımız aşkın, seneler sonra o heyecanlar kaybolup gittiğinde, huzur ve durgunluk içinde de hep var olmaya devam ettiğini göremeyebiliyoruz.

Oysa aşk hep vardır. Belki artık heyecansız, belki artık romantik değil... Belki sıkıcı, tekdüze, hatta belki yüzsüz... Ama hep oralarda bir yerdedir.

Çiçekler ve romantik dakikalar ilişkinin başlaması için elbette gereklidir. Bir zaman sonra bunlar gitse de gerçek aşkın sütunu ebedi kalır.

Hayat tam da böyle bir şeydir...

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2008 Sal 14:21:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Forum kuralları değişmiş olmalı...

Başlığın kalktığını düşünerek tıkladım,kalkan başlık değil,aykırı olmayan yorumlarmış meğer...

Sakıncalı olan oomygril ün

açılmış olan başlığı belirtmesi miydi,yoksa benim başlığı açan arkadaşın merakını gidermek adına verdiğim sakınca teşkil etmeyen doğru bilgi mi sakınca teşkil ediyordu,anlaşılır şey değil...

Madem iyi niyetle yapılan birşeydi başlıkta kalkmalıydı...Madem başlık kalkmadı ve yorumlar silindi,o halde yorumlar sakıncalı ya da gereksiz görüldü...Yorumlar sakıncalı ve gereksiz olmadığına göre forum kurallarının değiştiğini ve bunun kullanıcılara bildirilmediğni kabul etmek gerek...

Bundan sonraki forum kurallarında açılan başlıkların defalarca açılabileceği ve bu başlıklara yorum yazılmaması gerektiğine dair bir madde bulmamız dileğiyle...:)

Kolay gelsin...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2008 Sal 21:37:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Daha önce de belirttiğimiz gibi  belli kriterler dahilinde konuların tekrarlanmasında bir sakınca görmüyoruz. Sunum ve açılan bölüm farklı, başlık farklı, alıntı içerik aynı olmakla beraber sakıncalı bir durum yok, daha önce açılan konuyu görmemiş olup yeri gören arkadaşlarımız da olabilir. Link atarak bu başlık kaldırılsın demeniz sebebiyle forumdan hiçbir başlık kaldırılmaz melissa, forum kuralları senelerdir aynı sizin de bilginiz var. Daha önce gene böyle link attığınız bir başlıkta size açıklama yapılmıştı, onu da buraya yapıştırın hatırlamış olursunuz.

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2008 Sal 21:43:32sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

-manolya ve luzmaria- ekleyince sorun kendi arkadaşları ekleyince çok güzel  oluyor.emeğe saygı

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2008 Sal 21:56:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Herkese merhabalar. Son zamanlarda Melisa nında dediği üzere forumda bir gariplikler baş göstermeye başladı. Forumda daha önce açılan başlıklar yeniden açılabiliyor. Bu bana pek keyif vermesede olağan birşey. Bu konu birkaç ay önce açılmış olsa sonrada yeniden foruma konsa bir yere kadar kabul görür. Ama ben forumu 18.09.2008 tarihinde yani bundan 5 gün önce açtım. Şunuda belirtmek isterim. Forumu açan luzmaria da emek verip konuyu buraya taşımıştır. Ona herhangi birşey diyemem. Ancak hatırladığım kadarıyla konu başlığı ve yeri gözetmeksizin birkaç kez açılan aynı forum yazılarının eskisi güncellenip yenisi siliniyordu. Ya da yapılan yorum sayısına göre bu olay değişiyordu. Kısacası demem o ki DÜN AK DEDİĞİNİZE BUGÜN KARA DEMEYİN.

Saygılarımla

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2008 Sal 22:07:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

.........

akira1905

akira1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2008 Sal 22:16:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evet madem ki ortalık karışmış yorumlar başka bir konu üzeri yoğunlaşmış o halde bende;

HERKES AYRI TELDEN

çalıyora katılıYORUM!!

Geçenlerde bir mağazadan zigon sehpa sipariş ettim fakat

mağaza evime İdam sehpası göndermiş

mağdur durumda olan bir tüketici olarak bu konuda ne yapabilirim?

luzmaria

luzmaria resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2008 Sal 22:40:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

özür diledim zaten...

bunu dalgaya vurmanın bir anlamı yok ama demi??? bile bile kimse açmaz heralde aynı başlığı ok? bi başlık açmadan öncede tüm başlıklar kontrol edilmiyor nerden bilebilirdim ki daha önce yazıldığını bunun? bugün bana gelen bir maildi sadece bilmeden yargılamayın kimseyi lütfen...isterse dün açılmış olsun ertesi güne bile sayfalarca geriliyor başlıklar nerden bilebilirdim???

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2008 Çar 00:17:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ozhur forumda paylaşım yapan hemen hemen herkesin böyle bir tekrarlaması mevcut. Senin  Ne mutlu Türküm diyene, başlığın ı örnek vereyim daha önce de aynı içerik foruma eklenmişti, kaldırıldı mı? Hayır.. melissa nın da var tabiki böyle birkaç başlığı, şiir v.s onlar kaldırıldı  mı?Hayır..Patentli mi bu alıntılar? Böyle saçma birşey olabilir mi? Belli kriterleri göz önünde bulunduruyoruz dedim farklı yönlere çekmeyin yazım gayet açık. Mümkün olduğu ölçüde başlıklara müdahale etmiyoruz. Konular alıntı yapılmış olsa bile bir emek var ortada... Alıntı yaptığınız içeriği size ait olmayan bir konuyu sahiplenmeniz, başkası açamaz ben açtım tavrı benim tuhafıma gidiyor kusura bakma. Bu başlıkta boş veya gereksiz bir içerik yok sanıyorum, tekrarlanmasında bir sakınca yok. Arkadaşa yüklenilmesine de anlam veremedim. Editörlere itimatınız yok ise muhattabınız info@chatcity.cc dir. Başlığın kaldırılması talebinizi ve gerekçenizi belirtirsiniz.

Kolay gelsin.

ozhur

ozhur resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Eyl.2008 Çar 09:04:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nefertiti yazımda konuyu sahiplenir bir halim olmadı. Ayrıca forumu açan luzmaria hakkında en küçük aksi bir yorumum dahi olmadı olamazda. Başlıklar tekrarlanabilir bu doğal ancak bu kadar yakın arayla açılan başlıklarının ikisinin birden forumda yer almamasının hoş olmayacağını düşünmekteyim. Bende bir çok kişinin yaptığı gibi aynı konuyu tekrar açabilirim. Bu tip durumlarda başlığımda kaldırabilir. Nitekim birkaç başlığım kaldırılmıştı. Buna bir diyeceğim olmaz. Birde şu göz önünde bulundurduğunuz belirli kriterler ne ise forum kullancılarına belirtmenizi rica ederim.

Saygılarımla.

CC sohbet icin buraya