ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 19:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   X İLE Y ÖPÜŞÜR , İKİSİNDEN BİRİ GÖZÜNÜ KAPATMAZ , NEDENİ NE OLABİLİR ? :)))
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

JerMenS

JerMenS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2009 Cum 18:00:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·CLumSyI· :
·JerMenS· :

yorumlarınız için teşekkürederim arkadaşlar , benim bu konuda ki fikrim şudur :) öpüşmekte bir çeşit sanattır diyebiliriz :p :P :p bu sanatı iyi icra edemediğimiz zaman partnerimiz yapılan işten keyif almayabilir bu nedenle de adapte olamaz , kendini veremez ;) :) :) bu teoriden haraketle brz a şıkkı diyorum :) biraz da d şıkkının etki yapabileceğini düşünüyorum :p :P :p :) :)

Adam bi öpücük başlıgı ile kendini haydar dümen sıfatına benzetmeye çalışmış...komedi walla + yorum yapmaya çalışanlar

brz ayık ol ;) kimsenin sıfatına benzemeye niyetli değilim , işim de olmaz , bahsettiğin kişi bu konuyu mesleği olarak görüyor ve yapıyor , bense yapmış olduğu mesleğe espirili bir yaklaşım sergiliyorum olay bu kadar basit ;) + komedi bölümüne katılıyorum amaç bu ztn espiri ve gırgır ;) + senin başka yetenekli başlıkların varsa sen o sıfata girmeye çalış keyfin bilir , bnm niyetim yok ;) yazımı yazar eğlenirim ,,,

yorum yazan arkadaşlara teşekkürederim ,,,

Cosmix

Cosmix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2009 Cum 19:59:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

öncelikle merhaba,

konuyu okudum, yorumların çoğunu okudum ancak hiçbirine bir anlam veremedim. ne konuya ne de yorumlara.. :))

sadece şunu söylemek için yazıyorum, ben hayatımda böyle saçma muhabbet görmedim.. :))

neyse lafı fazla uzatmayayım, sizlere cici sohbetler dilerim.. :))

coolmiss

coolmiss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2009 Cum 21:47:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ne kadar saçma bir konu başlığı tartışmaları okumadım bile oda yersizdi. Bu konu başlığının en iyilerde olmasını kınıyorum

JerMenS

JerMenS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2009 Cmt 13:30:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bir topic hazırladım olay oldu , msj , eleştiri vs vs  bu arada olumsuz eleştiri yazan arkadaşları , kendi sorunlarını bu topic üzerinden tartışan arkadaşlarıda unutmadım  benim açmış olduğum topic saçma vs geldi size , burada yoruma harcayacağınız zamanı yararlı , faydalı ve kaliteli olmaya aday topic açmaya harcasaydınız şekliniz olurdu  oluşturmuş olduğum arkadaş listemle ayın popüleri olmaya en büyük adaydım ki bu liste çok kısa zamanda oluşturuldu  listemi ve resimlerimi temizledim , bir takım primlerle işimin olmadığının en güzel kanıtıdır , önce kısa zamanda benim ulaştığım noktaya ulaşın  cc yi bırakıyorum ztn sadece okey oynamak için gelmeyi düşünüyorum güzel ve kaliteli topiclerinizi takip edeceğim olumsuz yaklaşan arkadaşlar ve bekliyorum da  topiğim tamamen espiri ve eğlenme amaçlıydı ;) yorum yazan tüm kişilere teşekkürediyorum özellikle olumlu yaklaşıp yorum yazanlara ,,,

sizin yeni öğrendikleriniz , benim unuttuklarımdır  

PaLpsSs34

PaLpsSs34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2009 Pzt 15:10:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

a - ) biri öpüşmeyi bilmiyor :)))

b - ) duygusal anlamda hiç bir şey hissetmiyor :(((

[c] - ) birinin ağzı kokuyor ve dişleri sarararmış :))) :p :P :p

d - ) karşı tarafın tepkisini merak ediyor ve gözlemliyor ;) :)))

e - ) bulunduğu durumdan çekiniyor , kararsız :)))

[f] - ) öpüşme tarzı odur ;)

[g] - ) öpüşürken ısırıyor karşı tarafa acı veriyor :D :D

larissa1

larissa1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Oca.2009 Per 21:45:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ben cevap vermiycemde öpüşen kız asla bir daha sakız çiğneyemez bence
CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir