ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 20:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   X İLE Y ÖPÜŞÜR , İKİSİNDEN BİRİ GÖZÜNÜ KAPATMAZ , NEDENİ NE OLABİLİR ? :)))
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

JerMenS

JerMenS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2009 Sal 23:55:16      X İLE Y ÖPÜŞÜR , İKİSİNDEN BİRİ GÖZÜNÜ KAPATMAZ , NEDENİ NE OLABİLİR ? :)))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

evet arkadaşlar yeni yılın forum olayına imza atıyorum :))) :p :P :p

soru : x ( erkek ) ile y ( bayan ) kromozonu öpüşmeye koyulurlar fakat içlerinden biri gözlerini kapatmaz ve sürekli açık tutmaya çalışır :))) sizce bu durumun nedeni ne olabilir ? ben 5 - 6 tane şık ekliyorum farklı bir yorumu olan yazabilir ? bakalım görelim ilginç yazılar bekliyorum ztn ;) :)))

a - ) biri öpüşmeyi bilmiyor :)))

b - ) duygusal anlamda hiç bir şey hissetmiyor :(((

c - ) birinin ağzı kokuyor ve dişleri sarararmış :))) :p :P :p

d - ) karşı tarafın tepkisini merak ediyor ve gözlemliyor ;) :)))

e - ) bulunduğu durumdan çekiniyor , kararsız :)))

f - ) öpüşme tarzı odur ;)

g - ) öpüşürken ısırıyor karşı tarafa acı veriyor :D :D

JerMenS  

çılgın arzularımın esiriyim ,,,

JerMenS

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 00:08:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar :)))

lllKURTlll

lllKURTlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 02:55:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ßence D sıkkı cünkü içlerinden birisi diğerine bakar öpüşürken gözleri kapalımı diye ama hangisi bilinmez genelde x gözlerini acar :) gözleri kapalı olan yürekten öpermiş diyolar :)

ADIxSAKLI

ADIxSAKLI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 10:19:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

simac istiyorki hep kendi başlıkları en iyiler bölümünde olsun hep kendi yazdıkları okunsun..burası chatcity adı üstünde zaten ,uzun uzun yazmaya derinlemesine anlamlar katmaya-aramaya gerek yok..yok efendim yazma şevkimiz kırıldı yok efendim bi gülme aksiyonu bi mantık bi düşünce yok...sanki simac ın actıgı başlıklarda hayatın anlamı vardı yada mutlulugun resmi ( çiz abidin )..sanki simac  actıgı başlıklarda evrenin kainatın gizini acıklamıştıda biz kaçırmıştık...yazıp yazıp üstüne bide ama o nickli arkadaşla alakası yok yemin ederim kuran carpsın allah belamı versin demek ise iki yüzlülügün daniskasıdır..

geçiniz..

JerMenS

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 13:01:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

ilginiz için teşekkürederim arkadaşlar ;) ama şunu belirtmek isterim ki bu konuyu siyaset meydanı olsun , yada tartışma konularına at yapı oluştursun diye açmadım ;) her görüş ve duruşa saygım vardır okur ve kendimce yorumlarım ;) açmış olduğum konunun ilginç , farklı ve biraz da hayatımızın içinden bir kesit olması için seçtim ve bu konunun da bu kriterleri karışıladığını düşünüyorum ;) :) sonuçta çoğumuz genciz ve nasıl yaşaması , yaşanması gerektiğini biliyoruz , hayatımızın içinden bir konuya espirili bir yaklaşım , ama gerçekci ;) :) bence sağlam & farklı bir konu ;) :)

cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar , görüşlerini belirten tüm kişilere teşekkürederim ,,,

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 13:44:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba;

Öncelikle; CC-Forum hepimizin! Bu sloganı bir yere not alalım. Burada bulunan her üye olumsuz veya olumlu eleştiri ve övgü hakkına kurallar dahilinde sahiptir.

Konuya gelince; bir topic en iyilere seçilmişse bu konuyu gözünüzden kaçırmayın diyedir. Tabii ki her topic en iyilerde olamaz. Zaten kıstas olarak eklediğimiz başlıkların en iyilere girmesini beklemekten çok üyelerin yüzünde bir tebessüm oluşturmak, onları biraz da olsa düşündürmeye yöneltmek olmalıdır. CC-Forum`da en çok cevap yazılan başlıklar en iyilerde değildir, mesela... En iyilere eklenmiyor benim mesajlarım diye foruma küsmek, ve hatta başka çıkarlar dahilinde forumda konu açıp amaca ulaşamayınca foruma küsmek ve yetkili kişilerde art niyet aramaya kadar giden açıklamalar yapmak ChatCity`i seven bir üyeye yakışmaz.

Sevgili simacc`nin eleştirisini yapıcı olarak görüyorum ve kendisinin iyi niyetinden şüphe duymuyorum. Tabii ki dedikleri dikkate alınacaktır. Kendisine foruma katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Ama kendisine naçizane bir önerim var: 3. şahıslar kendi sorunlarını kendileri anlatırlarsa daha güzel olmaz mı?

Kolay gelsin.

Arresting

Arresting resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 16:19:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Başlık Konusu:Öpüşen İki İnsan (Haydi bir derece)

Başlık içeriği:Söylemeye dilim varmayacak kadar iğrenç!

Diyeceksiniz ki senin düşüncen,senin görüşün.

En başta bu kadar özel birşeyin bu derece ortaya konup tuhaflıkları konusunda görüş alımına sunulması konuyu farkedilir kılması açısından yeterliyken bir de en iyilerde görmek,benim forumda "gözden kaçırılmaması gereken başlıklar" ( En İyiler )anlayışımı değişime uğrattı doğrusu.

SlEMENS

SlEMENS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 18:10:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·Arresting· :

Başlık Konusu:Öpüşen İki İnsan (Haydi bir derece)

Başlık içeriği:Söylemeye dilim varmayacak kadar iğrenç!

Diyeceksiniz ki senin düşüncen,senin görüşün.

En başta bu kadar özel birşeyin bu derece ortaya konup tuhaflıkları konusunda görüş alımına sunulması konuyu farkedilir kılması açısından yeterliyken bir de en iyilerde görmek,benim forumda "gözden kaçırılmaması gereken başlıklar" ( En İyiler )anlayışımı değişime uğrattı doğrusu.

Forumda her ne kadar en iyilere girmese de, forumda bundan daha önce bunun kadar masum olmayan başlıklar açılıp, konular eklendi. ·Arresting·,siz ne kadar bu forumu takip ediyorsunuz bilmiyorum, fakat aşağıda vereceğim linkteki konuyu eminim en önce siz okumuşsunuzdur. Bilmem yanılıyor muyum?! Yorum yapan diğer arkadaşlar için de söylemek istediğim; lütfen değer yargılarınızı samimi bir şekilde yeniden gözden geçirip, öyle yorumlar yapın. Çünkü yukarıdaki yazı, kimliği belli olan iki kişinin yatak odası mahremiyetini anlatmıyor.

Hıdır ın vurdum duymazlığı. Tıklayın!

HepOyleOlurZaten

HepOyleOlurZaten resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 18:39:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İnanamıyorum başlık ve mevkisi beni gerçekten sasırttı....

Buralarda çok deişiklikler olmus

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2009 Çar 18:54:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·HepOyleOlurZaten· :

İnanamıyorum başlık ve mevkisi beni gerçekten sasırttı....

Buralarda çok deişiklikler olmus

Seher, başlık ve mevkisi sözün beni çok güldürdü...:)))) Kredi kartı sorunluları da zaman zaman o mevkide olduğuna göre, o başlıkların da sanırım epey itibarı vardı... :))))

Arkadaşlar; konuyu sizlere sunan arkadaş kendince bir anket hazırlamış... Kendi emeği ve düşüncesini sunmuş... Aslında eğlenceli de sayılacak bir konu... Bakalım CC halkı bu konu ile ilgili ne düşünüyor diye mini bir araştırma hazırlanmış... Kimileri sizler gibi fazilet sınırları içinde "tü kaka" yaparak fikir belirtecek, kimileri ise Fransız öpücüğünün ayrıntılarını anlatacak... Bu kadar çekiştirip uzatmanın anlamı yok ki... Hiç birinizin yaşı konuyu sansürleyecek sınırda değildir sanıyorum... Hem forumda hepinizin emek harcadığı, düşüncesini sergilediği konuları görmek istiyoruz... İyi eğlenceler diliyorum...
CC sohbet icin buraya
 <<1 234>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir