ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
24 Mayıs 2024, Cuma 08:16   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   CHP YANDAŞLARINA SORULAR!.. Çok Eğlenceli Bir Köşe Yazısı :)
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

beneq

beneq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2009 Çar 16:46:28sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

VALLA ŞUNU BİLİRİM ŞU SÖYLERİM SAMAN DOLU YE YE BİTER Mİ? ÇOK AFEDERSİNİZ AMA BALYA BALYA KOYUYOLAR ÖNLERİNE SAMANI BUNLARDA HA BİTİRİYİM HA BİTTİ DERKEN ZAMAN GEÇİP GİDİYO ZAMANLA BİRLİKTE BİR ÇOK ŞEY........İNSANLARIN ÖNÜNE BALYA BALYA SAMAN DEĞİLDE İŞ İMKANI SUNUN İŞ VERİN...!!!!

NOT:EĞİTİM SEVİYESİ NE KADAR YÜKSELİRSE OZAMAN CHP İKTİDAR OLUR!

CanKiLotVanDaym

CanKiLotVanDaym resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2009 Çar 18:01:05sohbet oyun linki

Gelsin izmir den oy Alsin Erdoqan (:  izmir e  Gavur Diyen Diline Aci Biber Surduk Surucezde.

Ulkeyi $eriata Goturuyor Bunlar.  Allah Sonumuzu Hayir Etsin Arkadaslar.

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2009 Çar 18:46:42sohbet oyun linki
beneq :

NOT:EĞİTİM SEVİYESİ NE KADAR YÜKSELİRSE OZAMAN CHP İKTİDAR OLUR!

eğitim seviyesi ne kadar yükselirse değil, deniz baykal chp den ne zaman istifa ederse olacaktı o

neyse

zor ama imkansız değil ;)

platoniclover

platoniclover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2009 Çar 19:04:19sohbet oyun linki
Deniz Baykal istifa etse de yeterli değil. Mesele karizmatik bir lidere sahip olmak, kitleleri peşinden koşturmak. Başbakanlık koltuğu herkesin oturabileceği basit bi koltuk değil.

beneq

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2009 Çar 22:25:09sohbet oyun linki

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

MÜNEVVER KARABULUTU CİNAYETİNE EL KOYDU MECLİSE TAŞIDI....BİZEDE BU YAKIŞIRR...HELAL OLSUN

ENC0Z

ENC0Z resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Ağu.2009 Çar 23:39:24sohbet oyun linki
beneq :

CHP  6  OKUN ANLAMI

1.CUMHURİYETÇİYİZ

2.MİLLİYETÇİYİZ

3.HALKÇIYIZ

4.DEVLETÇİYİZ

5.LAİKİZ

6.İNKILAPÇIYIZ

Güzel yorumlarınız ve duyarlılığınız için çok teşekkür ediyorum...

Okumadan cevaplamanıza bayıldım tebrik ediyorum sizi :)) 6 okun anlamını biliyormuşsunuz..

Yalnız o suruların içerisinde 6 okun anlamı sorulmuyor.

beneq

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2010 Çar 23:13:13sohbet oyun linki
ENC0Z :
beneq :

CHP  6  OKUN ANLAMI

1.CUMHURİYETÇİYİZ

2.MİLLİYETÇİYİZ

3.HALKÇIYIZ

4.DEVLETÇİYİZ

5.LAİKİZ

6.İNKILAPÇIYIZ

Güzel yorumlarınız ve duyarlılığınız için çok teşekkür ediyorum...

Okumadan cevaplamanıza bayıldım tebrik ediyorum sizi :)) 6 okun anlamını biliyormuşsunuz..

Yalnız o suruların içerisinde 6 okun anlamı sorulmuyor.

OLSUN BİLMEYENLERDE ÖĞRENMİŞ OLDU İŞTE

beneq

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2010 Çar 23:15:32sohbet oyun linki
·CanKiLotVanDaym· :

Gelsin izmir den oy Alsin Erdoqan (:  izmir e  Gavur Diyen Diline Aci Biber Surduk Surucezde.

Ulkeyi $eriata Goturuyor Bunlar.  Allah Sonumuzu Hayir Etsin Arkadaslar.

İZMİRİ Mİ ALMAK RÜYASINDA BİLE GÖREMEZ  KALAMİZİ NASIL ALICAKMIŞ  ANTALYA İYİ CEVAP VERDİ 

AMA ŞUNU SÖYLEMEDEN GEÇEMİYCEM   ARKADAŞLAR  GERÇEK OLAN ŞU VAR Kİ EĞİTİMİN OLDUĞU HER YERDE ATATÜRK`ÜN KURDUĞU  CUMHURİYET HALK PARTİSİ  VARDIR

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Oca.2010 Çar 23:53:08sohbet oyun linki

Bir parti elazığ milletvekili feyzi işbaşaran posta gaztesine yaptığı makaleden sadece küçük bir kısmını buraya alıyorum hepsini değil baştan söliyeyim kendi içindeki adamlarda biliyor aslında AK PARTİLİLERİN ne yaptıklarını ama partiden ihraç edilmeyelim diye ses çıkarmıyorlar

OĞLUMA GEMİCİK ALMADIM: Ben hep fikrimi açık açık söyledim Susmadım Devletin ORMANINDA kaçak VİLLA yapmadım MİLYON dolarla ifade edilen RÜŞVETLE protokol (toplantı) yapmadım Özelleştirme mallarını PEŞKEŞ (bağışlama) çekerken kimseye aracı olmadım el feneriyle Deniz Feneri’yle hiç kimsenin MALINI götürmedim Damadımın yönettiği şirkete radyo ve televizyon da ALMADIM Oğluma GEMİCİK falan da almadım.dedi bunu söleyen (AK PARTİ MİLLET VEKİLİ)

Bunu bir partinin içindeki kendi adamı söylüyor biz değil ve yine adaletin sembolu Hz. Ömere baş vuralım biz hemen

EVET YA ÖMER ŞİMDİ SENİ DİNLERİZ

Hz. Ömer (R.a) ağlatan mesele yoksul koca karının ağlayan yavruları için gece arkasında UN çuvalını taşıyıp ağlaşan yavrulara kendi Halife eliyle ÇORBA yapıp yedirten! Halka hutbe okurken Ey ahali beni dinleyin diyince halktan biri:

-Ya ömer seni dinlemeyiz çünkü sen ganimetten kendine koca bir cübbe yaptın diyen kimseye cevap olarak:
Ey Abdullah Nerede oğlum Abdullah? şu adama hesab ver der Abdullah:
   -Ganimet malından düşen benim hissemi babama hediye ettim Çünkü Halife babama düşen hisse kumaş cübbe alacak kadar yoktu babam Halife devlet reisi olduğu için elçiler yabancı devlet adamları kendisine geliyorlar Onun için benim hissem ile lendi hissesini birleştirip arkasındaki cübbeyi yaptık der.

Halktan biri olan ve müminlerin Halifesi Hz. Ömer hutbesi esnasında bütün cemaatın huzurunda hesab soran adam ayağa kalkarak:
Evet YA Ömer! şimdi seni dinliyoruz konuş ve emret canımızla başımızla senin yanında ve senin emirlerini harfiyen yapmaya hazırız der.

ALLAH BİZE HZ. ÖMER GİBİ ADALETİ TAM UYGULAYAN DEVLET REİSLERİ NASİP EYLESİN AMİN....

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir