ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 04:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Animasyonlar, Teknoloji Videoları
forum sohbet oyun basliklari
   İNSANLIK ADINA LÜTFEN BU VİDEO YU HERKES İZLESİN
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

beneq

beneq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2009 Pzr 20:52:19      İNSANLIK ADINA LÜTFEN BU VİDEO YU HERKES İZLESİNsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

18+) Sonuna Kadar İzleyin. Burası Bursada bir mezbaa ve 8 aylık hamile bir inek. İnsanlık bitti diyeceğiniz bir görüntü. Bu videoyu herkes paylaşsın ki GÜNDEME taşınsın ve haberciler, yetkililer bu konuyla ilgilensin. Bu ayıba hep beraber son verelim.Ailemize, çocuklarımıza helal et yedirelim. Temizlikten uzak, din den uzak, insanlıktan uzak bu tür işletmeleri durduralım. Lütfen Herkese ulaşması için paylaşın. DUYARSIZ KALMAYIN!

BURADAN!

xBerkeCCx

xBerkeCCx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2009 Pzt 00:33:51sohbet oyun linki
Bu Tür Sadislere İnsan Denilmez...İçim Acıdı.

Jisell

Jisell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2009 Pzt 01:16:22sohbet oyun linki
Çok üzülerek seyrettim ve yüreğim sızladı.Nasıl bir ruh halidir bu anlamış değilim. Bir canlıyı dünyaya gözlerini açmadan kesmek ve o canlının yaşam hakkını elinden almak insanlığa yakışır bir hareket değil. Maalesef bu olaylar bilinçsizce yetiştirilen insanlar tarafından gerçekleştiriliyor. Bir çocuk dünyaya getiriyorsunuz onu nasıl yetiştiriyorsunuz? Ona yeteri kadar hayvan sevgisini aşılayabiliyor musunuz?Tüm canlıların yaşama hakkına sahip olduğunu sevmesek bile o canlıya saygı göstermek zorunda olduğumuzu anlatabiliyor muyuz ? Bizler bunları anlatabilsek, sanırım böyle insanlar yetiştirmeyiz...Gerçekten utanç verici bir tablo...

rastgeIe

rastgeIe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2009 Pzt 01:30:49sohbet oyun linki
o esnada içeriye trabzon yapımı ziganamla girmeyi  çok isterdim  bunları sabaha kadar tarasam doymam bunların canlı canlı kafasını ezeceksiniz arkadaşlar bunları polise teslim etmekle olmaz bunları toplanıp linç etmeliyiz bu tip adamların gebe karısını kaçırıcan ders olsun ölene kadar işkence idam edicen bunları idam kanlarını içsem miğdem bulanmaz

LaserStar

LaserStar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2009 Pzt 01:35:42sohbet oyun linki
İnsanlıktan nasibini almamışlar ama insan kılığındalar.Firma da aynı oranda suçlu.Hiç bir şekilde affedilemez hoş görülemez suçu hafifletici sebep öne sürülemez.İş hukukuna aykırı fiil işlenmiştir, yargılanmalıdır.İbret olmalıdır.

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2009 Pzt 03:55:14sohbet oyun linki

Allah kahretsin böyle insanları Lanet olsun.. Allah korkusu olmayan insanlardan herşey beklenir ..

xBerkeCCx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2009 Pzt 13:36:35sohbet oyun linki
Rastgele (Berat) senin dediğin olayında videodaki olaydan farkı yok gibi....

beneq

beneq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2009 Pzt 17:13:02sohbet oyun linki
BU DÜNYADA VE ÖBÜR DÜNYADA  İNSALLAH CEZALARINI ÇEKERLER

xBerkeCCx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ağu.2009 Pzt 21:33:52sohbet oyun linki

Amin...

IDIO

IDIO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2009 Sal 09:09:05sohbet oyun linki
beneq :

18+) Sonuna Kadar İzleyin. Burası Bursada bir mezbaa ve 8 aylık hamile bir inek. İnsanlık bitti diyeceğiniz bir görüntü. Bu videoyu herkes paylaşsın ki GÜNDEME taşınsın ve haberciler, yetkililer bu konuyla ilgilensin. Bu ayıba hep beraber son verelim.Ailemize, çocuklarımıza helal et yedirelim. Temizlikten uzak, din den uzak, insanlıktan uzak bu tür işletmeleri durduralım. Lütfen Herkese ulaşması için paylaşın. DUYARSIZ KALMAYIN!

BURADAN!

Ben böle müslümanında ben böle türkünde ben böle insanında varlığından rahatsızım Allah seni cehhenemin dibinde aynı o elindeki bıçakla kesilmeni diliyorum kabul eyle yarabbi bide övünüyor it oglu it ben 20 senedir bu işi yapıyorum diye EĞİTİM ŞART.........

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir