ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Mayıs 2024, Pazar 14:58   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Bakanlık Sabun Dağıtacak!
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2009 Cmt 11:29:57sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

ŞU SİTEDE SİZDEN BAŞKA KONUŞAN YOK FARKINDA MISINIZ CİNSİYETİME GELİNCE  SİTEDE BENİ TANIYAN ARKADAŞLARA RAHATLIKLA SORABİLİRSİN O RUMUZ BANA AİT UNUTMA Kİ SEN DE BİR ZAMANLAR CHAT CİTY DE KIZ NİKİ ALMIŞTIN  VE BANA KİMSENİN BİLMEMESİ İÇİN RİCADA BULUNMUŞTUN HATIRLASANA GURCU KAVGA ETTİĞİN ERKEK ARKADAŞINDAN İNTİKAM ALMAK İÇİN KIZ NİKİ İLE KANDIRACAKTIN  UNUTULDU DEĞİL Mİ HEPSİİİİİİİİİİİİİİ

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2009 Cmt 11:55:59sohbet oyun linki

Kopya forum konularindan sonra, kopya yorumlar demek (:  Hala guluyorum.. Manolya41, dustugun bu durum bir insanin dusebilecegi en berbat bir durum.. Ama utanma kendini kotu hissetme forum konusunda ben hala yanindayim tam destek veriyorum.. Aynen devam.. (:   Ayrica; Ozel mesaj atip duygu somurusu yapman dogru bildigim seyi yazma konusunda ki fikrimi degistiremez ugrasma bosuna..

Nobel Odulleri listesinde en paylasimci uye yerine En Korsan Forum yorumcusu olarak bir baslik acilip manolya nin odulunun o kategoriye aktarilmasini rica ederim..

ooomygirl ve koylugorenmasumufo dikkatinizden oturu sizide ayrica tebrik ediyorum..

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2009 Cmt 15:06:39sohbet oyun linki
prangaxxx :

Bakanligin sabun dagitim kararini ve reklamlar ile temizligi ozendirmesini destekliyorum

ama

sabundan once acilen dusunen beyin olma yolunda eksikleri olanlar icin cozum uretmeleri gerektigini dusunuyorum cunku dusunmeyi bilmeyen insanlara sabun verildiginde

ya

COK GULERLER

ya 

inanclarina ters duser diye sabundan oyuncaklar yaparlar (bu haci yesili oldu degil mi)

kendi kendine egleniyorsun , baya  zevki var heralde bay x :)

bazıları der gümüşhane , bazıları der yok şahane. şahanenle beraber mutlu kal , cc için bir pranga sın...

(aylar sonra girdiğim forumda , yazdıgım bir yazıya cok gereksiz laf atarak boşu boşuna yazı yazmaya zorladın beni, bilseydim beni beklediğini daha önceleri uğrardım. alacağın olsun.kalbin imanla dolsun:)

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2009 Cmt 23:53:29sohbet oyun linki

manolya yenge, bu gece vaktim gercekten cok az

bu sebepten  KOCA Göz`ünü kocaman acip oyle okuman gerekiyor 

bu tur bir haberi baska bir siteden alip buraya kopyalaman degil sorun. Sorun senin bir cumle dahi kuramayan yapin ile actigin basliklarda saldirisa gecmen ve o sitelerdeki baska kisilere ait nicklere "benim" demen. yani bir nevi tedavisi imkansiz SORUNLAR tasiyor olman. 

Odul aldim diye sevinmis onu buralara kopyalayip bulutlarin ustune cikmissin 

benim bu gece kopus anim   "oscar odulu" resmini buraya koyman.

Hayat resimlerle donmuyor koca GOZ...

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Kas.2009 Pzr 13:07:54sohbet oyun linki

Graphist,

gecen gun mesajlari silinen bir uye cok buyuk kufur etti forumda.. mesajlarini silen kisi icin.. bir insanin diger bir insana edebilecegi en agir kufuru yazdi adam.. evet evet forumda yazdi.. Ceza almadi.. Hala aramizda dolasiyor.. Adam o gun yazilarinin silinmesine isyan etti bir cok uye gibi.. Hakliydi.. fakat ne olursa olsun oyle bir kufur edip hakliyken haksiz durumuna dusmemeliydi..

Toplakirkayak, kufur etmedigi halde sistemi sorguladigi icin susturuldu.. hemde bir nickine degil iki nickine birlikte ceza verildi..  Tek kelime kufur yoktu.. hatta ayni mesaji okuyup cevap yazan bir Sef olmasina ragmen.. uyeler tarafindan secilmis ve kendisine rozet armagan edilmis.. bir uye tarafindan cezalandirildi..

Dun aksam Manolya herseyi goze alarak ozelime geldi baska nick acacagim beni bulamayacaksiniz yazdi ve..  ooomygirl e etmedigi hakaret kalmadi.. Manolya evet manolya bile anlamisti yapacaklarinin kendisini siteden ihrac edecegini ve banlamayi goze alarak basladi hakaretler etmeye.. cunku boyle yapip rahatlayip yeni bir nick ile farkli bir kimlik ile devam edecekti.. Ancak o bile sasirdi.. Cunku onca hakarete ragmen.. Forumda konu aciyordu.. acabiliyordu.. Hala eli kolu serbest dolasabiliyordu..

bunlar sadece bir kac ornek.. bu kadar haksizliga, bu kadar yanli-yonetime ragmen..

Sende birilerini kafana takip durmadan mesaj yaziyorsun.. hemde ayni mesaji.. bu sana cezadan fazla birsey kazandirmaz.. Senin bu sekilde davranmani onlara hakaret kufur etmeni istiyorlar ki.. Paslanmis forum kurallarini hic olmazsa sadece senin uzerinde kullanabilsinler..

sakin olmakta fayda var..

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir