ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
30 Mayıs 2024, Perşembe 08:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Serap bugün defnedilecek:(
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2009 Sal 11:26:14      Serap bugün defnedilecek:(sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Belediye Otobüsüne Yönelik Molotofkokteylli Saldırıda Yaralanan ve Hayatını Kaybeden Serap Bugün Toprağa Verilecek.İstanbul Küçükçekmece`de belediye otobüsüne yönelik molotofkokteylli saldırıda yaralanan ve dün hayatını kaybeden Serap Eser`in cenazesi bugün toprağa verilecek.

Serap Eser İstanbul`da Ataköy 5. Kısım Camisi`nde öğleyin kılınacak namazın ardından defnedilecek.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık ve Kronik Yara Tedavi Merkezi yoğun bakım servisinde tedavisi süren 17 yaşındaki Serap Eser dün sabah saatlerinde hayatını kaybetmişti.

Yangın söndürücü ile müdahale

Eser, 8 Kasım günü Küçükçekmece Kanarya Mahallesi`nde durakta yolcu almak için bekleyen iett otobüsüne molotofkokteyli atılması sonucu yaralanmıştı.

Molotof dehşetinde elleri, yüzü ve bacakları yanan genç kıza ilk müdahaleyi yoldan geçen araç sürücüleri yapmıştı. Hatta, olayı gören bir sürücünün aracında bulunan yangın söndürücü ile genç kızın üzerindeki alevleri söndürdüğü belirtilmişti.

Otobüs şoförü Cemal Keskin, "Durağa yanaşmadan ben onları fark ettim. Hazırlıklı olduklarını anladım . Fakat yolcu indireceğim için yolun öbür tarafına, yani soluna geçtim. Hepsi yanaşarak attılar molotofkokteyllerini" demişti.

Serap Eser`in yüzünün yanmasına neden oldukları iddiasıyla 4`ü çocuk 6 kişi, yasadışı örgüt üyesi olmak, patlayıcı madde atarak adam öldürmeye teşebbüs etmek ve kamu malına zarar vermek suçlarından tutuklanmıştı.

avukatabla

avukatabla resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2009 Sal 11:37:00sohbet oyun linki
o adi serefsiz insanlarin idam edilmesi lazim... bu hepimizin basina gelebilir böyle devam ederse... onlar insan bile degilya aslinda ama hayvanda degiller yaratiklar adi yaratiklar....

perfectman70

perfectman70 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2009 Sal 11:37:19sohbet oyun linki

ne acıdır değilmi?

kurulan tezgahlarda , daha fazla özgürlük,demokrasi,insan hakları teraneleri arasında bir günahsızın canına kast etmek...

kurban bayramında hayvanlara özgürlük sloganı atarken, öte yanda  molotof atıp bir eşref*i mahluk olan insanın yaşamını yitirmesine vesile olmak!!!

nasıl bir çelişki!!!

ALLAH gani gani  rahmet eylesin..

TopaLKIrrkayaK

TopaLKIrrkayaK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2009 Sal 12:32:02sohbet oyun linki
Ben bu haberi görünce çok ama çok üzüldüm, bu kardeşimizin ben kurtulduğunu sanıyordum ama küçük bedeni bu acıya dayanamış. Hangi kelime hangi cümle anlatır ki bunun acısını? Büyüt, okut ve ruhunu satan biri alsın o canı. Allah anne ve babasına, yakınlarına gerçekten büyük sabır versin. Bu canileride Allah ıslah etsin!

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Ara.2009 Sal 13:25:42sohbet oyun linki
Allah rahmetini ondan esirgemesin. Ben de sabah haberlerinde duydum; yazık günah...! Allah ailesine sabır versin.

JollyJumper

JollyJumper resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2009 Çar 11:07:11sohbet oyun linki

PKK yandaşlarının yaktığı Serap`ın abisi demokratik açılımı savundu..

KÜRTLERİ SORUMLU TUTMAK YANLIŞ
Küçükçekmece`de bir İETT otobüsüne yönelik molotofkokteyli saldısında yanarak yaralanan ve önceki gün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 17 yaşındaki Serap Eser`in canezesi toprağa verildi.

Cenaze töreninde hayli üzgün olduğu görülen abi Ümit Aksoy gazetecilerin sorularını yanıtladı. Taraf`tan Hüseyin İstemil ve Tuğba Tekerek`in haberine göre acılı ağabey, "Serap`ın vefatıyla ilgili olarak kimileri bu olayı örnek göstererek açılımın durdurulması gerektiğini söylüyor. Siz ne diyorsunuz?" sorusuna abi Aksoy şu yanıtı verdi:

Bu açılımı durduracak bir şey değil. Bu süreç yeni bir süreç değil. pkk olayı yeni bir şey değil.
Serap`ın teyzesinin oğlu Hasan Güven ise "Bu olaydan dolayı tabi ki tüm Kürtleri sorumlu tutmak yanlış, sadece teröristler suçlu. Bu kişinin cezasını 10 kişi çekmez. Kürtlerde de Alevilerde, Sünnilerde olduğu gibi iyisi var kötüsü var" şeklinde konuştu.

fightclub06

fightclub06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2009 Çar 18:41:54sohbet oyun linki

·avukatabla· :
o adi serefsiz insanlarin idam edilmesi lazim... bu hepimizin basina gelebilir böyle devam ederse... onlar insan bile degilya aslinda ama hayvanda degiller yaratiklar adi yaratiklar....

ama ne yazıkki bi iran gibi veya başka bi ülke gibi hassas deiliz böle şeylerde zamannda kendi insanını asan(menderes vs) biz şimdi bi apoyu binlerce insanımızın katili apoyu asmaktan aciziznerde bizm gücümüz nerde kendi irademiz anca başkalırnn emryle yönetilen bir haldeyizki bu terör ve bu olaylar bu yüzden patlak verio..

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2009 Çar 18:55:58sohbet oyun linki

·avukatabla· :
o adi serefsiz insanlarin idam edilmesi lazim.

idam etmek de yetmezdi aslında

ona ne yapıldıysa aynısı onlara da yapılmalıydı

onlar da serap gibi cayır cayır yakılmalıydılar

onlar nasıl serap ı yanarken izledilerse bizler de onları izlemeli ve onlar gibi keyiflenmeliydik

çok yazık oldu çok

mekanın cennet,toprağın bol olsun küçük kız...

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2009 Çar 19:01:04sohbet oyun linki

Rabbim Rahmet Eylesin.Ailesinede buyuk Sabırlar İhsan Eylesin,

Simdi Hangisi daha cani.Merve`yi canlı canlı kesen mi,?Serap`ı sacma sapan bir dava için yakan`mı?

zZkUmArBaZz

zZkUmArBaZz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ara.2009 Çar 19:33:22sohbet oyun linki

Nur içinde yatsın. Sevdiklerine de sabır diliyorum.

Vahşetin her türlüsü vicdan sahibi bütün insanların canını yakar. Kime yapılırsa yapılsın..!

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir