ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

17 Haziran 2024, Pazartesi 14:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   aşk mı?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2009 Çar 13:00:37      aşk mı?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Aşkı anlatayım…
                      Gerçekten kör ettiğini mi düşünüyorsun? Hayır arkadaşım o seni hep görür.Sadece sevdiğini düşünüyorsun desem ,yine yanılıyorsun.Çünkü mutlu olmak için onu seviyorsun sevmek acı çektirir diyorlar hocam Yalan.İnsan kendini gerçekten acıya atabilmesi için onu gördüğünde kalbinin ağzına dayanması gerekir.Gurur ve içgüdüsel sentezler yok olur.
ve sadece onu görürsün

İğrenç olduğun hissine kapıldın mı? Bahane çoktur hacım,seni bırakmaz.aşk diye birşey yoktur derler.Bunu ispatlayabildiler mi ? Ben bir olaya şahit oldum.
                    Kadın 42 erkek ise henüz 19 yaşında.Bir belediye önünde karşılaştılar ve koyu ama bir o kadar da zevkli bir sohbete tutuşup ikisi de belediyedeki işlerini unutup sohbetin koyuluğuna akıp gittiler.Uzun zaman geçti aradan.Kadın çocuğu aradı ve evine davet etti.Koyu sohbet sanki kaldığı yerden devam ediyordu.Böyle buluşmalara devam ettiler.Artık iyice ısınmışlardı birbirine.Artık birlikte yatıp birlikte kahvaltı yapıyorlar ve birbirini sadece  o mâlum an için düşünüyorlardı,içlerinde sadece o vardı.Çocuk merakını yenemeyip bir soru sordu.
    ÇOCUK  -“Neden ben?Etrafında benden yakışıklı,benden  daha olgun ,daha güvenilir insan varken neden ben.”
  KADIN     -“ Bu soruyu sorman  çok güzel… Sen benden çok çok küçüksün.Biliyorum belki sana saçma gelebilir. Ama insan kendini her şekilde avutabilir.Beni de avutan şey senin benden küçük olmandır. Böylece aileme yaptığım ihanet içimde bir sıkıntı topuna dönüşmüyor.Eğer benden daha büyük olsaydın.Düşüncelerin benim düşüncelerimi saf dışı bırakacaktı ve ben kahrolurdum..”

Bu olaya şahit olduğumda çok çok değiştim.Aşk sadece bir düşünce oyunu olduğunu anladım.Kadınla çocuk birbirine aşık değiller onlar sadece mâlum ânın düşüncesindeler.Ve aşıklar da böyledir onlar karşısındaki insanı değil kendi içindeki aşkı severler.Bu da karşısındaki insanın kaybedilmemesi gerktiği uyarısını verir ve aşıklar sadece kendi mutluluğunu düşünür.Maşuğundan kopamaz… 

saygılar...                                                                                        -istemi1016-

JollyJumper

JollyJumper resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2009 Çar 23:48:52sohbet oyun linki

O 19 yaşındaki genç sen misin yoksa:) Resimde gayet ilgi çekici:)

istemi1016

istemi1016 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2009 Per 05:59:11sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir