ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Mayıs 2024, Cumartesi 14:49   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Sitede Kimse Kalmamış The End ChatCity
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 13:00:17sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sizin yorumlarınızı okudum ve konuyu şuna dayadım. :) Her zaman eski kafayla, eski üyelerle, eski kurallarla gitmez. Dünya gelişiyor... İnsanlar değişiyor... Yeni nesil bozuluyor, düzeliyor... Bizim Chatcity mi gelişip, değişmeyecek ? Değişebilecek şeyler değişti, yenilenebilenecek şeylerde yenilendi. İnanıyorum ki bu iki çelişkişli olan çalışma sürmekte ve devam edecektir.

Bulunma amaçları araç olunmuş bir yerde ( Zaten bir çoğu erkek ya da bayan chat sitesine kız/erkek tavlamak, küfür etmek, tartışma, oyun, sohbet, v.s. için girer. Kimisi de birer angelina jolie veya jud law` ni bekler. ) Tabi ki evlenen gerçekten de siteyi bırakmış ve bir dünya kişiyi de kazanmış platform. Her yıl, her dönem olduğu gibi insanlar Chatcity` de tatil yapacak değil ya.

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 13:38:15sohbet oyun linki
·Hsavun· :

Sizin yorumlarınızı okudum ve konuyu şuna dayadım. :) Her zaman eski kafayla, eski üyelerle, eski kurallarla gitmez. Dünya gelişiyor... İnsanlar değişiyor... Yeni nesil bozuluyor, düzeliyor... Bizim Chatcity mi gelişip, değişmeyecek ? Değişebilecek şeyler değişti, yenilenebilenecek şeylerde yenilendi. İnanıyorum ki bu iki çelişkişli olan çalışma sürmekte ve devam edecektir.

Bulunma amaçları araç olunmuş bir yerde ( Zaten bir çoğu erkek ya da bayan chat sitesine kız/erkek tavlamak, küfür etmek, tartışma, oyun, sohbet, v.s. için girer. Kimisi de birer angelina jolie veya jud law` ni bekler. ) Tabi ki evlenen gerçekten de siteyi bırakmış ve bir dünya kişiyi de kazanmış platform. Her yıl, her dönem olduğu gibi insanlar Chatcity` de tatil yapacak değil ya.

Bu kafayla bakildigi icin bu site yalnizlasmaya mahkumdur..

fLagman

fLagman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 17:00:22sohbet oyun linki
gurcu :

Bu kafayla bakildigi icin bu site yalnizlasmaya mahkumdur..

Acaba senden kaynaklanıyordur amca belkde ihtiyar eski kafalı birisi olarak kızları kaçırtığın içindr siteyide yaslı gösteriyosun yaşlı erkekler doldu :D

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 17:10:31sohbet oyun linki

Pişti kağıt oyunu rica ettik onu bile yerine getirmediniz sürekli aynı oyunlar okey ve tavla ve clup odalarında yapılan  saçmalıklar arkadaşa katılıyorum her yönü ile haklı

fLagman

fLagman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 17:26:34sohbet oyun linki
manolya41 :

Pişti kağıt oyunu rica ettik onu bile yerine getirmediniz sürekli aynı oyunlar okey ve tavla ve clup odalarında yapılan  saçmalıklar arkadaşa katılıyorum her yönü ile haklı

Ah be ablacım düşünbak :D resim ekleyeceğim diye saatlerini harcıyorsun bu kadr basit mi Canınız sizin çok sıkılıyo denize falen gidin: d

Roldier

Roldier resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 19:19:24sohbet oyun linki
·Hsavun· :

Eski kafalıkla ne ilgisi var biz sadece site ile biraz ilgileninmesini istiyoruz Burdaki üyeler bir çok yenilik istedi ama hiç birini kimse yerine getirmedi hiç bir zaman bizim isteğimiz olmadi  eskiye göre daha çok kıstladi site 3 tipden 1 tipe sonra 2 tipe çıktı ama o tipde birseye benzemiyo savun suçmu sence eskisi gibi muhhbetin çok olmasını istmek belkide senin  işe geliyodu az üye az muhhabet az küfür az muhhabet demek az eğlencde demek  bazı ajanlarla konuştum yenilik konusunu eğer sitedeki  birseyler deyişse sevre çöküyodu dedi  ama inandirici gelmedi yani sitenin bu gerçek sahibi kimse CC kendi eli ile bitiriyo yazık yani bu siteye o kadar emek verirldi Ajanlarinda bize katılmasını isterim onlarda bir nevi emek sarf ediyo onunlarında birsey istemesi gerek yenilik  Herşey para deyil

kralkanon

kralkanon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 21:55:03sohbet oyun linki

Bu site yıllardır düşüşte zaten ilk zamanlarıdaki  doluluk oranı ile şimdiki doluluk oranını kıyaslayan her aklı selim vatandaş bunun farkına varacaktır .

Malasef Chatcity çakma nicklerle doluluk saglamaya çalışılan bir site oldu . Peki bunların sebebleri neler asıl meselemiz bu olmalı . En nihayetinde herkes birbirini suçlayarak bir yere varılmaz.

Üyelerin , ajanların, şeflerin ve site sahibi hatta teknik ekibin üstüne düşenleri yapması gerekmektedir . Peki bu üstümüze düşen görevleri yapıyormuyuz ?

- Tabiki de Hayır .  

İnsanoglu her koşulda bir savunma mekanizması içindedir her zaman suçu kediye yükleyerek içini rahatlattıgını sanır lakin hiç bir zaman başarılı olamaz. Gerçek multulukda oldugu gibi herkesi öz eleştri yapmaya davet ediyorum .

Madem böyle bir konu başlıgı açıldı. Herkes burada önce kendini eleştirsin bakalım eksiklerimiz neler görelim ;

Ben kendimden başlayayım :

Bizim normal vipli kullanıcılar olarak vipsiz [ Çakma nick olmayan ] normal userlara daha olumlu yaklaşmamız lazım .

Onlara 2. sınıf muamele yerine herkesin insan oldugunu hatırlayarak yaklaşılmalı ....

Sizlerin hataları neler buyurnuz ;

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 22:29:49sohbet oyun linki

Sen boyleydin, sen boyle oldugun icin oburu soyleydi, herkes boyle oldugu icin bizler boyleydik, bizler boyle oldugumuz icin olay boyle oldu.. Olay boyle olunca sonuc.. vs..

Bosverin hatali aramayi.. 

Bu saatten sonra neler yapilabilir bundan bahsetmek daha mantikli gibi ; Belki de Chatcity yonetiminin yeni fikirlere ihtiyaci vardir, buyrun buradan onerilerde bulunarak kendilerine yardimci olun..  :)

HamdiS0payiGetir

HamdiS0payiGetir resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 23:23:36sohbet oyun linki

Eskinden Cahbahcesi odalarında bile A B C D diye 4 tane oda acılırdı yoğunluğa göre ama  Sitenin eskisi kadar  kalabalık olmadığı kesin  ama bu site yönetim çokta umurmda değil kişi sayısının artması azalması  onların derdi ay sonu koyulan cc hedeflerin tutup tutmamasıdır  yorumlarda yazıldğı gibi yeni  tiplerin veya odaların tasarlanması uzun vade de bir şey kazandırmaz.

Bu sitenin bu hale gelmesinin bir nedeni de yalnış ajan seçimidir....... Özellik ile  yıldız ajan secimleri

Bu başlıkta silinebilir ayrıca :)))) dikkat

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2011 Pzt 23:52:45sohbet oyun linki
Onerin ?
CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir