ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

19 Mayıs 2024, Pazar 04:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Gereken Şeyler.......
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

barmilk

barmilk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ara.2011 Sal 17:12:17      Gereken Şeyler.......sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Chatcityde Yapılması Gereken Şeyler..

1-) İnfumum Adlı Şefin Görevinden Alınması

Neden Siteye girip cafe 1 de 2 saat yatıp sonra çıkmasi

Site ile ilgilenmiyo ki adam

infumum Kesin Gitmesi Lazım Siteden  Sürekli Şaşalacı Alaycı Tavırlı Olan Bir Şef istemiyoruz..

2-) Ajanlık Sistemi Kaldirılmalı

Kalmıcaksada Ajanlar Gizli Olmalı veya yildiz ajan olmalı sadece..

Nedeni Zaten Filitere Var Bir Ajan Koymaya Gerek Yok Zaten ajan Olmasin Bu kadar olay olmaz Bu sitede Ajanların Egosu Yüzünden Çok Üye Kaybeti...

3-) Yeni Tip Yeni odalar  Olmasi Gerek

Yeni Tipler Olmasi Lazım Sitede adam 3 yıl önce siteyi Bırakım Geldim Hiç bir deyişiklik yok diyo yani siteye hiç bir yenilik yapılmıyo

Disco Denilen odaya Disco Müziği Şark Cinama ki Simsiyah Ekrana Filim belgesel Gibi birseyler koyulması gerekmekte

4-) Yeni Oyunlar Olmasi Lazım Satraç Pişti v.s Gibi Milet Sıkıldı Okey tavladan

5-) eski Banlanan  Bütün üyelerin Banlarının Silinip Yeniden Siteye Davet Edilmesi Gerek

Yazım Hattaları için Kusura Bakmayın :)

lwingss

lwingss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ara.2011 Sal 17:18:35sohbet oyun linki
kesinlikle katılıyorum özelikle ajan konusuna bildim bileli hep aynı ajanlar değişmiyo bide aşırı derece küfür var kimse mudahele etmiyo nezaman olay bitse ajanlar beliriyor

wisnewotka

wisnewotka resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ara.2011 Sal 17:24:12sohbet oyun linki

Haklısın must`m. Özellikle yenilik adına hiç bişey yok sitede!

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ara.2011 Sal 18:21:29sohbet oyun linki

Gereken Şeyler......

Gayet güzel bir başlık... 2006 Şubat ayından bu yana hep beklediğim, arzu ettiğim tipte başlıklardan bir tanesi. Bu tip başlıklarda hep; "Ben de sürece ortak olmak istiyorum" gibi bir düşünce görmek istiyorum. Kısmen de görüyorum. Herkesin en tabi hakkıdır ki, zaman geçirdiği yerde birkaç şey de kendi doğrularınca gerçekleşsin, kendi istediği şekilde bir takım gelişmeler olsun... Bu anlamda birtakım önerilerin olması oldukça normal :) Ben taleplerinizi önemsiyorum...

Esasında ben sadece taleplerinizi önemsemiyorum; kişiye has özel bilgilerin veya sorunların kişiye ait kalması için de yetki ve sorumluluğum ölçüsünde azami dikkat ediyorum... Bunlar kısaca; kimin ne kadar ceza aldığından tutun, kimin hangi cümle nedeniyle filtre tarafından susturulduğuna, kimin hangi odada olduğuna ve kimin hangi nickinin banının hangi durumlarda kaldırılabileceğine kadar her türlü bilgiyi bunun içine alabiliriz.

Örneğin Sevgili
barmilk; bir arkadaşının banının kaldırılması için kötü de bir uslupla (Bırakalım şef, ajan yetkili v.s., biraz zorlasak amcası sayılırım, ancak nereden bakarsanız bakın, en kötü abisi yaşındayım, saygısızlığın lüzumu yoktu, insan biraz saygılı olur.) yazmaya başlıyor, kısaca bu durumda muhatabın banlı nickin sahibi olduğunu ve onun bizimle iletişime geçmesini, aksi durumdaki taleplerin yersiz olacağını anlatıyoruz. Anlamak istemeyen barmilk
, biraz daha uğraştan sonra, saygısız da bir uslup kullanıyor olunca, anlayacağı dilden konuşarak konuşmayı kapatıyoruz :)

Yerde ulu orta yattığını zannettiği adam, bu gereksiz talebe bile açıklama yapmış, düşündüm de elim dün gece hakikaten boşmuş, kabul ediyorum :)

-----

·lwingss· ` e gelince; iletideki sosyal mesaj fena değil gibi; özellikle de küfürlerle alakalı kısım :)

·lwingss· :
kesinlikle katılıyorum özelikle ajan konusuna bildim bileli hep aynı ajanlar değişmiyo bide aşırı derece küfür var kimse mudahele etmiyo nezaman olay bitse ajanlar beliriyor

Ancak o da ne! ·lwingss· bu mesajdan önce, henüz 24 saat geçmemiş ki; bir kısmı aşağıda; burada yayınlayamayacağım kadar kötü küfürler ediyor...

Esasında bu görseli buraya eklemem de pek hoş olmadı gibi, neticede arkadaş CC de bir üye ve biran gaza gelmiştir, coşmuştur v.s. :) Bir yere kadar hoş da görelim ancak, çok kısa zaman aralıklarında yukarıda yanarken aşağıda dönüldüğünü kendi iletilerinde/mesajlarında da görünce, bu samimiyetsizliğe bir cevap vermemin gerekli olduğunu düşündüm.

Hoş sohbetler

barmilk

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ara.2011 Sal 18:32:48sohbet oyun linki
infumum :

Gereken Şeyler......

Gayet güzel bir başlık... 2006 Şubat ayından bu yana hep beklediğim, arzu ettiğim tipte başlıklardan bir tanesi. Bu tip başlıklarda hep; "Ben de sürece ortak olmak istiyorum" gibi bir düşünce görmek istiyorum. Kısmen de görüyorum. Herkesin en tabi hakkıdır ki, zaman geçirdiği yerde birkaç şey de kendi doğrularınca gerçekleşsin, kendi istediği şekilde bir takım gelişmeler olsun... Bu anlamda birtakım önerilerin olması oldukça normal :) Ben taleplerinizi önemsiyorum...

Esasında ben sadece taleplerinizi önemsemiyorum; kişiye has özel bilgilerin veya sorunların kişiye ait kalması için de yetki ve sorumluluğum ölçüsünde azami dikkat ediyorum... Bunlar kısaca; kimin ne kadar ceza aldığından tutun, kimin hangi cümle nedeniyle filtre tarafından susturulduğuna, kimin hangi odada olduğuna ve kimin hangi nickinin banının hangi durumlarda kaldırılabileceğine kadar her türlü bilgiyi bunun içine alabiliriz.

Örneğin Sevgili
barmilk; bir arkadaşının banının kaldırılması için kötü de bir uslupla (Bırakalım şef, ajan yetkili v.s., biraz zorlasak amcası sayılırım, ancak nereden bakarsanız bakın, en kötü abisi yaşındayım, saygısızlığın lüzumu yoktu, insan biraz saygılı olur.) yazmaya başlıyor, kısaca bu durumda muhatabın banlı nickin sahibi olduğunu ve onun bizimle iletişime geçmesini, aksi durumdaki taleplerin yersiz olacağını anlatıyoruz. Anlamak istemeyen barmilk
, biraz daha uğraştan sonra, saygısız da bir uslup kullanıyor olunca, anlayacağı dilden konuşarak konuşmayı kapatıyoruz :)

Yerde ulu orta yattığını zannettiği adam, bu gereksiz talebe bile açıklama yapmış, düşündüm de elim dün gece hakikaten boşmuş, kabul ediyorum :)

-----

·lwingss· ` e gelince; iletideki sosyal mesaj fena değil gibi; özellikle de küfürlerle alakalı kısım :)

·lwingss· :

Ancak o da ne! ·lwingss· bu mesajdan önce, henüz 24 saat geçmemiş ki; bir kısmı aşağıda; burada yayınlayamayacağım kadar kötü küfürler ediyor...

Esasında bu görseli buraya eklemem de pek hoş olmadı gibi, neticede arkadaş CC de bir üye ve biran gaza gelmiştir, coşmuştur v.s. :) Bir yere kadar hoş da görelim ancak, çok kısa zaman aralıklarında yukarıda yanarken aşağıda dönüldüğünü kendi iletilerinde/mesajlarında da görünce, bu samimiyetsizliğe bir cevap vermemin gerekli olduğunu düşündüm.

Hoş sohbetler

Çocuklu v.s gibi insanlari Küçük Görücü şeyler yapıp Kendini Tatmin Ediyosun Şef Bence Bırak Siteyi Senden Daha iyi Şeflık Yapıcak Kişi Var ..

Sürekli üsten bakmaca  Okumak ile adam Olunmuyo Şef  :)

lwingss

lwingss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ara.2011 Sal 18:42:39sohbet oyun linki
sevgili infumum sizde kendi adınıza haklısınız anlayışla karşılıyorum evt dün gece bayağı bi küfürleşme oldu en başa bakarsanız sanırım ne demek istediğimi anlarsınız hep öldüren suçlu hiçmi ölenin suçuyok ben burda en az küfür edn kişiyim bence küfür aciz insanlarım işi bende dun gece bu acizliği yaptım ama herkesin kendi göre bi kütsalığı vardır benim içinde annem kütsaldır banim için odaya girer girmez  okişiyi biliyosunuz anneme küfür etmesi beni tahrik eti kendimi kaybetim ve tur saygısız insanlar burda olduğu surece bu durumlar daha çok olur teşekurler

imaminkayigi

imaminkayigi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ara.2011 Sal 22:55:32sohbet oyun linki

Yılbaşı ağaçlarımızı bekliyoruz bu meyanda cc yönetimini hedef alan laflar bi yana yapıcı bişeyler üretin cc de zaten uygun görülen yenilikleri yapar adam gibi isteyin insan gibi

barmilk

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ara.2011 Çar 17:12:57sohbet oyun linki
Sizin Herşeniz Para Olmuş 16 ay Vipplus Aldi diye milete yıldiz Veriyosunuz

JomoLokkoO

JomoLokkoO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ara.2011 Çar 19:09:45sohbet oyun linki

Öncelikle herkese iyi akşamlar. barmilk nickli üye kendi çapında hoşlanmadığı, eksik gördüğü yada görmek istediği vs. bazı şeyleri liste şeklinde paketleyip foruma yollanmış. Kii bu sıklıklar olan birşey devamlı olarak üyeler çeşitli çeşitli isteklerini, önerilerini yada şikayetlerini yazarlar foruma, buraya kadar herşey normal. İnfumum bilindiği gibi site yöneticisi yada yönetici tarafından görevlendirilen bir user. Bu tür önergelere pek cevap vermez. En azından yapıcı bir cevap vermez. Sadece yukarıda da gördüğümüz gibi bu sitenin müsterilerinin açıklarını bulup, bu açıklarıyla alay edercesine hatta belgeleyerek:) Laf sokma, kapak yapma vb. eylemler peşinde olduğu açıkca görülüyor. Gayet profesyonelce yapılmış bir sitenin keşke prof. bir yönetim anlayışı olsaydı. Sonuçta bu site burdaki kullanıcılar sayesinde şuan aktif. Şefler`de Ajanlar`da kullanıcılar varolduğunda varlar dolayısıyla.. Öneri ve Görüşlerin kaale alınması dileklerimle...

"Hoş Sohbetler"

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir