ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

1 Haziran 2024, Cumartesi 17:12   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   GEZİ PARKI MASKESİ DÜŞTÜ
 <<12345 67>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2013 Çar 09:52:44sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Tek bir şey sormak isterim.
Sizin tarihinizi bilmediğiniz belli, Atatürkçülüğü bilmeyenler Atatürk` ün askerleriyiz diye yürüyorlar.. Ne için, kimin için ? yürüyorlar.. çok komik.

Geçmişte olduğu gibi darbe ile iktidarı deviremeyenler cahil insanları kullanarak şehirlerde anarşistleştirerek, doktorların, avukatların, sanatçıların yürüdüğünü halka göstermek... Halka göstereceksin de ne olacak ? Biz bunları zaten zamanında yaşadık.
İhtilal dönemi neden oldu ? Kimler neden zarar gördü ? O dönemde kimler kimi ayaklandırdı ? İnsanlar neden işkence görüp asıldı ?

Açın bakın.

Adam çıkıyor pardon çocuklar, anlatıyor bir şeyler... Yürüyor... Neden yürüdüğünü bilmeden...

Soruyorum 73 avukata sizler hangi hukuk u temsil ediyorsunuz ?
Soruyorum 73 avukata sizler kim oluyorsunuz da Adliye koridorlarında provokasyon atıyorsunuz ? Bağırıp çağırıyorsunuz ?

Kendinizi Allah mı sanıyorsunuz ? Kim size dokunulmazlık verdi ? Terbiyesizler..

Okumak, mevkii, makam bunlar önemli değil. Sizin için önemli olabilir. Haa Avukatlar doktorlar yürüyorsa tamamdır doğrudur. :)) Bunları bu insanlar yapıyor ise sizleri N-O-R-M-A-L karşılamak gerekir.

Herkes deşifre oldu, herkes ortaya çıktı. İç ve dış mihraklar ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar Türkiye kardeşliğini bozamayacaklardır.
Elin ingilizi bilmem kimi gelsin polise, evlere iş yerlerine resmi dairelere taş atıp yakıp yıksın.

Size bazen scan disk yapmak gerekiyor ancak sizde bad sector var. Bozuk kümeleriniz bir türlü düzeltilemiyor.

Sağır duymaz yakıştırır.
Size iyi gaza gelmeler..

kralkanon

kralkanon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2013 Çar 10:27:57sohbet oyun linki

Bu ülkede demokrasi ve bunu kanunlara göre uygulanmasi icin bir hükümet seçilmişse insanlarin ona gore hareket etmesi lazim  protesto, basin bildirisi, yuruyus demokratik bir hak ve secilen hükümete düsüncelerini bildirmektir ama sen gidip bu demokratik hakkini kullanirken kendini illegal orgutlere kullandiriyorsan bu olmaz ..

Bu devlet bizim devletimiz sen Rte yi sevmiyor olabilirsin ama sen kendi basbakanini mahvedemezsin bu insan sahsen kötü olabilir ama makami senin devletini yöneten makamdir ve begenmiyorsan ilk secimde düşürür yerine baskasini getirmeye calisirsin .

EYLEMLER NEREYE GİDECEK? 

İlk başta Türkiye`nin hemen hemen geneline yayılan ancak daha sonra duyarlı vatandaşları desteğini çektiği Eylemler ağaçların sökülmesine tepki olarak başladı. Ancak Gezi Parkı`nda eylem yapanlar da dahil hiç kimse ülkeyi rahatsız eden eylemlerin nasıl biteceğini bilmiyor.

TAKSİM`DE HERŞEYİ ANLATAN FOTOĞRAF: 

Amaç  ağaç tan ibaret değildi evet  ama ne olursa olsun  hiç bir zihniyet bana bu fotoğrafın izahatını yapamaz .  Mesaj verildi ve bu noktadan sonra o mesajın alınıp alınmaması da önemini yitirdi . 

Gereken neyse yapılacak noktada  bu saatten sonra seçimlerden ibarettir .

Bu ülke hepimizin  artık  provakatörlerin önünü açmak yerine aklımızı başımıza alıp nokta koymamız gereken yere  noktayı koymalıyız .

Fotografın kaynağı  :  DHA`dan Uğur Can`dır ...

RAMQ

RAMQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2013 Çar 10:32:31sohbet oyun linki
Sağıma bakıyorum "Ben Türk değilim” diyorlar. Soluma bakıyorum "Milliyetçiliği ayaklarımın altına aldım” diyor. Yukarı bakıyorum teröristlerle pazarlık yapılıyor ve şehitlerin ruhları, kahraman gazilerin vicdanları sızlatılıyor. Aşağı bakıyorum "Ulusalcıyım” diyenlere tazyikli su, biber gazı sıkılıyor. Önüme bakıyorum suçunun ne olduğunu bilemeyen, anlayamayan kahraman askerler muvazzafı ile, emeklisi ile yakalanıp mahpus damlarına atılıyor. Arkama bakıyorum ülkenin birliği ve bütünlüğü tartışılıyor.
1. Göktürk Devleti ve 2. Göktürk Devleti Çin zulümlerine karşı Türk milliyetçiliği bilinci tüm Türk Ulusunun kalplerine yerleştirilerek kurulmuştu.
Ertuğrul Gazi ve oğlu Osman Gazi Anadoludaki Türk Beyliklerine birlik, bütünlük, beraberlik bilincini vererek Osmanlı İmparatorluğunun temellerini atmıştı.
Mustafa Kemal Paşa parçalanmış imparatorluktan yepyeni bir Türkiye kurmayı Türk milliyetçiliği etrafında kendisine inananları toplayarak başarmıştı.
Kim ne derse desin Osmanlı İmparatorluğunun zayıflama sebebi Kanuni Sultan Süleymanın Fransız ve İtalyan tüccarlara kapitülasyon veren (ayrıcalık sağlayan, vergi indirimi yapan, vize kaldıran) kanunları çıkartmasıydı, kendisine bu yüzden kanuni denir, çok adaletli olduğundan değil.
Osmanlı İmparatorluğunun yıkılış sebeplerinden birincisi devşirilen yeniçerilerinin asli kimliklerinden tam olarak kopmamaları, ikincisi başta Padişahlar olmak üzere, tüm saray ahalisinin Türklük ve milliyetçilik bilinçlerinin kaybolması, üçüncüsü de garip milletimizin bireylerine "hangi millettensiniz” diye sorulduklarında "Ben Türküm” diyemeyecek kadar Türklüklerinden utanmaları ve korkmalarıydı ve "Aliyi Osmaniyedenim, Ümmeti Muhammediyedenim” cevaplarını vermeleriydi.
Elbette, neslimiz Müslümandı, ama bizim hangi ümmetten olduğumuzu değil, hangi milletten olduğumuzu soranlara "Türküm” demek gerekirdi. Halbuki İmparatorluğunun içindeki Ermeni, Kürt, Rum, Sırp, Bulgar, Yahudi nüfuslar hangi millete mensup olduklarını böbürlene böbürlene haykırıyorlardı.
Amerikalılar bayrak ve kilise sevgisini tabu, kutsal, kutlu hale getirmek için, tiyatrolarda, sinemalarda belli bir süre Amerikan bayrağı, kilise gösteren yapımcılara ciddi ölçüde vergi indirimi uyguluyorlar. Çünkü Amerikan halkı bir millet olmadığı için böylelikle, bir bütün olmaya, kaynaşmış bir halk olmaya, milletleşmeye çalışıyorlar. Halkın yüreğinde milli bir kimlik oluşturmaya çalışıyorlar.
Eğer Türkiye Cumhuriyeti parçalanırsa, bölünürse, yıkılırsa bunun sorumlusu Türk Milliyetçiliğini ayakları altına aldığını haykıranlar olacaktır. Türk Milliyetçiliğine ve Atatürk ilkelerine sahip çıkmayanlar olacaktır.
Ülkemizde sayıları 20-30 bin arasındaki yabancı ajanlar, casuslar vatandaşlarımızı "Ben Yörüküm, ama Türk değilim”, "Ben Dadaşım, ama Türk değilim”, "Ben Seymenim, ama Türk değilim”, "Ben Zeybekim, ama Türk değilim”, "Ben Macırım, ama Türk değilim”, "Ben Ahıskalıyım, ama Türk değilim”, "Ben Dağıstanlıyım, ama Türk değilim”, "Ben Manavım, ama Türk değilim”, "Ben Azerbaycanlıyım, ama Türk değilim” dedirtecek hale getireceklerdir.
Halbuki elin oğlu, elin kızı "ben İngilizim”, "ben Fransızım”, "ben Almanım”, "ben İspanyolum”, "ben İtalyanım”, "ben Rusum”, "ben Japonum”, "ben İrlandalıyım”, "ben Arapım”, "ben Vietnamlıyım” diye kendisini gurur ve onur duyarak tanıtabiliyor.
Biz de önce Türk olmaktan utanıyoruz, sonra da milliyetçiliğimizi ayaklarımızın altına alıyoruz.
Elbette önce insan olmak, önce adam olmak, önce Allahın sevgili kulu olmak hepsinden daha hayırlıdır, buna itirazım yok, kimsenin de olmaz ancak, milli duyguları sıfırlanmış insanlar tarihlerini, kültürlerini, vatanlarını, devletlerini, bayraklarını, imanlarını, dinlerini , dillerini de koruyamazlar.

ProGen

ProGen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2013 Çar 11:56:02sohbet oyun linki
kralkanon, eğer bu ülkede hükümet kanunlara göre seçilmişse, Suriyede de kanunlara göre seçildi. Ancak sayın başbakan Recep Erdoğan orada halka yapılan baskılar sonucu Suriye hükümetine karşı silahla,roket atarla saldıranlara terörist demek yerine ülke yöneticilerine terörist dediler.

"Bu devlet bizim devletimiz sen Rte yi sevmiyor olabilirsin ama sen kendi basbakanini mahvedemezsin bu insan sahsen kötü olabilir ama makami senin devletini yöneten makamdir ve begenmiyorsan ilk secimde düşürür yerine baskasini getirmeye calisirsin ." 

Umarım Suriye devletine karşı gelen suriyeli vatandaşlara Türkiye`den destek gitmezde dediğine herkes katılır.

Bilginize...

kralkanon

kralkanon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2013 Çar 13:15:04sohbet oyun linki
·ProGen· :
kralkanon, eğer bu ülkede hükümet kanunlara göre seçilmişse, Suriyede de kanunlara göre seçildi. Ancak sayın başbakan Recep Erdoğan orada halka yapılan baskılar sonucu Suriye hükümetine karşı silahla,roket atarla saldıranlara terörist demek yerine ülke yöneticilerine terörist dediler.

"Bu devlet bizim devletimiz sen Rte yi sevmiyor olabilirsin ama sen kendi basbakanini mahvedemezsin bu insan sahsen kötü olabilir ama makami senin devletini yöneten makamdir ve begenmiyorsan ilk secimde düşürür yerine baskasini getirmeye calisirsin ." 

Umarım Suriye devletine karşı gelen suriyeli vatandaşlara Türkiye`den destek gitmezde dediğine herkes katılır.

Bilginize...

Suriye` de yaşananları hiç birimiz tasvip etmedik.  Ne hükümet kanadını nede direniş adı altında ülkeyi bölmeye çalışanları .  Olan yine kime oldu ???

Peki  bizim ülkemizde konuyu amacından saptırıp  provakatör eylemlere çevirilince olan yine kime olacak ???

-- Sana , bana  yani  masum halkımıza . 

Peki buna çanak tutturmak yerine yapılması gereken basitken neden  hükümet karşıtı eylemler devam etmektedir ;

Ağaç diyenler gezi parkı diyenler :

bu pankartları asarken  yeşili  korumayı mı istedi ??

Yargılar  sebep ve sonuç ilişkisinden oluşurlar .  Sebep gösterdiğinle sonuç çelişiyorsa bu işte yanlış giden bir şeyler var demektir ...

Peki bu saçmalığa devam edildiğinde  kimlerin ekmeğine  yağ süreceğiz ;

Tekrar yineliyorum ;

Mesaj halkımız tarafından verilmiştir.  Neler yapabileceğimiz koyun olmadığımız görülmüştür . Bu saatten sonra yapılacak tek şey seçimi bekleyip  kim gönlümüzde aklımızda varsa ona oy vermektir .

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2013 Çar 18:06:08sohbet oyun linki

sizi destek veren sizi kışkırtanların gerçek yüzü

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2013 Çar 22:38:11sohbet oyun linki
Hala Gezi Parkı`nı Chp ile ilişkilendirmeye çalışanları gördükçe insanlığımdan utanıyorum.

Gezi Parkı nedir?

AKP olmadan dine, CHP olmadan Atatürk´e, MHP olmadan vatana, BDP olmadan Kürt´e sahip çıkmaktır. Çünkü Gezi Parkı halktır!

Şu aşağıdaki karikatür de polisin mağdur olduğunu düşünen insanlara gelsin. Bu mağdur edebiyatından ciddi anlamda sıkıldım...

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2013 Per 00:01:19sohbet oyun linki
              `Genç çapulcular`dan ailelerine mesaj

`Genç çapulcular`dan ailelerine mesaj

Gezi Parkı eylemcileri Facebook`ta ailelerine hitaben bir yazı yazdı.

`Genç çapulcular` ailelerine "Her şeyin çok daha sertleşebileceğinin farkındayız. Fakat kararlıyız, bilinçliyiz, özenliyiz. Panik yapmıyoruz" dedi.

Ailelerinden Gezi Parkı`nın acil ihtiyaç listelerini takip etmelerini isteyen `genç çapulcular`, "Lütfen en çok bizim çektiğimiz videoları izleyin, bizim yazdıklarımızı okuyun. Onlar yalan söylüyor, çarpıtıyor; biz her şeyi olduğu gibi aktarıyoruz. (İlk defa sizlere her şeyi anlatıyoruz)" ifadelerini kullandı ve metni, "Sizleri çok seviyoruz. Birbirimizi de çok seviyoruz. Histeri derecesinde seviyoruz. Hepimiz on numara çocuklarız, arada manita yaparsak şaşırmayın. Biz sizi ararız, şarjımızı idareli kullanalım. :)" diyerek sonlandırdılar.

Genç çapulcular imzalı metin şöyle:

"Sevgili ailelerimiz için: Özellikle dün itibariyle endişenizin tavan yaptığını biliyorum, bu yüzden vakit ayırıp okursanız çok sevinirim. Biz bu ülkenin, tüm dünyada apolitikliğiyle ün salmış, küçümsenmiş, dalga geçilmiş nesliyiz. Apolitikliğimiz yüzünden sanat, spor, doğduğumuz şehir ve hatta takıldığımız mekanlar üzerine gruplaşıp birbirimize kıl olmuş, birbirimizi yemiş ve hatta öldürmüş nesiliz. Okudukça insanlardan soğumuş, uzaklaşmış, kendi çekirdek arkadaş gruplarımıza çekilmiş nesiliz. % 90`ı hayatında asla ideolojik bir mücadele vermemiş, yolda rastladığı eylemi beyhude ya da `gereksiz yol tıkama şovu` diye nitelendirmiş gençlerden oluşan bir nesiliz.

Ve biz dahil hiçkimse bizden şikayetlerimizi rakı masalarından toplayıp, birkaç saat içerisinde sokaklara dökülüp, ucu bucağı görünmeyen, şiddetin sınırının olmadığı bir mücadelede birbirimize koşulsuz sahip çıkmamızı beklemiyordu. Hiçkimse bizden nasıl mücadele edileceğini bu kadar çabuk, hatta gerçek zamanlı öğrenmemizi beklemiyordu. Hiçkimse, çoğumuz için ilk olan bu ciddi şiddet ve zulüm deneyiminde, boğulurken, yaralanırken ve hatta ölürken korku ve teslim yerine mizah ve neşeyi seçip yola devam etmemizi beklemiyordu. Sürpriz yaptık.

Çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu, tamam mı? Her şeyin çok daha sertleşebileceğinin farkındayız. Fakat kararlıyız, bilinçliyiz, özenliyiz. Panik yapmıyoruz, hemen adapte oluyoruz. Aranan yardımı en fazla üç beş dakika içerisinde birbirimize sağlıyoruz. Sağlığımıza ve güvenliğimize olabildiğince dikkat ediyoruz. Görseniz şaşarsınız, belki kendimize ilk defa bu kadar iyi bakıyoruz. Çünkü biliyoruz ki hepimizin en sağlıklı, en dinç, en enerjik, en ayık, en mutlu haline ihtiyaç var. Bu coşkunun ve dayanışmanın romantizmi çok büyük; fakat kapılmıyoruz, aklımız çok başımızda.

Siz ne yapabilirsiniz? Lütfen acil ihtiyaç listelerini takip edin, yiyecek-içecekten ziyade güvenlik ve acil müdahale ekipmanları göndermeye çalışın. Lütfen sizi korkutmalarına izin vermeyin, bunu çok istiyorlar. Evet blöf yapmıyorlar, karşımızdakiler çok sert çocuklar fakat bizden daha tedirginler inanın. Bizden korkuyorlar. Çünkü onların her şeyi yapabilme yetkileri yok; fakat bizim her şeyi yapabilecek cesaretimiz ve ne yaptığımızı çok iyi bilen beyinlerimiz var. Bize güvenin, destek olun. Lütfen en çok bizim çektiğimiz videoları izleyin, bizim yazdıklarımızı okuyun. Onlar yalan söylüyor, çarpıtıyor; biz her şeyi olduğu gibi aktarıyoruz. (İlk defa sizlere her şeyi anlatıyoruz, kıps.) Bizi takip ederseniz eminim daha az endişeleneceksiniz.

Lütfen siz de birbirinizi sakinleştirmeye, bilgilendirmeye çalışın. Aramızda fiilen bulunmak değil bütün mesele, ağzınızdan çıkan ve yazdığınız her kelimenin değeri, desteği çok büyük. Sizleri çok seviyoruz. Birbirimizi de çok seviyoruz. Histeri derecesinde seviyoruz. Hepimiz on numara çocuklarız, arada manita yaparsak şaşırmayın. :) Biz sizi ararız, şarjımızı idareli kullanalım. :) Öptük, 

Genç çapulcularınız"

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2013 Per 11:03:47sohbet oyun linki

Kim ne derse desin Osmanlı İmparatorluğunun zayıflama sebebi Kanuni Sultan Süleymanın Fransız ve İtalyan tüccarlara kapitülasyon veren (ayrıcalık sağlayan, vergi indirimi yapan, vize kaldıran) kanunları çıkartmasıydı, kendisine bu yüzden kanuni denir, çok adaletli olduğundan değil.

RAMQ,sen nasıl bir insansın ki böyle bir yazı paylaşımında bulunuyosun.zamanında  fransız ve italyanlara imtiyaz verecek kadar güçlü bir devletten ve onun hükümdarlarından bahsederken daha dikkatli olmalısın bence. Sultan Süleyman`a  neden Kanuni dendiğini iki kelimeyle anlatıp ve böylece  kötülemeye çalışman senin; ne kadar cahil ve bilgisiz olduğunu da geçtim, ortalık karıştırmaya ve fesat çıkarmaya hevesli insan grupcuklarından olduğunun bir göstergesidir.ayrıca yazdığın yazıda, yada yaptığın alıntıda diyim ki alıntı, *edit* o yüzden kesin olarak alıntı neyi savunduğun belli değil, geçmişi bile olmayan amerikanın yaşam biçimini övüp birbirleriyle sımsıkı bağlantısı olduğunu söyleyip,Türkiye`de olanları ise tam tersi gösteriyosun.Memleketimizin sizin gibilerin ellerine kalmıyacağına  eminim.o yüzden bu yazını komedi türü paylaşımların olduğu bir yere taşınmasını editörlerden rica ediyorum.ben okurken çok güldüm ellerine sağlık.

Leg0LaSGreenLeaF

Leg0LaSGreenLeaF resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2013 Pzr 23:53:12sohbet oyun linki

Siz busunuz işte.

CC sohbet icin buraya
 <<12345 67>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir