ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

7 Mayıs 2024, Salı 02:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Seçim..
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LifexisxBeautifuL

LifexisxBeautifuL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2014 Cum 01:59:36sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bence seçimle ilgili olarak sorgulanması gereken ;

Çağdaş demokrasilerde bir hükümeti  seçime dahi gitmeden götürecek olan,

Kutu kutu paralar,
5-6 daire fiyatında 700 bin dolarlık saatler,
Çelik kasalar,para sayma makineleri,
Rüşvetçinin önüne yatmaya hazır bakanlar,
Milletin a.. kastetmiş işadamları,
Makaralar,bakaralar
Sıfırlanamayan milyonlar, ...gibi yolsuzluk iddiaları, hukuksuzluklar,yasaklar, özerklik,ayrı devlet,nefret söylemi vs.

Gibi iddialara rağmen halk neden  AKP`den vazgeçmedi ?

Seçimi kazanmak önemli ve elbette milli iradeye saygılı olmak gerekir.Ancak seçimi kazanan her konuda haklı mıdır ?

ccKral01

ccKral01 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Nis.2014 Cum 23:00:04sohbet oyun linki

ForumCC : Başlık ile alakalı her türlü fikirlere kurallar dahilinde açığız. Farklı konularla yön değiştirmek ve aslı kanıtlanmış bir haber olmadığı sürece ( Devlet ve Mahkeme ) yazımlara da izin vermemekteyiz. Her ne şekilde olursa olsun hüküm verilmediği müddetçe Türkiye Cumhuriyetinin makamlarına ve bu makamda bulunan kişilere saygı göstermek zorundayız bunu unutmayalım.Sevmiyor olabiliriz, yanlış gördüğümüz durumlar olabilir bu bize hakaret ve ima etme hakkını tanımıyor. Lütfen bu ince çizgiye dikkat edelim.

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2014 Cmt 04:10:45sohbet oyun linki
·LifexisxBeautifuL· :

Gönül isterdi ki yerel seçimleri konuşalım ancak AKP bilinçli bir şekilde olayı halk oylamasına,genel seçimlere çevirdiği için şu açıdan bakıyorum.

Benim gözümden seçim,

Seçimin galibi : AKP + BDP **gibi gözüküyor.

Onca yolsuzluğa, hırsızlığa,nefret  söylemlerine,yasaklara ve *`ya verilen sözlere rağmen  halk  hukuk, demokrasiyi önemsemeden ve ülkenin bölünmesini görmezden gelerek verdiği oylarla AKP`ye tarihinin en büyük zaferini kazandırdı.

Seçimin kaybedenleri:  DEMOKRASİ + ÖZGÜRLÜKLER + HUKUK+ BİRLİKTE YAŞAMA ARZUSU + ÜLKE BÜTÜNLÜĞÜ... gibi gözüküyor.

Secimleri kimin genel secim havasina soktugu konusunda gercekten bir bilgin olmamasina hic sasirmiyorum.ayrica halk kime oy vericekse verdi sonuc olarak.* hem oylar calindi diye kazandilar diyosunuz hemde secimleri baska havaya soktular da kazandilar diyosunuz. Bi defa surekli arkasinda durpdugunuz bir konusmaniz yok.
siz hernekadar ozgurlugu sadece twit ve youtb dan ibaret bilsenizde merak etmeyin asil kisitlamalarin nasil dayatildigini bu millet cok iyibiliyo* ayrica ülke bütünlügü son yillarda ankaradan öte tarafa giden yatirimlardan cok cok bellidir.sadece biraz arastir akp veya chp veya bdp vs. Icin degil kendin icin ;) hic bir sey yapamasanda beni mors edicek bseyler bulursun belki;)

LifexisxBeautifuL

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2014 Cmt 16:52:52sohbet oyun linki

atarkan, sen önce sitede içerisindeki  ve forumdaki imajını düzelttikten sonra bizlere seçimden,ülke sorunlarından bahsetsen diyorum.

Site içerisindeki davranışların ile seçimi kazananların davranışları arasında paralellik gözümdem kaçmadı yani.:)

Biraz dersini iyi çalış , baksana anlamsız ve ilgisiz şeyler yazmışsın...Bu arada benim tüm mesajlarıma bakarak yorum yaparsan biraz bilgilenirsin...Kolay gelsin.

LifexisxBeautifuL

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Nis.2014 Cmt 16:57:57sohbet oyun linki

En azından bilgilenmen amacıyla,

Çok eski bir mesajımı senin için ekleyeyim forumdan...

16.May.2010 Pzr 19:50:33

Hadi anladık komplo moplo da kendisine hakim olamayan kim ? %28.5 ile Obama mı ? Ya da Bayan Baykal mı ? Ya da AKP mi ?

Çekirgeler bir sıçrar, iki sıçrar sonra kızgın sacın üzerine düşerler. Sayın Baykal`ın Enerji Bakanlığı yaptığı dönemdeki korsan tankercilerle ilişkilerinin serüvenleri Dünya Basınında uzun süre yer etmişti. İngiliz gazeteci Finkel televizyonda Sayın Baykal`a CHP ye genel başkan olduğu günün ertesinde yaptığı basın toplantısında bu konuyu sorduğunda Baykal`ın dili resmen lal olmuştu. O açmazlara yaptığı bol ve takıntılı Iııı..ııı lı konuşma adamın dilini dişini kilitlemişti.

İstanbul`da Nurettin Sözen zamanını hatırlıyın. İSKİ ve Ergun GÖKNEL rezaletini de mi Amerikalılar ya da AKP mi ayarlamıştı? O da mı komploydu? O rezaletten sonra İstanbul`da CHP
belini doğrultabildi mi?

Bu olayın İSKİ olayından farkı olduğunu sanmıyorum.

Kendi iç hesaplaşmalarını başkalarının komplosu şeklinde yorumlamayın,aksi takdirde çok komik oluyorsunuz.

Yoksa elbette iki yetişkin birey arasındaki ilişkiyi bu şekilde yansıtmak özel hayata müdahaledir.Kimseyi de ilgilendirmez.Sıradan insanlar olmadığı müddetçe.

Başbakanın attan düşmesini yıllarca olay yapanlar bu olayı nasıl hafife alabilirler ?

En azından Bayan Baykal ile empati yapmanız gerekiyor.

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2014 Pzr 01:32:57sohbet oyun linki

yazıyı öyle bi traşlamışlar ki benim yazdıklarımdan eser kalmamış :) şu an bende bakıyorum hiç bşey anlamadım.aslında hakaret küfr tarzı içeren hçbirşey yok sadece kaynakları ile beraber gerçekler vardı ama zaten yeri bunların yeri burası olmadığı için hak veriyoruz yönetime diyelim.bari hepsini silselerdi de böyle kalmasaydı yazı :) sonra senin gibi adamlara malzeme çıkmazdı :DD

şaka yapıyorum  ;)

senin yazınında yarısı yok hepsine aslı ile cvp verdim sadece.ki ergun göknel olayından sende bahsetmişsin ama chp nin beli orda kırılmadı hadi biraz daha araştır.

sen benim kendimi düzeltmemi boşver lifexis seninle tartışabilmek için aklımı kullanmama gerek duymuyorum böylesi yetiyo da artıyo bile sanırım ki heryere benimle ilgili yazılar yazıyosun.numaramı da veriyim de tuvaletlere yaz belki tatmin olursun :dd

buda şakaydı ( senin gibi )  

parantez içinde ki de şaka

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2014 Pzr 08:58:40sohbet oyun linki

XrememberMe

XrememberMe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2014 Pzr 11:26:22sohbet oyun linki

Bir üniversite de Ezan bir dini kural değildir diyen İstiklal marşını okuyamayıp sonrasında da yeniden okumak zorunda kalacağız diyen birine mi oy verelim yada   Darwin teorisine inanıp maymun olduğunu kabul eden  inanmayan birine de sizin öğretmenlerinizden hesap sormak lazım diyen birine mi oy vereceğiz ?

Akp ye oy verenler yobaz , akılsız ve cahil ise bu kadar cahilden oy alamayanlar net ** Bu başlığa son yorumum budur. Özelden tehdit ediliyorum da : )

Tanatos

Tanatos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2014 Pzr 18:34:12sohbet oyun linki
Beyni bacak arasında olan biri için (atarkan) fazla zekice bi yorum olmuş.. Sanırım ustasının yaptığı gibi, çalmış bi yerdenThumbs Up

atarkan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2014 Sal 04:57:02sohbet oyun linki

·Tanatos· :
Beyni bacak arasında olan biri için (atarkan) fazla zekice bi yorum olmuş.. Sanırım ustasının yaptığı gibi, çalmış bi yerdenThumbs Up

çok aiıppp öle demeyin ama sen kimsin :d

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir