ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
3 Mayıs 2024, Cuma 15:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Şiir sevenler
forum sohbet oyun basliklari
   Kadın ...
 <<1...345678910111213 1415>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2015 Sal 20:49:16sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2015 Per 00:30:25sohbet oyun linki
Yürekleriyle Konuşan, Gözleriyle Gülen Kadınlar…

Bir kadın tanımak…
Bütün gel-gitleri, kaprisleri, küçük şımarıklıkları, korkuları, şaşkınlıkları, hercailikleri, hayal kırıklıkları, aşkları, terk edilişleri, başarıları, başarısızlıkları, kurnazlıkları, saflıkları, çocuk ağızları, şirinlikleri, küçük yalanları, büyük itirafları, kocaman yürekleri ile kendi olmaya çalışan kadınları tanımak…
Bir kadını sevmekle baslar her şey ama, bir kadını tanımakla varılır hayatın sırrına. Bir kadını tanımaya soyunmak zor ama keyifli bir yolculuğa çıkmaktır. Dört mevsimi bir yürekte buluşturur, bu yüzden de sürekli şaşırtırlar. Sürprizlerin ardı arkası kesilmez. Zordur anlamak onları. Benzemek gerekir anlayabilmek için belki de! Kendi zekasını hatırlatanları sever, sevgisini göstermekten ürkmeyenleri, sürprizlere hazırlıklı olanları bir de. Muson yağmurları gibi yağarken, Sahra’ da çöl fırtınası koparıp ardından güneş olup ısıtabilirler. Dedim ya bir dünyadır kadınlar, yürekleriyle konuşan, gözleriyle gülen…
Bir kadını sevmekle başlar her şey ama, bir kadını tanımakla anlaşılır, hayatın sırrına ancak aşkla varılacağına. Sevgi arsızıdır kadın. Verdiğinden daha fazlasını isteme bencilliğini gösterecek kadar sevgi arsızı… Bu yanını doyurunca şımaracağından korkanlar, birlikte çoğalacaklarını bilmeyenlerdir. Bir kadını sevmekle başlar her şey ama, bir kadını tanımakla kanat çırpılır özgürlüğün bütün maviliklerine. Kendine inananlara, aşka inananlara koşar. Hem yaman bir aşk avcısı, hem de engebeli yollarda koşmaktan bitap aşk yorgunudur kadın. Bir kadını sevmekle baslar her şey ama bir kadını tanımakla çıkılır keyifli serüvenlere. Hayatla dalga geçmesini bilir kadın, tıpkı kendiyle dalga geçmesini bildiği gibi. Ağız dolusu gülüşlere teslim olur. Bir kadını sevmekle başlar her şey ama bir kadını tanımakla tanık olunur tutkuların gücüne. Göze alandır kadın. Çekip gitmeyi, sahip olduklarından vazgeçmeyi, karşılık beklememeyi…
Mücadele eder, kızar, bağırır ama hep sever. Dedim ya bir dünyadır kadınlar, yürekleriyle konuşan, gözleriyle gülen… Yüreğini sevgiye açan ve sevmekten korkmayan bütün kadınlar gibi… Şimdi bir düşünün, kaç kadını değil bir kadını tanıyabildiniz mi bugüne değin? ? ?
Tanrı, kadınlara geçmişi ve geleceği, erkeklere ise yaşadığı günü armağan etti, kadınlar geniş bir zamana yayıldıkları için huzursuz, erkekler daracık bir zamana sıkıştıkları için anlayışsız olurlar.

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2015 Cmt 00:47:41sohbet oyun linki
Bazı kadınlar, hiç onun olmayan erkekleri severler. küçücük omuzlarına kocaman hayaller yükleyip, söyleyemedikleri cümlelerle başka diyarlara göçerler. 
bazı kadınlar çok özlerler, az söylerler.

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2015 Cmt 00:54:18sohbet oyun linki
KADININ gözlerinden tüm ACISI okunur aslında,baslangıçta ÜRKEK yaklaşımlara SERT bakar... 
Ne AŞK diye birşey duymak ister nede ne kadar YALNIZ oldugunu duyurmak ister... 
Aslında hiç bir KADIN SEVGİYE tövbe etmez edemez... 
RUHU sevgisizlikten kurusada sevgiye muhtacım diyemez.... 
KORKAR ve ÇEKİNİR çünkü bir AŞK ne kadar güzelleştirsede yüzünü, yine aynı AŞK zindan edebilir KADININ yeryüzünü... 
Hiç bir KADINA yalnızlık yakışmaz ama eğer bir KADIN yalnızsa, ya YÜREĞİNDE dumanı tüten bir ayrılığı ya da, CANINDAN çok sevdiklerine ömrünü ADADIĞI bir FEDAKARLIĞI vardır....

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2015 Pzr 00:23:23sohbet oyun linki
Kırılgan bir kadınım ben,Yüreğim cam kırığı 
Bütün duygulardan önce öğrendim ayrılığı 
Saldırgan diyorlar bana,Oysa kırılganım ben 
Gözyaşlarım mücevher Saklıyorum herkesten 
Ürküyorlar gözümdeki ateşten,Ürküyorlar dilimdeki zehirden 
Ürküyorlar o dur durak bilmeyen gözü kara cesaretimden Diyorlar: 
Bir yanı sarp bir uçurum, Bir yanı çılgın dağ doruğu. 
Oysa böyle yapmasam ben Nasıl korurum içimdeki çocuğu? 
Bir yanım çılgın nar ağacı Bir yanım buz sarayı.

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Mar.2015 Çar 22:02:18sohbet oyun linki

Sigarayı o yaktı, dumanını ben çektim içime.

an dedim ki; `sigara sağlığa yararlıdır.`

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2015 Cum 04:07:22sohbet oyun linki

Seni düşünürken...

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2015 Cum 04:23:48sohbet oyun linki

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Mar.2015 Cmt 00:10:12sohbet oyun linki
Kadınlar, yanlış adamı sever.
Adamlar, doğru kadını terkeder.

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Mar.2015 Per 02:37:35sohbet oyun linki
Hayatta Her şeyin anlamı vardır.
Benimkinin sen olması gibi..
CC sohbet icin buraya
 <<1...345678910111213 1415>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir