ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 21:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Site sahibine öneriler ve talepler..
 <<1234 5678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

s_H_y

s_H_y resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2014 Pzt 00:16:34sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Gençler Merhaba,

Ahmet`cim Güzel Önerilerde Bulunmuşsun İnşallah Yapılır Ama Benim Kırgınlığım Şu Rizzy`ninde Dediği Gibi Biz Buranın Müşterisiyiz Değilmi ? Ya Şeflerden Biride Çıkıp Açıklama Yapmıyor Ben Buna Kızıyorum Bazı Konulara Yazıyorsunuz ? Neden Bu Konuya Yazmıyorsunuz ? Çoğu Gereksiz Forum Konularda Yazılarınız Var Bu Site İçin Güzel Ve Ciddi Bir Başlık Açılmış Açıklayın Kardeşim Şu Şu Sebebden Dolayı Yapamıyoruz Deyin

AMA İNSANLARA CEVAP VERİN !

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2014 Pzt 12:15:07sohbet oyun linki

Olumlu görüşlere katılmıyor değilim.

Ha bu arada sayın site sahibileri beni şef yapınsana yada ajan . Hayatımda ajan olmadım hep istedim ama....

brim

brim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2014 Pzt 19:12:07sohbet oyun linki
10 senedir şu sitedeyim,bir üyenin bir isteği, bir önerisi, bir fikri," kaale" alınmamıştır.Bir fikrin varsa ajan olunması gerekmetedir oda bir ihtimal tabiki.Fikirler çok olsada uygulamak zordur kim uğraşacak boş ver deyip geçiştiriyorlar.Benimde bir  fikrim var ajanları,editörleri direk site sahibi belirlesin çünkü şefler ayrımcılık yapıyor arkadaşına dostuna sevgilisine iş arkadaşına ev arkadaşına karşı komşuna,üst komşusuna,alt komşusuna  geçmişte olduğu gibi günümüzdede bu halen böyle devam ediyor. Ajanların,editörlerin,şeflerin parmaktaki kangren gibi ya parmağı keseceksin yada bütün vücudun kangren olacak biteceksin karar tabiki site sahibinin sonuçta biz burda gelip geçiciyiz.Yeni bir site aramaktansa burda gece gündüz pinekliyoruz belki birşeyler olur belki birşeyler düzelir o eski günlere döneriz diye.saygılarımla:brimciğiniz.

SahsenYazar

SahsenYazar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2014 Pzt 20:00:02sohbet oyun linki

site sahibine önerim sitenin reklamının yapılmasıdır.user olacak bedel ödeyecek ki yönetim de kazansın ki geliştirsin.siz vipsiz tipsiz lak lak muhabbet edin bi de ukalalık edin yok öle.

ben reklama önem veriyorum user artmalı ki kazanç artsın bu bağlamda zaten değişmeler gelişmeler olur.

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2014 Pzt 21:00:10sohbet oyun linki

lazer efendi lazer efendi yok öyle yağma yok ajan olcam yok şe sen borsanla uğraşacağına reklam getir bize hem duyduk ki frank sinatra kankan ona söyle

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2014 Pzt 21:21:04sohbet oyun linki
·SahsenYazar· :

site sahibine önerim sitenin reklamının yapılmasıdır.user olacak bedel ödeyecek ki yönetim de kazansın ki geliştirsin.siz vipsiz tipsiz lak lak muhabbet edin bi de ukalalık edin yok öle.

ben reklama önem veriyorum user artmalı ki kazanç artsın bu bağlamda zaten değişmeler gelişmeler olur.

Sen vipini bilmem ancak tipsiz dolanırken tip alıyorduk, laser.. (-ki sende vipsiz ve tipsizsin) Ki daha bugün bitti süresi.. Almayı düşünüyor musun dersen, hayır almayı düşünmüyorum..!!! Bir şeylerin değiştiğini görene kadar almıyorum.. Bu da benim seçimim.. Laf cambazlığı yapanların kış aylarını da görüyoruz.. O senin yere göğe sığdıramadıkların, anca seni kuru kelimelerle oyalar..

-eda-

-eda- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2014 Pzt 23:50:08sohbet oyun linki
Selamlar .. Konu başlığını ve yorumları okuyunca dahil olmak istedim ..! Ben ve benim gibi her ay düzenli vip-tip alan çok kişi sanmıyorum ki artık bu siteye aktif olarak katılıp siteye kazanç sağlıyorlar .. Nedenini cc03 siteyi emanet ettiği yönetim kadrosuna sormalı sonuçtan ziyade sebep irdelenmeli !! Yazıkki ego tatmin etmek amacı gözeten kişilerin eseridir cc nin son hali .. Ve yazıkki kendileri ya idrakinde değiller yahut pişkinşik tavan yapmış (!) serzenişleri görmez duymaz olmuşlar ..vip-tip yada yeni tip değil mevzu efendiler -mevzu- sitede sohbet yok . Yani olması gereken yok !! Şimdi herkes şapkasını önüne koysun ve düşünsün NERDE HATA YAPTIM . Haa düşünebilecek zihniyet -akıl varsa .. Saygılar

RestlessOblivion

RestlessOblivion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 00:37:43sohbet oyun linki

Bunlar konuşulurken CC yönetimi:

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 00:51:45sohbet oyun linki
·RestlessOblivion· :

Bunlar konuşulurken CC yönetimi:

CAPRIS

CAPRIS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 05:02:40sohbet oyun linki

Huzurlu bir ortamda hoş sohbet ve oyunlarla kimki bu sitenin gelişmesine öneri getiririyorsa makul isteklerinin karşılıgını görecegine inancım tamdır.

Bildigim kesindirki, site sahibi şuanki yönetime görev verdikleri yetkililere güveniyor, inanıyor ve onların herşeyi sitenin iyiligi için yaptıgını düşünüyor.

Ben ise bu görüşe zerre katılmamakla birlikte, site sahibinin düşüncesinede saygı duyuyorum.
Bazı ukala ve kendini bilmezler yazmışlarki,  bagımlı üyeler siteye  yeter  bu dil sahipleri nasılsa ajan oluyorlar, ayrılıyorlar 2 sene sonra tekrar geliyorlar, tekrar ajan oluyorlar ya heralde onun rahatlıgı içinde bu sözleri yazmaktadırlar.

Bakınız bu gibi paralı sitelerde kişileri üzer küstürürseniz, bir daha geri döndüremezsiniz, o dil sahibine burdan  sesleniyorum, şu aylar butun sitelerin en canlı aylarıdır, chatcityde durum ne, çok kötü, Ee  siz yaz`ı  bu kafayla nasıl çıkaracaksınız, çıkaramazsınız, yeminle yaz`ın 10 kişiyi yanyana getiremezsiniz, kimseyi üzmeyin küstürmeyin, ukalalık yapmayın, veya sıkıldınızsa bırakın başkaları yapsın, sizler ananızdan chatcityde  görev alın diye dogmadınız, önerim yok, kim görevdeyse o düşünsün .kim ne ekerse onu biçer...

CC sohbet icin buraya
 <<1234 5678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir