ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 04:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Kitapkurtları
forum sohbet oyun basliklari
   Milena`ya Mektuplar..
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 01:37:43sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
sevgili milena

merak ediyorum seni milena. kalem tuttuğun elini, saçlarını ve ruhunun sürekli ağladığını yansıtan gözlerini. soğuk bir ürperti geliyor milena, üşüyorum senin adını her andığımda. küfürbaz kafka burada olsaydı herhalde küfrederdi bana. ama ne yapayım milena sana olan aşkım dinmiyor, incitiyor beni.

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 01:38:03sohbet oyun linki
Tek istediğim, yüzümü kucağına koymak. Başımın üzerinde dolaşan elini hissetmek ve sonsuza dek öyle kalmak.” —Franz Kafka - Milena`ya Mektuplar.

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 01:38:31sohbet oyun linki
Evet, seni seviyorum budala; tıpkı denizin, kendi dibindeki küçücük bir çakıl taşını sevmesi gibi, işte sevgim seni öyle kaplıyor.

Milena`dan Kafka`ya

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 01:39:44sohbet oyun linki
ah milena sanki denize düşmüş oradan oraya sürüklenip duruyoruz. ne olursun yanlış anlama beni. ama senden uzaktayım durumum fena sayılmaz, içime kapanık biriyim, çevremde konuşacak biri yok bu yüzden sana içimi döküyorum. Yaptığım doğru değil belki ama kendimi tutamıyorum bir türlü. Sonra yazdıklarıma bakıyorum şaşırıyorum aklım başıma geliyor..

— Franz Kafka / Milena’ya Mektuplar

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 01:39:58sohbet oyun linki
Yaşam rezillik aslında,midemi bulandırır hep;yaşamımla başa çıkacağımı,insanlara dayanabileceğimi ummazdım bugüne değin,utanç duyardım bundan ötürü,ama sen,her şeyi öğrettin bana şimdi,dayanılmayacak gibi olan yaşam değilmiş meğer.

-- Franz Kafka / Milena`ya Mektuplar

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 01:40:10sohbet oyun linki
“İtiraf ediyorum: Yine senin bu kadar yakınında nefes alıp vermenin mutluluğundan, seni düşündüğüm yok.”
— Franz Kafka - Milena’ya Mektuplar

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 01:40:29sohbet oyun linki
Dürüst bir insanım milena. esaretin izin verdiği kadar dürüst. bir şeklimle herkese benzemeyen farklı bir yön var bende. huzur içinde bir dakika bile çok görülmüştür bana. herşeyi savaşarak kazanmak mecburiyetindeyim. sadece geleceğimi değil geçmişimi de kendim yaratmak zorundayım. dünya sağa dönüyorsa bu ritme uymak için benim sola dönmem gerekiyor. palto giymeye üşenirken bu koca dünyayı sırtımda nasıl taşırım ben?

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 01:40:58sohbet oyun linki
bu akşam tek başıma uzun bir yol yürüdüm. çoğunlukla başkaları ile yürürüm veya yatarım. bu akşam tek oldu. tanrım, keşke burada olsaydınız. burada olmadığınızı söylersem aslında kendime deli demeliyim. o kadar kuvvetli bir şekilde hissediyorum ki burada olduğunu. hayır hayali değil, istediğim anda size dokunabileceğim şekilde buradasınız, yanımdasınız..

Kafka`dan Milenaya

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 01:41:11sohbet oyun linki
"Şu anda darmadağın bir haldeyim ve üzgünüm; telgrafını kaybettim.

Yani aslında kaybolmuş olamaz, ama işte aramak zorunda olmam bile yeterince kötü.

Bu arada bunun tek kabahatlisi sensin, o kadar güzel olmasaydı sürekli elimde gezdirmezdim."

Franz Kafka - Milena’ya Mektuplar

ordinaryus

ordinaryus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2014 Çar 02:30:22sohbet oyun linki

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir