ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Nisan 2024, Pazar 17:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   **MAWİBERELİ(BARBOO) - MİSSLİTROS **
 <<123456 7>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MissLitros

MissLitros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ağu.2015 Çar 23:45:01sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Gülüşüyle dans ettiğim adam

Her yıldız senin şansın olsun bu gece

Bilmedigin bir akşam yanında olacağım

Sessiz usulca sokulduğum yatağında

Hiç bilmeden ufacık kelimeler fısıldayacagım

Seni sevdiğimi anlatacak her zerre tebessümüm

Nasıl sana kıyamadıysam

Bakışların gizli kalacak bende

Öylesine çok seviyorum ki seni

Anlamsız bir gecede parıldayan yıldız misali kaydın ömrüme

Ne çok seviyorum seni adam !!!

Ne çok yakışmışsın kalbimin sol köşesine

Ömrüm diyip kalbimin uçsuz bucaksız yarınlarına

Hapsetmek istiyor kalbim seni

..SENİ SEVİYORUM AŞK SEVİYORUM ÖMRÜM SAHİBİM GELECEGİM..

T&D

TheIastSAMURAl

TheIastSAMURAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2015 Per 04:12:11sohbet oyun linki
Daha oncelerden tanimak ister ya insan bazen. Keske der sonra nasip der gecer. Ben senin dogdugun gunu hatirlamak isterdim. Hatta dogdugunda kiskanmak isterdim seni. Yan komsun olmak isterdim. Sen dunyaya geldiginde seni gormeye goturmeliydi annem beni. Aglayisini, bebek bebek bakisini, guldugunu gormek isterdim. Ilk yasina bastiginda yurumeye calistigini, yururken koltugun kenarina tutundugunu gormek isterdim.  Birkac adimdan sonra yere dusup, kah aglamani kah boncuk boncuk gulmeni gormek isterdim. Ilk konusmaya basladiginda soyleyecegin bir kac kelimenin icinde adimin da gecmesini isterdim. Duymak isterdim o bebek dilinle adimi. Seni kiskanip oyuncaklarini saklamak isterdim. Aglayinca kiyamayip geri getirmek ve senin o bakisini gormek isterdim. Akan goz yaslarinla, mutlulugunu bebek halinde gormek isterdim. Okula basladigin gunu gormek isterdim. Beraber siniflarimiza girip Teneffusler de yanina gelmek isterdim  Simitimi, ayranimi bolusmek isterdim. Ders aralarinda izin alip lavobaya gidiyorum diye seni gormek isterdim. Okul bittiginde seni bekleyip beraber eve donmek isterdim. Bazen okuldan kacip, sahile inmek ve  eve donerken camurlu sokaklardan gecip ustumuzu basimizi kirletmeyi isterdim. Eve gittigimiz de annelerimizin bize kizmasini isterdim. Ah bu cocuklar deseydi mesela onlar, annelerimiz ? Ders calismak icin bir araya gelmek isterdim.  Odevlerimizi beraber yapmayi isterdim bir de... Aksamlari sizin bize misafirlige gelmenizi ister ve geldiginizde “bak bak nasil sevindi” demesini isterdim annemin. Ertesi aksam gidelim onlara gidelim diye aglamaya baslamak isterdim dedigim olanaka kadar... Herkes salonda konusurken biz seninle bir kosede resim cizmek isterdim. Annelerimizin bize bak ne guzel anlasiyorlar lafini duymak isterdim.Hafta sonlari bizi lunaparka beraber goturmelerini, goturmediklerin de beraber aglamak isterdim. Kiyameti koparmak isterdim seninle. Salincakta beraber sallanmak, kumda kaleler yapmak isterdim. Buyudugunu gormek isterdim senin ergenligini, bulu cagini gormek, hali hazirda bulunan duzene karsi cikmak isterdim. Isyanci olurduk belki, belki de masum buyurduk sessiz.. Beraber tatil planlari kurardik. Belki yalan soylerdik, bir yerlere gidebilmek icin...  Sonra cocukluk askim diyebilmek isterdim sana.. Buyudukten sonra degismeyen, birbirimizin her seyini bildigi bir bakisimizin ne anlama geldigi ve bir derdimiz varsa gozlerimizden neye uzuldugumuzu biilmemizi isterdim... Ikimizin de hayatimiza birbirimizden baska kimseyi sokmadigimizi, kimseye seni seviyorum kelimesi kullanmamizi isterdim. Sen benim cocukluk askim olmaliydin. Simdi ki sevdigim, yandigim, esim olmaliydin.. Cocuklarimin guzel anasi, evimin gul suyu,evimin bahari olmaliydin. Senin dogdugun gunu hatirlayip olene kadar yanimda olmani isterdim.Seni cocuklugundan sevip, olene kadar sevmek isterdim. Simdi bunlari seninle yasayamadim diye uzulurken, Allahima dua ediyorum senin gibi birini karsima cikardigi icin.Ve simdi insallah sen benim cocuklugum da seninle yapmak istediklerimi, Geri kalan omrumuzde telafisini ederiz diye dua ediyorum Allahima.Gec geldin hayatima, hic gitme.  DENİZİM

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ağu.2015 Per 23:45:23sohbet oyun linki

Sevgili neşe kaynağım , Kalbim nasıl atıyor gözlerim seni görünce, nasıl da heyecanlanıyor bir bilsen. Yüreğim dile gelse de anlatsa benim sana olan hislerimi. Olsun, ben dilin konuşabildiği kadarıyla yazıyorum sana.

Bak şimdi kara kuzum sana günüm nasıl geçiyor anlatayım ..

Sabah oluyor erkenden seninle açıyorum gözlerimi. Bir bakıyorum sen varsın kalbimde. Kalbimden yüzüme sıcak bir gülümseme yayılıyor aniden. Anlayacağın, seninle başlıyorum güne.

Sonra yemek yerken, gülerken, ağlarken, çalışırken hep senin varlığın duruyor yanı başımda.

Sonra gün batıyor yine, gece olunca senin resimlerine, bakıyorum, gözlerim en son seni görsün diye.

Yüzünün her santimini ezberliyorum ve kapatırken gözlerimi hayalin eşlik ediyor.

Gözlerimde sen, dilimde sen, aklımda sen, kalbimde bir tek sen.

İşte hayatım benim günlerim böyle geçiyor yani kısaca seni düşünerek.

Sen ne ara girdin kalbime, ne ara bu kadar işledin ruhuma; anlayamadım.

Ama iyi ki de gelmişsin hayatıma.

Ne güzel geldin sen benim gönlüme ve hiç gitme, gidip de gözlerimi sensiz, gönlümü sevgisiz bırakma.

..ÇÜNKÜ BU YÜREK SENİNLE BİRLİKTE ATIYOR..

TheIastSAMURAl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2015 Cum 01:23:02sohbet oyun linki
ben senin için değil, 
senin içinde ağlamak istedim.
göğsünde. 
sende. 
elimi seninle yıkamak istedim
yüzümü seninle
benim sularım bulanık 
ellerim ihtiyar
bir efsun ki yüzün
yaram bile bahtiyar

ben sende iz bırakmak değil,
sende iz olmak istedim.
sende bıçak, sende jilet, sende ameliyat, sende leke
sende dövme, sende dikiş, sende doğum, sende yanık
ben sende geçmemek
ben sende bir uzuv
ben sende köklü bir inanç
ve bir ağaç
gibi sabit
kalmak istedim.
boğazında yumruk, sesinde çırpınış, kirpiğinde titreyiş
değil
ben sende salıncağa koşan çocuk sevinci
gibi masum
uçurtmanın ipine sarılan çocuk telaşı
gibi sahiplenerek.
gibi uçurum
çiçeği
değil
kahkaha çiçeği,
belki
gibi adı güzel bir sevda türküsüyle
diline dolanmak
düğümlenmek hatta
bin parçamla
ben senden çözülmemek
istedim.

ben geldiğin değil,
gittiğin yol olmak istedim senin. 
sardığın tütün
içine çektiğin duman
ama üflediğin değil
ciğerine yapışan
gibi inatçı
gibi kanına karışıp
sende kaybolmak.
ben sende bir çocukluk yarası gibi unutulmaz
etten kopmayan
gibi tırnak
ama kesilen ve törpülenen
gibi değil asla.
budandıkça gürleşen ağrıdan uzak
gittikçe bitmeyen yol kadar güzel
ve muğlak
ben seninle aslında sadece
küçük bir kumsalda uyanmak
istedim. 
istedim ki manzaram sen, pencerem sen
pervazım sen, çürüyen dirseğim sen
gömüldüğüm toprak sen, sarıldığım kefen
dirildiğim cennet
sen ol. 
sen. DT

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2015 Cum 20:41:28sohbet oyun linki

BİRTANEM
Seni bilirim ben, bir tek seni.. Seni söylerim, seni duyarım her yerde ve her zaman..
Sensiz olmaya gücüm yok artık,sensizliğe katlanmak benim harcım değil.. 
Seni her şeyinle, ay parçası yüzünle, duruşunla, gülüşünle, bakışınla, konuşmanla, çocukluğunla, 
olgunluğunla, kızgınlığınla, şaşkınlığınla, sevmişim bi kere..

Seni sen yapan ne varsa kabulümdür hepsi..
Seni özlemek diye bir şey de var bu hayatta ve bu bazen öylesine dayanılmaz oluyorki..

YOKLUĞUNU YAŞAMAYI BECEREMİYORUM,ÜZGÜNÜM.. İçimdeki o güç yokluğunda çekiliyor bir köşeye ve ben güçsüzlüğümle başbaşa kalıyorum.. Katlanamıyorum anla, sensizliği `yok` hükmünde sayıyorum. Sensizlik diye bir şey yok, öyleyse sensiz kalmak da yok..

İnsan hayatının değiştigini hissedebiliyor bazen .. Ben hissediyorum sadece yaşamımın değiştigini degil nasıl yaşadıgımıda hissediyorum .. Nasıl mı ? Bir yaprak misali ordan oraya savrulurken beni yeniden canlandıran seni buldum .. Bana yaşamayı öğrettin tekrar nefes almayı gülmeyi hissettirmeyi sevmeyi öğrettin sevgili

Seni çok seviyorum .. Sensiz kalmak sensiz olmak diye bir şey benim hayatımda yok TUNÇUMM

Sen..

Yüzümdeki gülüşlerin, yüreğimdeki deli atışın sebebi...
Her gece uykum,her sabah güneşim,Yıldızım ,ay`ım, akan kanımsın

TheIastSAMURAl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2015 Cmt 01:01:32sohbet oyun linki

Aşık Olmak Bir aptallıksa Evet öyleyiz :)

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2015 Cmt 20:09:29sohbet oyun linki

Sen hayatımın en vazgeçilmez aşkı

Sen uğrunda en çıldırdığım esmer

Sen yolunda savaşlar verdiğim sevdam

Sen uğrunda ölümlere gidip geldiğim

Sen beklediğim

Sen özlediğim

Sen gizlediğim ..

Güneş doğmayı unutabilir

Sabah olmayı

Yağmur yapmayı

Ama ben seni asla..

Ne zaman bir şiir okunsa aklımdasın

Ne zaman bir telefon çalsa karşımdasın

Sen tanrımın en güzel armağanı

Sen hayatımın en gerçek yalanı

Sen bütün huylarımı ezbere bilen

Sen gözyaşlarımı en iyi silen

Sen dünyanın en güzel erkeği

Sen yemeğimin tuzu

Yüreğimin buzu

Anasının en güzel oğlu

Sen kalbimde en tatlı sızı

Sen kalbimde en tatlı sızı

Sen bütün varlığımın en sevimli hırsızı

Sen sevdikçe sevilesi

Övdükçe övülesi

Öptükçe öpülesi aşkım

Sen beni yokluğuyla delirten

Varlığıyla yolumu yolundan çeviren

Sevdasıyla beni dağ gibi deviren adam

Bundan böyle senden sorulsun günahlarım

Sende bütün sorularım

Sende bütün cevaplarım

Katil olursam senden

Ben çoktan vazgeçtim kendimden

Ama senden

Asla erkeğim

ASLA..

**T&D**

TheIastSAMURAl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ağu.2015 Cmt 21:00:15sohbet oyun linki
Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla Uykuya niyetlenip kafamı yastığa koyduğumda, sen geliyorsun zihnimin tam ortasına. Sana bakıyorum, sen de bana. Pencereden de öyle bir ışık vurur ki odama, hiç sorma. Sonra, sonra uyumaya çalışırken sen hep gözlerimden öptün, kapayamadım da… Senin varlığın gözlerimden oluk oluk akıyor, mutluluktan olsa gerek. Lâkin sen sakın ağlama! Sen ağlarsan damlası benim yanağımdan yüreğime düşer. Gülüşlerin var orda onları ıslatma. Onlar benim, onların ıslanmasına izin vermem! Kimse ıslatamaz, sen bile. Onlar benim, onlar biz, onlar dua, onlar aşk, onlar şükür. Onlar gözyaşlarımdan olma mutluluk
Sesini duymak istiyor bu yüreğim, gecenin kor bir vaktinde. Sanki yüreğim aç, sanki yüreğim susuz, sanki yüreğim elden ayaktan düşmüş ihtiyar. Gülüşlerin koltuk değneklerim. Ve bir sesin değneklerimi atıp, gökyüzüne doğru tavşan gibi, tazı gibi koşturabilir beni. Kanat takmış bir melek gibi duruyorsun maviliklerimde. Al beni bu kara gecelerden, yüreğinin kıyısında bir yer ver. Ört üstümü göz kapaklarınla. Ve kirpiklerinle okşa başımı.. 
her an sana bakmak, bir sözünü kaçırmamak; bir kıpırdanışını, yüzünün her an değişen bütün gölgelerini izlemek, her an yeni sözler bulup söylemek istiyorum. Her mevsimde, her gittiğimiz yerde, insanlarla ve insanlarsız, aşkın değişen yansımalarını görmek istiyorum. DT

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ağu.2015 Pzr 05:08:00sohbet oyun linki

Ahhh annee ahhh bennn bu oglunaaa fenaaa aşıgımmmmmmm çok amaaaa çokkkk aşıgımmmmmmmmm

TheIastSAMURAl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ağu.2015 Pzr 05:12:13sohbet oyun linki
https://www.youtube.com/watch?v=udHd6QXvRxo
Gökhan Kırdar - WitHout You Love ( Aşkın Olmassa) DENIZIM
CC sohbet icin buraya
 <<123456 7>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir