ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 13:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Güzel Sözler
forum sohbet oyun basliklari
   SıR
 <<1234567 891011121314151617...30>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NIGE

NIGE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2015 Cmt 23:19:30sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
"Sen bana birşey yapıyorsun... Çok derinden birşey, telin üzerinde asılıyorum
-asla bulamadığım aşkla,sen çok güzel birşey yapıyorsun- ve hep peşini kovalıyorsun, duygularımı karıştırıyorum -beni hep geriye döndürüyor, telde asılarak değişim bekliyorum, ateş içinde dansediyorum,sadece alevi yakalamak için ve tekrar gerçek hissetmek için, sen bana birşey yapıyorsun -çok derinde bir yerde sana yakın olmayı umduğum- bulamadığım bir yer,ateşin içinde dans ederek -sadece alevi yakalamak için sadece sana yakın olmak için,yeteri kadar yakın, bunu sana anlatmak için, bana birşey yapıyorsun.-                    Çok derinden birşey.."

NIGE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2015 Pzr 22:03:48sohbet oyun linki
Doğanın her şeyin aynı anda olmasını engelleme yolu "zaman"dır.

NIGE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2015 Pzr 22:05:55sohbet oyun linki
Kıyısında saygıyla beklediğim olanak, başkalarının çiğneyip attığı sıradan`lıktı.

NIGE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2015 Pzr 22:08:35sohbet oyun linki
Eğer insanları, düşündüklerine inandırırsanız, sizi severler. Gerçekten düşündürürseniz, sizden nefret ederler.

NIGE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2015 Pzt 00:03:14sohbet oyun linki
Bir kadın, kendi gelişimi, bağımsızlığı ve özgürlüğü için gayret göstermelidir. Kendisini bir seks objesi değil, bir kişi olarak ortaya koymalıdır. Hayatını basit, ama zengin ve derin kılarak; başkalarının kendi bedeni üzerinde iddia ettiği haklara karşı koymalı, istemediği sürece çocuk yapmamalı, devletin, kocasının, ailesinin bir kulu olmaya karşı çıkmalıdır. Bu da yalnız hayatın tüm karmaşıklığını ve özünü anlamaya çalışarak, yani kendini toplumun fikirlerinden ve yargılarından özgürleştirerek mümkün olur.

NIGE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2015 Pzt 00:03:38sohbet oyun linki
Ebeveynler çocuklarına otoriteyi sorgulamayı asla öğretmezler, çünkü ebeveynlerin kendileri zaten otorite figürleridir. Ev içinde kendi zırvalarının kuyusunu kazmak istemezler. Böylece aileler çocukları ve çocuklar aileleri boğar. Bütün nesiller böyle yetişerek, günümüzdeki toplumu oluştururlar.

NIGE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2015 Pzt 00:04:02sohbet oyun linki
Bir fanatik, fikrini değiştiremeyen ve konuyu değiştirmeyecek kişidir.

NIGE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2015 Pzt 00:04:23sohbet oyun linki
Fanatiklerin tehlikeli tarafları fanatik olmaları değil, hoşgörüsüz olmalarıdır. Kötü olan tarafları da, kendi davaları için ne dedikleri değil, rakipleri hakkında ne dedikleridir.

NIGE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2015 Pzt 00:04:46sohbet oyun linki
İnsanın bir şey hakkında kesin emin olması için, konuyla ilgili her şeyi bilmesi, ya da hiç bir şeyi bilmemesi gerekir.

NIGE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2015 Pzt 00:05:19sohbet oyun linki
Vicdan denilen iç sesimiz, birilerinin bizi görüyor olabileceği hususunda uyarmasıdır.
CC sohbet icin buraya
 <<1234567 891011121314151617...30>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir