ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

7 Haziran 2024, Cuma 19:19   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   GÜNÜN SÖZÜ
 <<1...100...105106107108109110111112113114115 116117118119120121122123124125...163>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2014 Sal 05:30:22sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

"İyimser insan, her felakette bir fırsat, kötümser insan da her fırsatta bir felaket görür."

TheGreat

TheGreat resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2014 Sal 22:10:58sohbet oyun linki
Bardağı sıkıp elimde parçalamak da hayallerim arasında ama yemiyo yani

NIGE

NIGE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2014 Çar 01:12:53sohbet oyun linki
Seni ne zaman uyurken hayal etsem, affediyorum..

BELIEVE

BELIEVE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2014 Çar 01:58:19sohbet oyun linki
Belkide konuşuyordur gözlerin ama ben gözce
bilmiyorum ki;
Sessizce biliyorum,
Usulca biliyorum,

Masumca biliyorum...”

llCCpReNsSsll

llCCpReNsSsll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2014 Çar 13:57:47sohbet oyun linki

Bu Dünya Ne Sana Ne de Bana`da Kalmaz Sultan Suleymana Kalmadi böyle Hic bir kitab Yazmaz..

Mabel Matiz - Sultan Süleyman ( JoyTurk Akustik )

https://www.youtube.com/watch?v=kqIH2K9Y_fI

NIGE

NIGE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eki.2014 Çar 23:25:00sohbet oyun linki
Bir sese aşık olursun, binlerce sese sağır..

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2014 Per 00:17:00sohbet oyun linki
En karanlık gününde en çaresiz anında kendini ortaya atıyorsan eğer en umutsuz anında kendin için değil Sevdiğin  için kendini çare diye sunuyorsan eğer, yüreğinde Sevdıgının  sevgisini tutan hiç kimse çaresiz değildir. Tüm kapılar üstüne kitlenmiş de olsa birinin kalbinde yer tutan hiç kimse tutsak değildir kendi kafesi…ne… Çaresizlik; aradığın çarenin belki tam önünde olması ama onu bulacak vaktin olmamasıdır çaresizlik. Çaresizlik; cevapsız kurak bir ıssızlık değildir. Dışarıda devam edecek hayattır asıl engel… Asıl engel sana geçit vermeyen seni umursamayan seni yutan hayattır asıl engel.
Elinden birşey gelmeyince kabullenmek kolaydır.Asıl çaresizlik kendine elimden geleni yaptım mı diye sormaktır. Çünkü asıl çaresizlik çareyi geçirmişken eline avuçlarının içinden kaçırmaktır..

Bazen yaşamak için öldürmek zorundasın. Bazen yaşamak için içindeki sevgi seni öldürmeden sen onu öldürmek zorundasın.
Çaresizlik aradığı çarenin belki tam önünde olması ama onu bulacak vaktin olmamasıdır çaresizlik..

EFSANE223

EFSANE223 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2014 Per 13:35:19sohbet oyun linki

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2014 Per 23:09:07sohbet oyun linki

Kafasi Guzel Dolasmak Kadar Guzel bir sey YOK..

Ugruna Ayyaş Oldugum Gecelerde, Adını Sayıklayıp Gozlerımden Haylınle Gozyası ıcınde Kalkamasi
 Sonra Sirf Uykunu Haram eden O Kısı ıcın, Gidip Gozlerın Uykuyken Bır bıra açıp, Icmek 

Bazen Dusunuyosun , İnsan hayalleri için Yaşar dıye, Benım Hayalım Bıttı, Ne Yanı sımdı ben Oldummu? Hayalım bıttı dıye Yaşıyan olumuyum.. ? Gözlerımın ıcı Ne kadar Kırmızı Olsa, Ne kadar senı unutmak ıcın  Kafamın Donup Mıgdemın bulantısını Yasasamda, Ben bu uğra Aşk dedım..

Aşk için Yapılan hersey Değermi Dıye dusunurken, Kıslerın sana `` Değmez be Oglum `` Demelerı Kadar
 Tesellı verıcı bırsey varmıdır? Yoksa sıseler Arkasına Sakanıp Sırf Onu `` 1 Saat bile Olsa sızıp `` Unutmak ıcın Komaya gırene kadar Bira ictinizmi, siz?  Bazen Aşk uğruna Yanmak Bazen Aşk ıcın caba Göstermek Gerekır.. Aşk, Soguk Gecelerde Dısarda Kımseyı tanımadığın Ustunde bir Monton Olmadıgı Soguk ayazda, Sabahı beklıyerek Sevdıgını 1 saatte Olsa görmek uğruna Olmeyı Goze Almakmıdır?

Onun ıcın Tekrar, Hayata bağlanıp Hayallerıne Kavusmakmıdır ask? Ask Neydi, Cabamıydı, Ask neydı
Gozyasımıydı Ask Neydı.. Onu Gordugun Halde Dokunamamak, Gozlerıne bakıp Goremekmıdır..
uğruna Cıgerlerın Patlayana kadar Art arda Yakdıgın Sıgaranın Dumanı Askın Sıtemımıdır?, Yoksa Ozlemın Su serpılmıs, Yanık Halımıdır? .. Bazen Ask Cok seyı Anlatır, Bır Hıkaye Yaratır bır tercube Kazandırır.. Guven gerekır..

Ihanetın Oldugu bu Donen dünyada, Ne kadar acı bır gunlerdende Gecsen, Elıne batmış Gulun dıkenını Gordugun halde, O gulu elınde taşımak Koklamak, Ona sevgı göstermek ıster.. Sevgıye Saygı, Göstermek nedir.. ? Bunu Yapan kımdır, Kımlerdır, Centırmenmıdır, Icı acıyla kan aglıyanmıdır..
Sevdıgıne Bakıp `` Kahkaha atarka Icının Aglamasımıdır `` ..

Siz hic Baska bır sehırde, 3 gun Ac kalıp  1 Tlelık Ekmegı Sevdıgınızle Paylastınızmı? Asık Oldugunuz Kızın Evınde Rahat rahat yatarken, Sız dıkenler ustunde, Dısarda Oturup Bır Kopege Dert yandınızmı?
Onun başkasına Ait olduğu Halde Senınmıs gıbı, Sahıp cıktınızmı ? Kokladınızmı, Sarılıp Hasret gıderdınızmı? Siz Hic Ayrıldıgınız Sevgılınızın, Sırf  Ayrılırız bırgun Dıye Telde Konustuklarını Kaydedip
Ona ulaşamadığın halde, Ses kaydıyla Yetındınızmı,? Siz Hic elınıze telefonu alıp 500 tane 1000 Tane `` Sevdıgıne yazmak ıstıyıp Mesaj atmak ısterken, Göndermeden Yazıp cızdınızmı?
Siz Hic geceleri Mum Isıgında Sevgılınızın Resmını alıp Kagıt parçalarına Cızdınızmı?
Adını duvarlara Yazıp  Karsına Gecıp Avaz avaz Aglıyarak `` SEVIYORUM ULAN `` diye Isyan ettınızmı_
Onun Yoklugunu Aratmamak ıcın, Baska bır Sevgılıyı deneyıpde, Operken bıle Onun Opdugunun Hayalı aklına Geldımı? ,

Sımdı bır Söz Cıkartmıslar, `` Benim İmza attigim kalbe Kımse Şair Olamaz ``  Dogrudur, Bir insan Hayatı boyunca Unutamayacagı bir tek Kısıyı sever, Evlensede cocuklarıda olsa yaslansada, Onu unutmaz, Kalbınden atamaz.. Bunu Yapdıgını Basaran Insanlar, Buyuk bir sey Yapdıklarını sanır..

Unutma Bu dünyada Ne ekersen Onu bıcersin, Bu dünyada Yapdıgını Yapdıklarınızı, Allah Birgun Bır yerden Cıkartir, Dıye bır soz var..

NOT : Bugun Biraz İctim İcimi Dokdum..

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Eki.2014 Per 23:50:36sohbet oyun linki
Keşke hiç başlamasaydı desem, o muhteşem günlere ayıp edeceğim.
İyi ki yaşandı desem, bu vedaya nasıl bir kılıf giydireceğim ?

- Bilmiyorum.
CC sohbet icin buraya
 <<1...100...105106107108109110111112113114115 116117118119120121122123124125...163>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir