ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 21:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   Mehmet Ali Erbil le daha nereye kadar?!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2006 Çar 19:53:13      Mehmet Ali Erbil le daha nereye kadar?!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Şovmen Mehmet Ali Erbil in atv ekranlarında canlı yayınlanan Ya Şundadır Ya Bunda isimli programında yaşanan büyük skandal halkı ve yetkilileri ayağa kaldırdı. atv yönetimi, programı yayından kaldırırken; Erbil in, Show TV de program yapacağı öğrenildi.
"Yevmiyeli elemanlarım" dediği ve sık sık programına çıkardığı kişilerden Hilmi Türe nin pantolonunu aşağıya çeken ve cinsel organının ortaya çıkmasına neden olan Erbil, herkesin büyük tepkisini çekti... Çirkin olayın ardından morali bozulan Erbil, dün BUGÜN Gazetesi ne yaptığı açıklamada tüm kamuoyundan özür diliyorum" dedi. Olayı bir talihsizlik olarak değerlendiren Erbil, kendini şöyle aklamaya çalıştı:

KANALA ZARAR VERMEK

"Olmaması gereken bir durum. Ama ne yazık ki canlı yayında bazen böyle kazalar oluyor. Kamuoyundan öncelikle özür diliyorum. Onların hoşgörüsüne sığınıyorum. Aslında o elemanın içine giymesi gereken uzun bir iç çamaşırı vardı. Ama giymeyi unutmuş. Elbette onun bu konuda bir suçu yok. Kabahat bizim. Profosyonel insanlar bile hata yapabiliyor, "Kaşar" diyebiliyor. Telefonla yayına katılan bir bayana "Verecek misin" diye sorabiliyor. Bunun gibi örnekler çoktur. Seyirciler tepki gösterebilirler ama biraz da hoşgörü ile yaklaşmak gerekir. 200 yayından sonra böyle bir kazaya sebebiyet verdiğim için Türk halkından özür diliyorum."
Erbil in, "Mağdur arkadaş içine pijama giymeyi unutmuş" savunmasının bir kurgu olduğu sanılıyor. Bu olay gündeme taşınırken, kulislerde başka bir dedikodu var. atv yönetimi ile yaşadığı gerilimli diyaloğun ardından ayrılma kararı veren Erbil in, kanala zarar vermek için, böyle bir olaya başvurduğu konuşuluyor.

Bu Erbil’in ilk kabahati değil

Canlı yayında ekranlara yansıyan bu çirkin olay Mehmet Ali Erbil in ilk skandalı değil. Daha önce de programında yer alan ve tikli olduğu bilinen Hilmi isimli gencin şortunu aşağıya çekmeye çalışan Erbil, bir kazaya neden olamamış ancak hareketi beğenilmemişti. Yine programına canlı bağlanan ve vadedilen hediyelerden almak için sürekli yalvaran bir kadına kızan Mehmet Ali Erbil, kısa bir süre için ortalıktan kaybolmuş ve canlı yayında "Oğlu öyleymiş, kızı böylemiş, oğlunun a....a koyayım ben senin" diye küfretmişti. Ancak Erbil kendisini “Telsizle bağlanan birileri programı sabote etmek istiyor” diye savunmuştu. Şovmenin programında en çok tepki çeken bölümlerden biri de halı karşılığında yaşlı insanlara canlı yayında taklalar attırması olayıydı.

Halk ve yetkililer çirkin olayı kınadı

RTÜK e şikâyet yağıyor

Programla ilgili Alo RTÜK 178 e yüzlerce şikâyet telefonu gelirken RTÜK Üyesi Prof. Dr. İlhan Yerlikaya BUGÜN e şu açıklamayı yaptı; "RTÜK sansür uygulayan bir kurum olmak istemiyor. Bu olay karşısında mutlaka işlem yapılacaktır. Yarın İzleme ve Değerlendirme Dairesi Başkanlığı na talimat verilecek. Halkın da şikâyetleri göz önünde bulundurulacak. Bu tür yayınları yapan kanalların reytingleri yüksek çıkabilir ama etkinliği düşecektir."

Hesabı sorulur

AK Parti İstanbul Milletvekili Lokman Ayva şunları söyledi; "Programda zaman zaman özürlü vatandaşları küçük düşürücü esprilerin yapıldığını işitmiştim. Seviye önemli. Yapılan yanlışlığın hesabını şiddetli bir şekilde sorabilecek gücümüz var."

Değer yargılarını kimse aşındıramaz

Devlet Bakanı Nimet Çubukçu ise konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı; "Bu hadiseyi çok vahim buluyorum. Yıllar önce Güner Ümit bir espri (!) yapınca onun sonucuna katlandı ve programı sonlandırılmıştı. En başta yayın sorumlularının özrü gerekiyor. Doğru olmayan şeyler değerleri zedeliyor. Tasvip etmediğim bu olaydan sonra görüştüğüm herkes bana bu çirkinliği hatırlatıyor. Acımasız rekabeti yaparken kimse kalkıp da değerleri baş aşağı edemez. Toplumun değer yargılarını aşındırılmasına müsaade etmemek devlet kadar hepimizin görevi olmalı.”

‘atv adına üzücü bir durum programı yayından kaldırdık’

atv Program Müdürü Bülent Yurdakul, canlı skandalın ardından BUGÜN e konuştu. Yurdakul, "Henüz olay çok yeni. Benim fikrime göre Mehmet Ali gibi tecrübeli bir sunucu böyle bir hata yapma lüksüne sahip değil. Olayın arkasından bizlerden özür diledi. Ama bu bir takım yaptırımları engellemeyecek. atv adına çok üzücü bir durum. Biz kanalın yönetiminde henüz yeni bir ekibiz. Kanalımıza bir ceza gelirse Erbil, bu cezayı önemli oranda hissedecek kişidir. Program yapmanın bazı sorumlulukları vardır. Her isteyen, istediğini yapamaz. Yarışma, iç yapımımız değildi. Erbil in programı Haziran ayının 23 ünde bitecekti ama bu olay kararımızı daha da hızlandırdı. Program bir daha ekrana gelmeyecek. Sabah kuşağında Aydın ın programı da sona erdiriliyor” dedi.

Çocukların hali beni ağlattı

Olayı TV’den izleyen ve şok olduğunu belirten Müjdat Gezen olayla ilgili şunları söyledi: “O çocukların kafalarına deli külahı giydirildiğini görünce ağladım. O çocukların hiçbir şeyden haberleri yok. Mehmet Ali adına da üzüldüm. Ama artık dinlenmesi gerektiğine inanıyorum.”

Mağdur Türe çok üzgün

Şaka yapılan tikli Hilmi Türe, Herkes kendini benim yerime koysun. O durumda kim ne hissederse ben de onu hissettim dedi.

Kızılcahamamlı Türe nin hemşehrileri olaya büyük tepki gösterdi. Kızılcahamam Belediye Başkanı Adem Özbekler, "Şakanın da bir sınırı var. Her ne kadar Hilmi orada ekmek parası için çalışıyor olsa da böyle bir şakayla karşı karşıya kalması çok çirkin dedi.

Özürlüler istismar ediliyor

Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Başkanı Faruk Öztimur konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Özürlülerin istismar edildiği her programa karşıyız. Erbil i protesto edeceğiz. Gerekeni yapacağız. Artık "Mehmet Ali ne yaparsa yeridir" diyemeyiz. Özürlüleri kullanıp prim yapmaya çalışanlar bize göre fikir özürlüdür."

Siz Mehmet Ali Erbil in Bu Davranışını Nasıl Değerlendiriyorsunuz ???

galata96

galata96 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2006 Çar 19:54:34sohbet oyun linki
çok terbiyesizce bir hareketti

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2006 Çar 20:02:49sohbet oyun linki

M.Ali Erbilin yaptığı yanlış bir şey ama canlı yayında ne olacağı belli olmaz... Buda onun şanssızlığı...

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2006 Çar 20:11:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu millet bayagalık ne kadar artarsa okadar alkıslıyor.M.Ali ERBIL in her yaptıgını alkıslarsanız onun ıgrenclıklerı gormezden gelırsenız pantolon da ındırır taklada attırır.Ben yine ucuz yırttıgını dusunuyorum kadınlara takla attırırken ya bırının boynu kırılsa.Yada studyoda yılan dolastırırken bırı kalp krızı gecırse nolacak?Bence kendısı ucuz yırtmıstır.Ama uzuldugum tek bır sey war o da Turkıyenın buyuk kanallarından bırının bu programa sahıp cıkması...

Biz kendımıze gelmezssek daha cok mehmat aliler pantolon ındırecek...!!!

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir