ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Haziran 2024, Cuma 22:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   EVEEEEET... YA SİZCE CC nin EN ÇAPKIN İSİMLERİ KİM?:))
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2006 Çar 23:57:32      EVEEEEET... YA SİZCE CC nin EN ÇAPKIN İSİMLERİ KİM?:))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
   Evet arkadaşlar şimdiye kadar hep en karizma, en yakışıklı, en güzel dedik... Bu kez en zampara kim diyoruz?
    Bana göre; affına sığınarak söylüyorum arkadaşların... Adwarsel, MYSToRiouSS,  nnobility... Ne yapayım ama sizde herkesten msn istemeyin affedin beni.  Kızlardan ben.
   Bu arada biri var ki onu unuttum CC nin en iflah olmaz zamparası Compeira.

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Haz.2006 Çar 23:59:47sohbet oyun linki

ben bişi anlamadım yorum yok sorna yaparım az mazeme cıksın :)))

Nobodyisbad

Nobodyisbad resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 00:03:14sohbet oyun linki
Ben değilim o kesin birkere EndRoad Yılmaz Sonracıma MYSToRiouSS,Advarsel,çok varda aklımda değil

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 00:06:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

hurrem zamparalıga tamammım ama herkesten msn istemem ben cc de bile o kadar samimi oldugum bayan arkadaşlarım var ama hala msn adreslerini bilmiyorum onlar verirse eklerim vermezse çokta ısrarcı olmam bu konuda :=)

ama zamparalık çapkınlık dersen her zaman söyledigim bir şey var hayatımda ciddi bir ilişkim yoksa en kral çapkınlıgı yaparım fakat ciddi bir ilişkim olursada ondan başkasıyla işim olmaz aldatmak sadece nikahtan sonra başlamaz

aldatmak demişken hemen yazmak istiyorum burda eşlerini aldatan bayan yada erkek farketmez herkese söylüyorum eşinizi aldattıktan sonra eşinizle aynı yatağı nasıl paylaşıyosunuz elini tutup sevdiginizi hala nasıl söylüyorsunuz heleki çocuklarınız varsa çocuklarınızın yüzüne nasıl bakıyorsunuz çocuklarınızın yüzüne nasıl bakıyorsunuz dedim çünkü siz aldattıgınız kişiyle dışarda o çocugun rıskını yemiyormusunuz neyse uzatmayalım ben bu konularda çok hassas ola bilirm ki eşini aldatana söylenecek fazla laf yok sadece şerefsizler diyorum

xsuperisii

xsuperisii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 00:15:09sohbet oyun linki

ADVARMI ZAMPARA  O SEVDİĞİ BİRİNE SADIK Bİ İNSAN AYRILDIKDAN SONRA NEYAPTIĞINA KARIŞAMAM ELBET AMA BURDA BİRAS ESPİRİ PAYIDA VAR KİM ONCA KİŞİYLE İLİŞKİ KURABİLİR Kİ?

ANCA SLMLAŞMADAN ÖTEYE GİDEMEZ  NESE YORUM SİSE KALMIŞ EĞER ADVARI ZAMPARA OLARAK GÖRSEYDİM 5 AY GİBİ Bİ SÜREÇDE ONUNLA BERABER OLMASDIM

00me00

00me00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 00:17:35sohbet oyun linki
MYSToRiouSS :

hurrem zamparalıga tamammım ama herkesten msn istemem ben cc de bile o kadar samimi oldugum bayan arkadaşlarım var ama hala msn adreslerini bilmiyorum onlar verirse eklerim vermezse çokta ısrarcı olmam bu konuda :=)

ama zamparalık çapkınlık dersen her zaman söyledigim bir şey var hayatımda ciddi bir ilişkim yoksa en kral çapkınlıgı yaparım fakat ciddi bir ilişkim olursada ondan başkasıyla işim olmaz aldatmak sadece nikahtan sonra başlamaz

aldatmak demişken hemen yazmak istiyorum burda eşlerini aldatan bayan yada erkek farketmez herkese söylüyorum eşinizi aldattıktan sonra eşinizle aynı yatağı nasıl paylaşıyosunuz elini tutup sevdiginizi hala nasıl söylüyorsunuz heleki çocuklarınız varsa çocuklarınızın yüzüne nasıl bakıyorsunuz çocuklarınızın yüzüne nasıl bakıyorsunuz dedim çünkü siz aldattıgınız kişiyle dışarda o çocugun rıskını yemiyormusunuz neyse uzatmayalım ben bu konularda çok hassas ola bilirm ki eşini aldatana söylenecek fazla laf yok sadece şerefsizler diyorum

ve  10 üzerinden 10 vririm bu yazıya....teşekkürler @MYS

saygılar.....

https://chatcity.superonline.com/forumKurallar.asp

MYSToRiouSS

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 00:19:55sohbet oyun linki
ben tşk ederim 00me00 bunlar sadece benim düşüncelerim seninde bana katılmana sevindim

AsiASlaNnn

AsiASlaNnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 01:04:52sohbet oyun linki

Adwarsel, için msn istiyo felan lafına katılıyorum bendende istemişti kullanmadığım adresimi vermiştim ama mys abi için öle düşünmüyorum
çapkınlık kelimesini ben mys abiye yakıştıramadım.....kişi neyse karşısındakinide öle zannedermiş zaten hürrem  ama mys abi benden msn deil ben mys abiden msn istemiştimçapkın felanda deil

mys abiiiii bitanesiiiiiiinnnnnnn

MYSToRiouSS

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 01:24:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
asi aslan canım benim sen de bitanesin kız çılgın asi

AsiASlaNnn

AsiASlaNnn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 01:31:30sohbet oyun linki
bide sef bitaneeeeeeeeeeeeee ama o ayrı bi bitaneeeeeeeee
bu arada çılgın ı kaldıralım sadece asi kalsın
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir