ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
14 Haziran 2024, Cuma 19:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   DEDİKODU DEDİĞİN..:))))))
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2006 Cum 19:43:21      DEDİKODU DEDİĞİN..:))))))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
       Arkadaşlar..! Bildiğimiz gibi dedikodu asılsız yakıştırmalardan ibarettir... Burda konunun anlam ve önemini taşıyan dedikdular yapalım... Öyle olsun ki aslı astarı olmayan şeyler yazalım. Bakalım kim kime nasıl yakıştırmalar yapıyor? Başlıyorum...
      Cafe 1 müdavimi Adwarsell site içinde 8 kızla flört yapıyormuş... Olay kızların bir birlerinden haberdar oluşuyla açığa çıkmış.

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2006 Cum 20:02:04sohbet oyun linki
        Bybrut aslında hint kaçağı bir mülteciymiş...  Türkiye de kala bilmek için tesadüfen girdiği Chat City adlı chat stesinde, her kıza anlaşmalı evlilik teklifi  yapıyormuş.  Vaad edilen para 5000$ mış.

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2006 Cum 20:08:34sohbet oyun linki
   Şarkıcı olmak hevesiyle evden kaçan Nefertiti585 hayallari suya düşünce baba ocağına geri dönmüş... Asıl adı Cevriye Cevahir olan Nefertiti585 bu aralar geçici depresyon yaşıyormuş.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2006 Cum 20:30:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Dedikodudan hiç haz etmem ama  duyduğuma göre bizim Hurroşş pc nin başındayken kendini kaybediyomuş müziğin sesini sonuna kadar açan Hurroş kendi çapında Mİchael Jackson hareketleri yaparken  perdenin açık olduğunu unutuvermiş komşuların alkış seslerini duyduğunda da istifini bozmayan Hurroş un bunu alışkanlık haline getirdiği yoğun tezahüratlar eşliğinde sağolun beni sizler yarattınız şeklinde demeç verdiği söyleniyor ben komşularının yalancısıyımhatta offline olduğu zamanları Laila da geçirdiği ve yakında benimle dans eder misin adlı proğrama katılacağı kulaktan kulağa yayılıyor.Asıl adı Sabahat olan Hurroş un bir de ikiz kardeşi Nebahat varmış arkadaşları ona kitapkurdu Nebahat diyormuş geçici olarak bir temizlik şirketinde çalışan Sabahat ikizinden bahsedildiğinde delleniyormuş diyolar.Bu arada Burak sevgilisi tarafından terkedilmiş stresini Chatcity de atmaya çalışıyormuş 5000$ olayını bende duydum hintli bi user bulup başgöz edelim derim

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2006 Cum 20:33:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
         Asılsız tamamen söylenti...

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2006 Cum 20:39:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yalan kuru iftira üstüme iyilik sağlık Meriç Bey i Hurroş a hibe etmek için tavladım tamamen iyi niyet arkadaşımın mutluluğu içindi herşey mahsuhauua böyle asparagas haberlerle biyere varamazsınız efenim halk herşeyi biliyo vurun tuşlara vurunda bunları birinci yapın

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2006 Cum 20:44:22sohbet oyun linki
   Ne çabuk duyuldu temsilen Ahu yu yollamıştım... Meriç zaten benim. Nefer senin bütün amacın meşhur olmak ve albüm çıkarmak çık aramızdan...   Sen git Erol Köse ile aşk yaşa...

Nefertiti585

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2006 Cum 20:50:23sohbet oyun linki
Olmaz bana ters yuva yıkamam ben senin gibi kızım ,hür doğdum hür yaşarım bekar doğdum bekar yaşıycamAhu ne kadar üzgün biliomusun sen hıbenide alet ettin zaten ah bu meşhur olma sevdan yok mu

HurremSuItaan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2006 Cum 20:53:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
     Şimdiye dek sansasyon yapmak ve ilgi odağı ola bilmek adına bir çok olaya adı karışan Ruyen namı değer Roen in yaptıkları saymakla bitmiyor...   İlk vukuatı Çemişkezek kasaba reisinin 18 yaşındaki kızını kaçırmak... Hemen akabinde usta futbolcuyum diye sahalara fırlamış... Bacağı 22 yerinden kırılınca, futbolu saf dışı etmiş ve İstanbul un muhtelif yerlerdeki eğlence mekanlarında bağlaması ile yeni tarz yaratarak tekno söylemeye başlamış. Tarzı tutmayınca süper star yarışmasına katılmış... Oradan da dereceye giremedi diye babasının evden kovmasıyla madem hiç birşeyin süperi olamadım ben de süper mod. olayım demiş. Şu anda ailesi ile Çemişkezek te yaşayan ruyen süper modluktan aldığı 40YTL ile geçimini sağlıyormuş.

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Haz.2006 Cum 20:56:02sohbet oyun linki
Ben neymişim bee...
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir