ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Haziran 2024, Cumartesi 05:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Beşiktaş
forum sohbet oyun basliklari
   Beşiktaş İle İlgili Güncel haberler
 <<123456 78910111213141516...51>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

artemissss

artemissss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 18:50:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
BeşiktaşTakımımızın Arjantinli yıldızı Matias Delgado bu yıl şampiyonluk ipini kendilerinin göğüsleyeceğini söyledi.Başarılı oyuncu, Siyah-Beyazlı takımımızda her türlü imkanın olduğunu söyleyerek, “Başarılı olmamamız için hiç bir neden yok. Yönetim sürekli bizimle. Yolda beni görünce herkesin gözlerinin içi gülüyor. Kamp merkezimizdeki imkanlar da muhteşem. Açıkçası bu şartlarda şampiyonluktan başka hedef düşünemeyiz” diye konuştu.Delgado ayrıca, şanssız bir sakatlık geçirdiğini belirterek, “En kısa zamanda iyileşip takımdaki yerimi almak için çalışıyorum” dedi.

edu22

edu22 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 19:41:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
PASCAL NOUMA SENIN RUHUN YETER SENBISIM KALPLERIMIZDESIN

artemissss

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2006 Pzr 17:42:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BeşiktaşSiyah-Beyazlı yönetim tarihi bir hamlenin altına imza attı. Bundan sonra oyunculara garanti değil, maç başına ve performanslarına göre ödeme yapılması karara bağlandı. 

İlke imza attılar
Beşiktaş yönetimi, mali açıdan, devre arası itibarı ile kulüp bünyesi ve Türk futbol tarihinde devrim sayılacak bir uygulamaya geçme kararı aldı. Yönetim kurulu tarafından hazırlanan yeni taslağa göre, artık hiçbir transfer döneminde hangi şartta olursa olsun, hiçbir oyuncuyla garanti paraya anlaşılmayacak. Bundan sonra oyunculara yapılacak her türlü ödeme, ya maç başına, ya da oyuncunun sezon içindeki çizdiği saha performansına göre düzenlenecek.

çalış-oyna-kazan
Geçilecek bu yeni sistem sonrası kulübün büyük bir maddi külfetten kurtulması öngörülürken, hem de takım içindeki oyuncuların bu yolla performanslarını attıracakları düşünülüyor. Siyah-Beyazlı kulüpte, uzun yıllardan bu yana tüm oyunculara yıllık alacaklarının yüzde 30’u garanti para adı altında, peşinat olarak ödeniyordu. Bu sisteme geçilmesinin ardından, tüm futbolcular, performansları ile doğru orantılı olarak para kazanmış olacaklar.

artemissss

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2006 Pzt 19:08:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BeşiktaşBeşiktaş ta başkan Yıldırım Demirören, bu sezon öncesi kombinelerde beklentinin üstünde gerçekleştirilen satış için tüm siyah-beyazlılara teşekkür etti. Taraftarın bu kadar ilgi göstermesinin kendisini çok sevindirdiğini belirten başkan, "Bu rakamın içinde sponsorlar, protokol ve localar yok. Sadece taraftarın aldığı kombine. Bu rakam da taraftarın takımına güvendiğini, başarıya inandıklarını gösteriyor. Beşiktaşlı takımına sahip çıkıyor" ifadesini kullandı.

DAHA FAZLASINI SATARDIK
Kombine satışlarını yönetim olarak 19 bin 500 de durdurma kararı aldıklarını belirten Demirören, "Daha fazlasını satabilirdik. En çok satılan 100. yılı bile yaklaşık olarak ikiye katladık. Geriye maç günü satılacak 7 bin 500- 8 bin bilet kalıyor. Beşiktaş ın maç günü seyircisi vardır. Toplu parası yoktur, şehir dışından gelecektir. Onları da düşündük ve satışı durdurduk" diye konuştu.

artemissss

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Eki.2006 Sal 18:11:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Beşiktaş
Fulya Şan ökten Tesisleri nin altından metro istasyonu geçirilmesini öngören proje, Beşiktaş ın yönetim ve divan kurulunu ayağa kaldırdı. Divan Kurulu Başkanı Şeref Nasır, “Burası Beşiktaş ın sembolü. Beşiktaş camiasının başlangıç yeri, kısaca yuvamızdır. Fulya yı kimseye vermeyiz. 10 yaşındaki çocukları ümraniye Nevzat Demir Tesisleri ne nasıl taşıyacağız. Hiçbir güç ve kuvvet bizi yuvamızdan çıkaramaz” derken, görüşlerini şöyle sürdürdü:

‘Kimseye yedirmeyiz

“Şu anda iyi niyetimiz suistimal ediliyor. Sayın Süleyman Seba döneminde burayı Beşiktaş ın gücü ile alıp, kulübümüze kazandırdık. Tesislerin çevresinde İstanbul Teknik üniversitesi nin otoparkı ile boş duran bir çocuk parkı var. Metro istasyonu neden bu iki arsanın altından geçmiyor, birileri bunu açıklasın. Burada art niyet ararız. Metro istasyonu yapılsa bile, gerekirse çıkıp, metro istasyonunda idman yaparız. Hiçbir kimse buraya gelip kazma vuramaz.”

‘Fulya Kartal ın kalesi

“Anakent ten, projeyi tekrar gözden geçirmesini rica ediyorum. Bazı kulüplerin kaçak yerleri hâlâ dimdik ayakta duruyor, bizim ise kendi malımız üzerine, haberimiz bile olmadan projeler üretiliyor. Biz savaş bayrağını açtık, arkamızdan tüm Beşiktaşlılar ı ve özellikle Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail ünal ı bekliyoruz.” Altyapı sorumlusu Sinan Vardar ise, Fulya nın Beşiktaş ın kalesi olduğunu ifade ederek, şu sert sözleri kullandı:

‘Sonuna kadar savaşırız

“Fulya, Seba döneminde büyük emekler harcanarak kulübe kazandırıldı. Köyümüzün ortası burasıdır. Bizi buradan çıkarırlarsa, Beşiktaş çok şey kaybeder. Yönetim ve divan kurulu olarak sonuna kadar savaşmaya kararlıyız. Fenerbahçe ve Galatasaray ın çok iyi tesisleri var. Bizim ise tek bir plastik sahamız kaldı, bu sahayı da kimseye yem etmeyiz. Bu proje ile Beşiktaş ın önü kesiliyor. Buna izin vermeyiz, kalemizi terk etmeyiz. Beşiktaş gücünü gösterecektir.”

artemissss

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 14:04:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BeşiktaşOmuzlarından sakatlanan Kleberson ve Koray, kondisyon kaybına uğramamak için çalışıyorlar. Beşiktaş ın iki sakat oyuncusu Kleberson ve Koray boş durmuyor. Omuzlarından sakatlanan tecrübeli isimler, futboldan ayrı kalacakları 5 haftalık sürenin sadece 3 gününü dinlerek geçirdiler.Doktorların boş bırakmadığı, önce bisiklet, sonra salonda alet ve ardından düz koşu yapan  ikili, kondisyon kaybına uğramamak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2006 Çar 19:58:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BEŞİKTAŞ A MÜJDELİ HABER !..
Beşiktaş Kulübü, BJK Fulya Süleyman Seba Projesi nin inşaat ruhsatının alındığı açıklandı. Kulüpten yapılan resmi açıklamayla ruhsat haberi duyurulurken çalışmaların hızla devam ettirileceği belirtildi.

Beşiktaş Kulübü, BJK Fulya Süleyman Seba Projesi nin inşaat ruhsatının alındığını açıkladı.

Beşiktaş Futbol Takımı nın Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri ne taşınmasının ardından Fulya daki eski tesis alanı, siyah beyazı kulübün geleceğini garanti altına almak ve gelirlerin artırlması amacıyla, "Beşiktaş Fulya Süleyman Seba Projesi" adı altında yeniden yapılandırılmasına karar verilmişti. Ancak bugüne kadar inşaat ruhsatının alınması konusunda çıkan sorunlar projenin geçikmesine neden olmuştu. 25 Temmuz 2005 de yıkım ruhsatı alınan projenin, 21 Kasım 2005 tarihinde kazı ve iksa ruhsatının alınmasından sonra 11 Ekim 2006 tarihi ile inşaat ruhsatı da alındı ve projenin gerçekleştirilmesi için tüm sorunlar giderilmiş oldu. Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Beşiktaş Yatırımlar Komitesi Başkanı İlhan Durusoy, Beşiktaş Fulya Süleyman Seba Projesi inşaatının hızlanarak devam edeceğini söyledi.

Durusoy yaptığı açıklada şu cümlelere yer verdi:

"Biz en başından beri bu runsatı alacağımızı biliyorduk. Ancak bazı istemediğimiz durumlarla karşılaştık. Beşiktaş yönetimi olarak doğru yolu izledik ve hakkımız olan ruhsatı aldık. Kulübümüzün geleceği adına alınmış tarihi bir karardır. Camiamıza hayırlı olsun. Şu an itibari ile projenin bitiş tarihini 2008 sonu olarak belirledik. O gün geldiğinde ne kadar önemli bir iş yaptığımızı daha iyi anlayacağız." Öte yandan Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, bugün Akaretler deki kulüp binasında siyah beyazlı takımın başkanı Yıldırım Demirören i ziyaret etti.

Ziyarette İkinci Başkan Murat Aksu, Genel Sekreter Kenan Öner ile Yatırımlar Komitesi Başkanı İlhan Durusoy da bulundu. İsmail Ünal, Beşiktaş ın bir taraftar olarak ziyaret etmenin önemine işaret ederek şöyle konuştu:

"Bir Beşiktaşlı Belediye Başkanı olarak ziyaret etmek de önemli. Sayın Başkanı, Yönetim Kurulu nu seçildiği günden beri ziyaret edememiştim. Güzel bir ziyaret oldu. Beşiktaş ın önünde zor ama başarılı olacağına inandığım bir zaman var. Avrupa ve lig maçları var. Bu noktada da başarılar dilemek istedim. Sayın Başkan da son 2 Avrupa seyahatine beni davet etti ve kendisine de bir nezaket ziyaretinde bulunup başarılar diledim. Beşiktaş ı konuştuk. Beşiktaş ile ilgili neler yapacağını kendisi anlattı. Beşiktaş Belediyesi olarak Beşiktaş ın yanı sıra Galatasaray ve Fenerbahçe ile de ilişkilerimiz ileri düzeyde. Onlara da istekleri noktasında katkılar vermeye çalışıyoruz. Ben sporun içinden gelen, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Sekreterliği nden gelen bir insanım. Yuvama geldim. Yuvamda sevgili Başkan la birlikte Beşiktaş ı konuşuk, hoş bir sohbet oldu."

Demirören ise İsmail Ünal a ziyareti için teşekkür etti. Yıldırım Demirören, "Seçildikten sonra ilk defa ziyaretimize geldi. Bizim için bir onur, bir şereftir. Ayrıca kendisine Beşiktaş için çok önemli olan Türkiye de sabit geliri olan tek kulüp projesi bittiği zaman, ki inşaatı bitiyor; Fulya Projesi ne verdiği destekten dolayı teşekkür etmek istiyorum. Kendisi ile Beşiktaş ı konuştuk. Kendisi yıllardır Beşiktaş ın içinde olan bir insan. Bundan sonra da olmaya devam edecek. Güzel bir sohbet oldu. Kendisine tekrar teşekkür ederim" diye konuştu.

artemissss

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 19:06:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BeşiktaşDemirören’in yoluna, mevcut yönetiminden sadece genel sekreter Kenan öner ve ikinci başkan Murat Aksu ile devam edeceği öğrenildi.Beşiktaş’ta, Ocak 2007’de yapılacak olan olağan genel kurul yaklaşırken seçim çalışmaları da hız kazandı. Başkan Yıldırım Demirören’in yoluna, mevcut yönetiminden sadece genel sekreter Kenan öner ve ikinci başkan Murat Aksu ile devam edeceği öğrenildi.Yeni yönetime Mario Berk ile Ertunç Soğancıoğlu’nun katılması da kesinleşirken, Demirören’in tekrar birlikte çalışmak istediği Mete Düren’in ise listeye girme konusunda henüz kesin kararını vermediği ifade edildi.

Derneklere son ikaz
Ayrıca başkan Yıldırım Demirören’in kendisine yöneticilik için önerilen Adem Akçay, Batur Gültekin ve Hakan Daltaban’a sıcak bakmadığı ifade edilirken, tecrübeli başkanın yönetime alacağı isimlerden kulübe, 3 ile 6 milyon Euro arasında para hibe etmelerini isteyeceği iddia edildi. Bu arada Demirören’in dernekleri de uyararak, “Kimse benimle oy pazarlığı yapmasın. Eğer projesi olan varsa, gelsin benimle konuşsun” dediği kaydedildi.

Başkanlar buluştu
Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail ünal, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören’i ziyaret etti. ünal, kulübü bir taraftar olarak ziyaret etmenin önemine işaret ederek, “Bir Beşiktaşlı, bir Beşiktaşlı Belediye Başkanı olarak ziyaret etmek önemli. Güzel bir ziyaret oldu” dedi.

artemissss

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2006 Pzr 17:26:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BeşiktaşTigana, Beşiktaş ta henüz bekleneni veremeyen Runje ile bir görüşme yaparak uyardı. Fransız teknik adamın, "Performansınla beni şaşırtıyorsun. Bir sorunun mu var? Senin iyi bir kaleci olduğunu biliyorum. Ama bunu herkese göstermelisin" dediği öğrenildi. Hırvat kaleci ise, "Adaptasyon sorunu yaşadım ama artık atlattım. 
Bu haftadan itibaren çıkışa geçip iyi maçlar çıkaracağım" sözünü verdi.

artemissss

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Eki.2006 Pzt 01:19:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
BeşiktaşTeknik Direktörümüz Jean Tigana ve Gençlerbirliği karşısında galibiyet golümüzü atan Gökhan Zan, zorlu mücadele sonrasında şu açıklamayı yaptı:"Zor bir maçtı ancak kazanmasını bildik. Oyuncularımızı tebrik ediyorum. çok genç bir ekibimiz var. Bugün çok iyi mücadele ettiler. Golümüzü atan Gökhan Zançok inandığım futbolcularımdan biri; çok iyi çalışıyor.Ayrıca Nobre de çok yürekli. Gençlere çok iyi örnek oluyor. Bugün takımımızın oyun disiplinini çok beğendim. önemli olan 3 puandı ve bunu elde ettik. Şimdi önümüzde Tottenham maçı var. Gruptaki bu ilk karşılaşmayı mutlaka kazanmak istiyoruz."

Gökhan Zan:

"Takımımız için mücadele ediyorum. önce hedefim gol attırmamak ama ayrıca atabiliyorsam da ne mutlu bana. Takım arkadaşlarım çok iyi mücadele etti. Rakibimiz de iyiydi. 3 puanın bizim için çok önemli olduğu bu haftayı kayıpsız geçtiğimiz için çok mutluyum. Başarımı hem hocama hem de arkadaşlarıma borçluyum. çok çalışıyorum. Camiamız a layık olmak için çabalıyorum." 

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78910111213141516...51>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir