ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

3 Mayıs 2024, Cuma 05:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   cc sanala reel yasamin kesistigi bir yermi
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

senol199

senol199 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 02:41:26      cc sanala reel yasamin kesistigi bir yermisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bazı insanlar cc ye ozel yasamda yapmadiklari bastirilmis duygularini tatmin icin geliyorlar.Kisilikleri oturmamis,karsisindakine saygisi olmayanlarin  CEZALARİNİN  DAHA FAZLA olmasini temeni ediyorum.HERKESE HUZURLU HOŞ SOHBETLER.

MeRwiShKcO

MeRwiShKcO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 02:56:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
senol199 :

Bazı insanlar cc ye ozel yasamda yapmadiklari bastirilmis duygularini tatmin icin geliyorlar.Kisilikleri oturmamis,karsisindakine saygisi olmayanlarin  CEZALARİNİN  DAHA FAZLA olmasini temeni ediyorum.HERKESE HUZURLU HOŞ SOHBETLER.

cc sanala reel yasamin kesistigi bir yermi?

Tbbki,ben we siz gibi düşünenlerin çoalması dileğiyle

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 05:49:12sohbet oyun linki
MeRwiShKcO çok beklersin  :))

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2006 Çar 14:27:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

:))))))))))

ChatCity şehri ve içindeki insanlar,

(sanal gözükenler)

Yani bizler,her ne kadar çizgi film kahramanları gibi,tiplerimiz de olsa biz Real,Gerçek yaşamın birer parçalarıyız burada da,

Hani hep işimize gelmedimi,aman burası zaten sanal ne olacakki deriz ya,aslında kendimizi avutur,biz aslında böyle değiliz iş olsun diye de suçu üzerimizden atarız:)

Sadece şu konu gerçektir bence,insan 7 sinde neyse 70 indede odur, Atasözünden yola çıkarak,kişi realinde, neyse sanal dediğimiz burada da odur, değişmez,

Yani, ben bu demek değilim demek,2 duble rakı atıpta,rahatsızlık verip,sözüm ona ayıldıktan sonra, inanın ben bişey hatırlamıyorum diyen acizlere benzerler. yemezler:)) 

Kısacası,Ben Realimde neysem, burada Sanal tabir edilen yerdede aynı kişiyim,

Nasıl gerçek hayatımda utandığım bir şeyi yaptığım zaman ortalıktan kayboluyosam anında,burada ceza alsam direk çıkışa basarımki aman beni kimse görmesin diye,yanlış insan sanmasınlar diye: )))) (real), ayağında hala ısrarla susturucuyla gezenler, sanal düşüncenin gerçekleri fark burada

Yani arkadaşlar,inanın burada küfür eden tipler varya realinde de aynı tipler.bunlar cezayla falan düzelmezler. hani derizya klavye kahramanaları diye,realde ettiğinde bu küfürleri gene tek edemezler mutlaka grup içindedir bu tipler.realindede gözüne kestirdiklerine,herkese değil tabi....:) yani kısaca bir nevi ruhi bozukluk içinde olan insanlarımız maalesef....

Neyse yorum yok...

CCyiBASANAdaM

CCyiBASANAdaM resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 14:46:53sohbet oyun linki
Sanal yaşamla reel yaşamın kesişmesini nasıl beklersin MeRwiShKcO?

IImahlaskafkefII

IImahlaskafkefII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 14:52:33sohbet oyun linki

Yanima aldim kendimi ve yurudum ince cizgisinde yolumun ortalikta gorunen herkesin adi yabanci, herkes kendi maskesiyle dolasir oldu yanibasimda, tanimaz oldum yuzleri ve keskelerle avunur oldum. Duslerimde gordugum yuzun birinde dusunur oldum, onca maske gozumun icine bakiyor sorgularcasina, ve burasi hep yabanci, hep yalanci doldu, cikmak istiyorum artik disari, birakin gideyim kendimi alip.

açıklamıştır umarım bu sozler...

istaykan

istaykan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2006 Pzr 02:36:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bence Kesişti yer Onca insanla berabersin aynı sokakta oldun gibi

inatcii87

inatcii87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2006 Pzr 02:53:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SanaL We ReeL ((: .. İnsan ßurda ßirLeşio Dimi..SanaLLa ReeL ßir DeiL..Dışarda Kendisinden 20 Cm Kısa ßoyLu ßirine Ewt aßi Tamam Aßi Çeken İnsan ßurda Kendisini 3 e KatLayan İnsana LagaLuga YapaßiLio (:..SanaLdan Kopun Demiorum..SanaLdan SefgiLi ßunu TakıLın Sohßet edin Arkadaş Edinin Ama Ötesine Geçmeyin..ßiri Size KötüLük mü Yapıo Takmayın ßırakın..KötüyLe Kötü oLmayın Ama iyiyLe iyi oLun..((:..ßenden ßöLe..

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eki.2006 Pzr 03:51:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

inatcii87 :
SanaL We ReeL ((: .. İnsan ßurda ßirLeşio Dimi..SanaLLa ReeL ßir DeiL..Dışarda Kendisinden 20 Cm Kısa ßoyLu ßirine Ewt aßi Tamam Aßi Çeken İnsan ßurda Kendisini 3 e KatLayan İnsana LagaLuga YapaßiLio (:..SanaLdan Kopun Demiorum..SanaLdan SefgiLi ßunu TakıLın Sohßet edin Arkadaş Edinin Ama Ötesine Geçmeyin..ßiri Size KötüLük mü Yapıo Takmayın ßırakın..KötüyLe Kötü oLmayın Ama iyiyLe iyi oLun..((:..ßenden ßöLe..

Ne eklenir ki daha...

eline sağlık... :))) 

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir