ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
2 Mayıs 2024, Perşembe 22:52   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   Moderatörler Nasıl Olmalıdır?
 <<123456 78>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2006 Pzt 15:07:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Tamam tentecanın mesajlarını siliyolar....O yuzden burdan yazalım bakalım silicekler mi??? sadece vip ler foruma yazmaya başladıgından beri, cc nin forum olayına kıl oldum:)) yazmıyorum, bakmıyorum da fazla...ancak bugunkü gibi sıkılırsam ya da kimse kalmazsa muhabbet edicek:))) ama forumun halini hic de begenmiyorum:))) daha guzel, cok daha iyi olabilir... bu da sizin elinizde bence....Öncelikle eleştiriye açık, biraz daha yansız olmanız lazım di mi ama?(bknz üst msj)

Neyse yine de sizlere kolay gelsinn....

Nefertiti585: Mesajlarınızın silinme sebebi tentecann veya X kişiye ait olması değil içeriği ve  başlıkla alakasızlığıdır.Amacınız eleştiriyse tek mesajda yapar geçersiniz bunun için ayrı nick açıp sadece bu konuya -tüm forumda - toplamda 6 mesaj yazmanız niyetinizin  forumu iyileştirme adına olduğu hissini uyandırmadı bende:)Bizleri yargılayabilmeniz için foruma en az bizim kadar katkıda bulunmuş olmanız gerekir bu nedenle 3-5 mesajlık forum maceranızı ( sıkıldığınız anları veya)doğrusuyla yanlışıyla hiçbir karşılık beklemeden sizlere hizmet veren herkesin kendini ifade edebildiği güzel şeyler paylaşabildiği bir forum için uğraşan mod arkadaşlarınızı taşlamak üstüne kurmayınız, fikirlerinizi belirtip geçiniz yersiz saçma sapan eleştirilere açık değiliz çünkü bizler daha fazlasını hak ediyoruz.

volkybeyaw2

volkybeyaw2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2006 Pzt 16:27:14sohbet oyun linki
hala icerik ve başlıkla alakasız diyorsunuzya ben turkce yazmıyorum sanırım... ya da siz anlamıyorsunuzŞu başlık altındakileri okumanız yeterli ....hala da eleştiriye açık değiliz diyorsunuz off off  o zaman siz buranın modu oldugunuza göre-sizden fazla da kimse bu foruma katkıda bulunamadıgına gore- siz yargılanamaz oluyorsunuz:)))) Yargılanamaz değil hatta bir de eleştirilemez oluyorsunuz.....Eywallah, ona birşey diyemem o zaman....artı olarak kendi yazdıklarınızı da sildiniz... demekki siz de icerikle ilgili olmayan şeyler yazdınız...doğru anladım sanırım.... neyse bu böyle sürer gider....ne ben derdimi size anlatabilirim, ne de siz anlarsınız.....Fikrim de budur, belirttim gectim ok? 

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2006 Pzt 17:46:18sohbet oyun linki
Bizden fazla kimsenin katkıda bulunamadığı diye bişey yok tabiki bizden fazla katkısı olan kişiler vardır bi de yapıcı eleştirilere her zaman açığız, frekansı tutturamadık sanırım sizinle bir türlü anlaşamadık  fikirlerinize saygımız sonsuz ilginize teşekkürler

cLUCKYLUKEEc

cLUCKYLUKEEc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2006 Per 15:50:05sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Bence kendi yazdıklarından  başka diğer yazılanlarıda okuyup forum hakkında bilgi sahibi olmalıdır .yani diğer yazılan yazılar hakkındada bilgi sahibi olmalıdır.:)))))

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Eki.2006 Cmt 23:31:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
modetarötler mini etekli olsun.. ve cc de cay servisi yapsın heheheheh (cc hostesleri )

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eki.2006 Pzr 16:00:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

PReNsPaRaDiSe :
modetarötler mini etekli olsun.. ve cc de cay servisi yapsın heheheheh (cc hostesleri )

İlginç Bir yaklasım

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 20:30:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Yaa arkadaşlar ben hep düşünmüşümdür. Bu ChatCity de gelişen,yapılan işlemleri.Gerçekten burada kolay diye bir iş veya görev göremedim.Güvenlik konusu zaten başlı başına gerçekten zor bir görev.(Ajanlık)

Moderatörlük desen ondan da zor bir görev.

Hep Devlet kurumları veya özel işyeri müssessesinde çalışan ve yıllık sicillerinde de yaptığı görev şevkine,arkadaşlarıyla uyum sağlama ve yıl sonunda ilerleme veya geri planda  kalan bu nedenle daima işine bağlı kalması gereken,bunlarında üzerlerinde amirleri olduğunu,görev rekabetinin gerekliğine benzetiyorum hep nedense!

Ben şahsıma o kadar araştırmacı,forumlara katılımcı olmama rağmen inanın ben yapamam bu görevi.Yapanlarıda ayakta alkışlıyorum tüm samimiyetimle yani.

Moderatör tahminimce yani yanlışım varsa özür diliyorum;

Net denen olaya tamamen yakın  hatta içinde olacaksın,devamlı araştırıcı olucaksın,Forumdaki değişik açılan başlıkları ilgili sayfasına taşıycaksın,yine forumlarda kural dışı yazılanları,reklam amaçlı yazıları kaldıracaksın,kişilik haklarına yapılan hakaretler ve benzeri olaylar da daima takipçi olucaksın.

Yani inanın ağrımadık başa iş almak gibi bişey.

Bu nedenle Moderatör arkadaşlarımızın işi inanın zor.Biz userler yazarız isteriz ki,sohbet odalarındaki gibi ajanlara filtreye yakalanmadan burada da dilediğimiz gibi yazalım çizelim, yazılarımızda silinince vur abalının sırtına sırtına anlayıp dinlemeden.

Yani eleştiri yapılacaksa ilk önce,acaba ben Mod. olsam ne yapardım,nasıl davranırdım diye önce kendimize soralım sonra da karşımızdakini eleştirelim.

Bunu hep düşündüm ben neden se.Belkide foruma çok zaman ayırdığım için.

Yazmak içimden geldi sadece.Başka zaten amaç taşımam kesinlikle beni tanıyan tanır.

Gerçekten görevinizde başarılar diliyorum,Rozetlerinizde de yükselmenizi temenni ediyorum ve yaptığınız görevlerden dolayı sizleri kutluyorum.

KOLAY GELSİN

vieri19

vieri19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 20:38:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Nefertiti : Bizleri Bılgılendırdıgın ıcın tesekürler

nil47

nil47 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eki.2006 Cmt 20:40:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben bu kadarı düşünemiyodum doğru buranında bi güvenliği var milyonlarca insan var haklısınız. çok ii bir başlık gerçekten ben herzamanki gibi harwest e katılıyorum.Thumbs Up

STaRCyBeR

STaRCyBeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2006 Sal 08:26:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KATILIYORUM KARDESIM AYNEN  EV SAHIBI YAPIYORLAR SONUCDA MOD DA OLSALAR ;) AMA BAZI KISILER GICIK GITTIKLERINI SUSMA YASAGI YAPIYOR  BUNUNLADA ADMINLERIN ILGILENMESINI ISTERIM

CC sohbet icin buraya
 <<123456 78>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir