ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Haziran 2024, Cuma 07:36   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Uskudar34
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

50CENTTTT

50CENTTTT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 22:34:00sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
ÜSKÜ CC NİN EN İYİ ADAMI EN İİ KİŞİSİ KFR EDEREK TANIŞTIK ONLA AMA ÜSKÜ HAKEDENE EDİYO ESKİDEN BENDE ÖNÜME GELENİ ENGELLİYODUM AMA ÜSKÜYLE KAVGADAN SONRA ARKADAŞ OLDUK O ZAMANDAN BERİ HAKEDENE EDİYORUM HAKEDENE ETMEMİ SÖYLEDİ BENDE KABUL ETTİM ÜSKÜ SÜPER BİR DOSTTUR!!!

MrlSnooPl

MrlSnooPl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 22:36:12sohbet oyun linki

Üsküyü ßen bayadır tanırım ben te... derler ya "kısa şhot halini bilirim"   Okadar da değil de bu cc de ilk tanıdıklarım dan ! Neyse o bandlar dı ben sayar dım o band lar dı ben sayardım  Günde iyi zaman da 15-16 tane kötü günde 10 tane filan band lar dı !  Ama artık öyle değiliz  Kim seye sataşma vs. Kesinlik le  Neyse Severim keretayı Kısa kesem şimdi konuyu uzatırsammmm !!

Üsküdar34 Nomber 1

xHeLLxGiRLx

xHeLLxGiRLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 23:11:40sohbet oyun linki
   Selam Üskü, Bahar arkadaşımız seni o kadar güzel tarif etmişki, inan ilave edecek söz bulamadım, altın gibi yüregin var, Bahar arkadaşım senide kutlarım, reel hayatında herşeyin gönlünce olmasını yüregimden isterim SeviyeliKÜFÜRBAZ ım YA SEV, YA TERK ETTT

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 01:25:59sohbet oyun linki
HellxGrL tatlım tşkler diycem ama tbrikler bana diil yasine Neyse her zaman arkadaşımın seçimlerine güvenmişimdir.Onun arkadası arkadasımdır mm oldum senide tanıdığıma canım.Yasineyse son yazdıkların söze gerek yok grşmek üzre tatlım

Bengline

Bengline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 01:58:51sohbet oyun linki

Bahar devam et kardeşim bana konuşucak bir şey bırakmadın .üsküp nasılsın kardeşim. Radiline seninde odan bunu unutma bizim ekibin bir parçasısın. 

KufursuzGenc

KufursuzGenc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 02:14:18sohbet oyun linki

Sağol Bengline . RADİONONLİNE Benimde Odam Bunu Biliyorum Ama Çok Banlanıyorum Ve Sürekli Değişik Nickle Oda Daveti İstemeye Utanıyorum Yaf  

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 02:17:01sohbet oyun linki

Odanın ismini Yanlış Yazdım Ya.

RADİOLINE

KufursuzGenc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 03:18:24sohbet oyun linki
Yok Be Abicim CC03 ü Görünce Artık Kaçmıyorum Odadan. Bilgisayarın Fişini Çıkarıyorum Direk.

XIBaHaRIX

XIBaHaRIX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 12:44:14sohbet oyun linki

speiderist kesinlikle katılıyorum kimse kusursuz değildir.Hepimizin doğrularıda var yanlışlarıda ve hepimizin yanlışa doğruya bakış açıları ölçüleri farklı bu yüzden zaten bu bölünmeler.Önemli olan tercihlere saygı olsun bu olursa kavgalarda olmaz.Ben Yasini dostum seçmişim küfür etsin etmesin bu onunla benim aramda benim seçimim kaldıki Yasin küfür ortamı oluşacagını sezdiği an beni sepetler odadan duymamam görmemem için.Yasin in dediği gb bazı seviye maskesi arkasına saklananlardan ricam tercihlere saygınız olsun yazıklar olsun kelimesi bir bayana arkadas seciminden dolayı yapılmaz.O yazıklar olsun sizin basitliğiniz(anlayan çok iyi anladı)Yaaw baya doluymuşm yine

Zuhahaha Yasincim senide anlıyorum arkadaşım nick yaratmaktan sende bıktın bencede çek fişi

llYaMaNBeYll

llYaMaNBeYll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2006 Çar 18:43:40sohbet oyun linki
saygı ve sevgilerimle arkadaşlarlar bize söz bırakmamışsınız heralde azcık ortam gelirmiş ama düzelme olmuş ;)
CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir