ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Haziran 2024, Cumartesi 08:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A
 <<1...1920212223242526272829 3031323334>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2006 Pzr 13:02:28sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yorum yok ben masumum Hakim Bey

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2006 Pzt 13:35:32sohbet oyun linki

Taş yerinde ağırdır.   yorum yok. başım sıkıştığında anında çözüm bulunuyosa, kafam karıştığında ben bilgilendiriliyorsam, sadece.fazla söze gerek yok sanırım

xXJogaBonitoXx

xXJogaBonitoXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2006 Pzt 13:49:27sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
miniseytan :

Bu nasıl bir hırstırki ortada ben yokken bile adım anılır oldu kim ne yazarsa yazsın yazana degil ne hikmetse bana laf atılıyor. Her laf atıldıgındada meyve veren agacı taşlarlar die düşünüp, cidden gülüyorum.

Bana abla diyen insanların fikir ayrılıgı söz konusu olduğunda tüm kelimelerini göz ardı etmeleri cidden hoş. Son olarak sayın harwest mini bar odasında ismini zikretmeyecegim  bir kişi saldırının nasıl ne amaçla başlatıldıgını güzelce anlatmıştı... Tabi sanırım bunda aldıgı alkolün etkiside inkar edilemez  tam anlamıyla dagılmıştı.

Ve odada bulunan iki tane şahidin gözleri önünde hemde Şimdi sonuç olarak yahu ben yalakaysam ve yıldız almak adına N_O_A  dan yanaysam dediğiniz gibi her kelimemi ciddiye alarak nedir bu kadar her lafımda saldırmanıza neden olan şey. Bunun kökeninde az çok krakterimi anlamış olup tüm bu karşı çıkışları haksızlıkları sevmeyen biri olarak yaptıgım gerçegi yatıyor olmasın

miniseytan ilk olarak kimsenin sana saldirdigi falan yok.Her mesajına cevap verende yok.Senin istedigin ve amacın bu zaten ama öyle değil ne yazıkki.Düşündüğün gibi dünya senin etrafında dönmüyor.Yanlışları savunarak bir yerlere gelmek istemen ve akabinde buna yönelik olarak yanlışların bile altına imza atman ( Yanlışı yapan kişiden çıkar sağlamak sebebi ile ) seninde istedigin gibi dikkat çekmiştir.Muhalefet olarak görmek istedigin saygı , konuşmaların sonucunda eksi değerlere ilerliyor haberin olsun.Bu ortamda yetkileri bakımından yuksek kişileri savunduklarına veya düşüncelerine bakmadan destek olmanıntek bir açıklaması vardır.O kelimeyi telaffüz etmeyecegim sen biliyorsun.

Ayrıca gözden kaçmayan bir hususta minibar da sana saldıran kişinin adını hiç ağzından düşürmüyorsun.Daha bunu çözmüş değilim

Son olarak demişsin ya sen meyve veren ağaç taşlanır.Sende gordugum tek meyve yazılanlara değil kendi kafana göre cevap yazarak diğer konuda oldugu gibi sıkıştıgında çeşitli bahanelerle KAÇMAYI çok iyi yapıyorsun.Tebrikler..

written by BrianWiggans

miniseytan

miniseytan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2006 Pzt 13:53:07sohbet oyun linki

Bu bana cevaplar verilmeyen hal mi:))))))))))))

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2006 Pzt 14:24:10sohbet oyun linki

xXJogaBonitoXx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2006 Pzt 14:41:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
miniseytan :

Yazdıklarıma cevap niteliginde yazılabilecek bir şey bulamadığın için yine aynı yolu kullanmışsın.Ettigin lafı bilmiyorsun.Her mesajıma demişsin bende her mesajına cevap verilmiyor dedim.Ama sana da hak veriyorum sıkışınca başka ne yapacaksın böyle değişik yollara sapıyorsun ABLACIM :)

written by BrianWiggans

miniseytan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2006 Pzt 15:46:47sohbet oyun linki

Forum kuralları geregince  ispat niteliği taşıyan daha önceki yazılarıma koydugum loglar silinmiştir. O nedenledir ki böylesine rahatsınız. Birine sataşmanız halinde ne yazık ki onu sizlerin gözleriyle görmeyen kişilerede sataşmalar başlıyor. Her yazımın ve her idiamın bende log almam nedeniyle karşılıgı mevcut. İsteyenede rahatlıkla mail yoluyla yolıyabilirim.))

Kaldıki sözlerimin dogruluguna şahit kişilerde mevcut. Birde benim anlayamadıgım her kelimemi kullandığım  ve tek nickim olan "miniseytan"la yazdığım halde; sizler nedense her defasında farklı nickle karşıma çıkmaktasınız.. Şu ana kadar muhabbet dahi etmediğim dahası nickinden dahi bihaber oldugum sayın xXjogabonitoXx neden kendi nickinizle yazmamaktasınız sorarım size. Bunun nedeni herhangi bir durumda ceza alırsam her zaman kullandıgım nick zarar görmesin mantığımıdır?

Ben tek kişi yazarım bakıyorum bir grup dönüşümlü olarak bana cevaplar yazmaktasınız. Cidden teşekkür ederim insanın önemsendiğini bilmesi güzel Ve her defasında bana yönelen yazılar bir tür tahrik içeren kelimelerle son bulmakta misal "Kaçarsın" gibilerinden. Acaba bunun altındada bir anlamda cevap yazmamı saglayarak gündemde tutmak istediğiniz bu forumun kapanmasını önlemek midir?

Bu sizlere cevaben son yazım. İnsanlar bir birini sevmek zorunda degil ve buna saygıda duyarım. Ancak kişiler bir birini saymak zorunda sevsin yada sevmesin. Bana yazılan her yazıda "yalaka, yağcı, çıkarcı, vs" ibareleri kullanılmakta. Nedir sizleri rahatsız edip bu derece kızdıran sizlerin gözleriyle görmemem mi adına forum açılan kişiyi? Sizler bana yalaka vs gibi yazılar yazdıkça(ki şahsımı hiç tanımıyorsunuz) diyorum ki bana bunu yazan kişi sırf taraf olmadım diye forum sahibine karalama başlatmış çok mu?

Saygılar efendim

miniseytan

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2006 Pzt 15:48:10sohbet oyun linki
xXJogaBonitoXx :
miniseytan :

Yazdıklarıma cevap niteliginde yazılabilecek bir şey bulamadığın için yine aynı yolu kullanmışsın.Ettigin lafı bilmiyorsun.Her mesajıma demişsin bende her mesajına cevap verilmiyor dedim.Ama sana da hak veriyorum sıkışınca başka ne yapacaksın böyle değişik yollara sapıyorsun ABLACIM :)

written by BrianWiggans

not: her mesajıma cevap yazılıyor kelimemi dogrulayan bu cevap için ayrıca teşekkür ederim

xXJogaBonitoXx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2006 Pzt 16:55:25sohbet oyun linki

miniseytan birincisi siz sadece bu konuya mı mesaj atıyorsunuz.Her mesaj ne demek oluyor onu kavrayamadınız sanırım.Ayrıca benim yazdıklarıma cevap verememe durumunuz devam etmekte.Benim hangi nikle yazdıgım sizi ilgilendirmez fakat bu onemsiz ayrıntıyıda konuyu saptırmak için kullanmışsınız.Nikimin ne oldugu her yazımın alında mevcuttur.

Ben size onun bunun tarafındasınız diye cevap yazmıyorum.Benim savundugum düşünceyi savunuyorda olabilirsiniz olmayadabilirsiniz.Ben sadece saptadıgım davranışlar hakkındaki yorumları yapıyorum.Başkalarının sataşmaları beni ilgilendirmez.Ben CC de bulunmamaktayım o yuzden ceza almak gibi bi korkum yok.Onemsenmek guzel demişsiniz ya işte sizin isteginizde bu degil miydi ? Forumun kapanmasıda umrumda degil.Bu forum kapansada başka başlıklar altında yine görüşlerimi bildiririm.

Siz sizin kişiliginize yani miniseytan a saldırı yapılıyor dusuncesindesiniz.Nerde ne yazdıgı onemsiz her zaman ona karşılar diye dusunuyorsunuz.Ama cevapların nedeni bu degil.Başka başlıklarda size cevap vermiş olsaydım dusunceniz dogru diye kabul edilebilirdi.Kendi adıma konuşuyorum yine başkası ilgilendirmiyo beni , benim sizin kişiliginizle alıp veremedigim bir şey yok.

Ayrıca defalarca bu son cevabım dediniz.Fakat tekrar yazdınız.

Not:Yazılanlara gore cevap verin lutfen.Her mesajınızda yeni konulara sapmanız kendinizi bir muddet kurtarmış olarak hissetirsede çıkmaza götürüyor.

written by BrianWiggans

xXJogaBonitoXx

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Tem.2006 Pzt 17:03:23sohbet oyun linki

Ayrıca başlıkta açılan kişiyi bizim gözümüzle görmediginiz kesin.Yanlışları oldugunu bile kabul etmiyorsunuz.N_O_A saygıdeger bir kişi olabilir ben/biz yaptığı iş içinde hatalı gordugumuz noktaları belirtiyoruz ki sitenin daha iyi yerlere gelmesi amacı ile.İşte buna eleştiri denir biliyormusun bilmem.Sadece olumlu taraflarını yazarsak hiç bir şey elde edemeyiz.Ama sen yaptıgımın farkında bile degilsin.Direk düşman olarak görmüşsün( Bazı kişiler bazı noktalarda aynı düşünceyi paylaştıgım için )Saygılar..

written by BrianWiggans

CC sohbet icin buraya
 <<1...1920212223242526272829 3031323334>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir