ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Mayıs 2024, Salı 21:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   N_O_A
 <<12345678 9101112131415161718...34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ALEVgibii

ALEVgibii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2006 Pzr 19:44:35sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

yani anlattiklarin karsidakinin anladigi, anlamak istedigi kadardirya evet dogru  ben senin kim oldugunu bilmiyorum yada burda ne yaptigini acikcasi bilmekte pek umrumda degil.

yani ne yapayim bende yapmacik yapmacik davranayim icimden geleni söyleyip icimden geleni yapmayayimmi?

ben yazimi yazarken sizi böyle üzüp kizdiracagini düsünmemistim acikcasi.

herzamanki gibi düsüncelerimi yazdim.

burasi benim icin sakalasma, muhabbet, dalga yeri yani burda oturup cokj önemli bisey yapiyorum diyemem. sadece bos zamamlarimi bosa harciyorum dogru olan bu.

neye kizdiginida anlasmadim acikcasi.

ayrica ne ben insanlarin cevresinde dönerim nede ben insanlarin cevremde dönmesine izin veririm.Cünkü ne ben nede bir baskasi buna ne layik nede hakedebilir

sizi kirdiysam üzgünüm size özel bir davranis degil her zaman icimden geleni yaptim ve hep biraz ukala biraz patavatsiz olarak görüldüm en bastada annem tarafindan

ne yapayim ben kimseyi üzmek istemem ama icimden geleni söyler ve yaparim yoksa kendimi ikiyüzlü  hissederim

senide üzdümse gercekten üzgünüm.

N0A2

N0A2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2006 Pzr 22:01:43sohbet oyun linki

Kızmadım emin olun. Hakkımda açılan bir konu başlığı. Bunda benim bir yaptırımım yok. Genel yorumumu yaptım siz bana kendini ne sanıyorsun edasıyla bir yazı yazmışsınız. Bende önemsiz olduğumu yazdım. Kızmaya vakti olan birisi değilim. Siz ve sizin gibi insanların sorunları ile zaten yeterince uğraşamıyorum. Birde kızmak için vaktimi verirsem aldığınız hizmet azalır. Şuan bile kullandığım vakit hizmete gidecekken maalesef bireysel olarak size harcanıyor. Amaçsız da kullanılıyor. Bence gereği yok. Siz beni herkes gibi karşı cins peşinde koşan, ukala, egolarını tatmin eden vs bencil mahluk olarak görün bende işime bakıyım. Emin olun daha verimli olurum :)

Hoş kalın.

ALEVgibii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2006 Pzr 23:56:32sohbet oyun linki

Ya hala anlatiyorum ama anlasilamiyorum. Ben yazimda sen kendini ne saniyorsun edasinda degildim .dedimya seni tanimiyorumki. sokaktaki bir insan yada sen bir fark yok benim icin.Sadece  yazinda kullandigin "beni  gücümün   ardinda inceleyin" yada "esofman giyerim, kotpantolon giyerim,sakalim var"  tarzindaki ifadelerine karsilik olarak sen doga üssü bir varlik degilsin bütün insanlar gibi ACIZ  yaratilmis ölümü bekleyen birisin bu kadar kendini kaptirma demek istedim. 

Belki benim hayata bakis acim farkli oldugu icindir bilmem. Insanlar  öylesine acizdirki  bir böcek bile insandan daha fazla güce sahiptir bazen. Iste ben bu fikirlerimi belirtmek amaciyla yazdim kimseyide kirmak üzmek istemiyorum .

Ve mümkünse konunun burda kapanmasini rica ediyorum .

arwenqueen

arwenqueen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2006 Pzt 02:46:20sohbet oyun linki

Saygı eksikliği en temel suçtur..Çünkü birçok suça kaynaklık eder. Saygı bir insana, insan onuruna yakışır şekilde davranmaktır.

Saygı başkalarına size davranmalarını istediğiniz şekilde davranmaktır.

Birine Senden hoşlanmıyorum,ama sana bir insan olarak saygı duyuyorum diyebilirsiniz.Bir kişiye duygularımızla olmasa bile davranışlarımızla saygı göstermemiz herzaman mümkündür.Noa da herkes gibi bu saygıyı hakediyor..Herşey saygıyla başlar..

Bir insan hakkında, başkalarının onun için ne söylediklerinden çok, onun başkaları için söylediklerinden fikir edinilebilir..

Saygılar..

ALEVgibii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2006 Pzt 12:51:58sohbet oyun linki

Buna sonuna kadar katiliyorum   arwengueen. Yazimi okuduysan ben sokakta gördügüm insanlara bile saygi duyarim. bu benim bir meziyetim degil görevim, mecburiyetimdir.

Benim icin insanlar hic farksiz esittir. herkes ama herkes esittir. insanlarin birbirine üstün olduklari tek nokta ise takvalaridir.

Bunun icindirki fikirlerimi herkese kim olursa olsun istisnasiz söylerim. bu bir saygisizlik degildir .Bir insanin  gördügüm bir hatasini söylemeyip, örtüp, yagcilik yapmak ise insanin kendi benligine en büyük saygisizligidir.

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2006 Pzt 17:14:30sohbet oyun linki
ALEVgibii :

Buna sonuna kadar katiliyorum   arwengueen. Yazimi okuduysan ben sokakta gördügüm insanlara bile saygi duyarim. bu benim bir meziyetim degil görevim, mecburiyetimdir.

Benim icin insanlar hic farksiz esittir. herkes ama herkes esittir. insanlarin birbirine üstün olduklari tek nokta ise takvalaridir.

Bunun icindirki fikirlerimi herkese kim olursa olsun istisnasiz söylerim. bu bir saygisizlik degildir .Bir insanin  gördügüm bir hatasini söylemeyip, örtüp, yagcilik yapmak ise insanin kendi benligine en büyük saygisizligidir.

Cok guzel bir sey yakalamıssın insanın insana ustunlugu hakkında . Tebrik ederim .

Noa hakkında yazmak istedigim bir sey var :))  Bu kadar mutevazi bir insan gormedim gercekten donanımlı bir arkadas  ve kisilik sorunu olmadıgına eminim .Bana emir kipiyle uyarı yazan ve ben uyardıgım anda gulucuk atan NOA basarılar :)

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2006 Sal 08:32:27sohbet oyun linki
  çok güldümm alevgibiii, anladığım kadarıyla gerçekten ilgi bekler bir tarafını gördüm ama bahsettiğin insan burada önemli görevlere imza atmış bir kişi. herkese zaman ayıramayacak kadar da meşgul sanırım. ama bak ne güzel senle ilgilendi demekki kendini beğenmiş bir yönü yokmuş,yoksa okur geçerdi cevap bile yazmayabilirdi. neyse üstüme vazife olmayan konular bunlar.forum ya işte bakmadan geçemiyor.iki laf etmeden de duramıyoz .saygılar cc nin güzel insanlarına

KarizmaErr

KarizmaErr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2006 Cum 18:45:37sohbet oyun linki
Bu Başlığı Kimsenın Yaptırımı Olmadan Açtım. Sadece Chat City Sakinlerinin Şefleri Hakkındaki Düşüncelerini Merak Ettim.

DefyAura

DefyAura resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2006 Cmt 11:39:19sohbet oyun linki

Seni hakli buluyorum canim harwest bence NOA nin insanligi tartilsilmaz;melek gibi birisi o bambaska birisi sen iyiki cc de varsin harwest nikini okuyunca tüm kötülüklerden korunuyorum sanki.iyiki varsin.HEP BURADA OL

onLyReLoaded

onLyReLoaded resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2006 Pzr 22:27:49sohbet oyun linki
Adam  yapıcı olumlu konuşmalardan övgülerden haz etmem dedi şimdi tepki rencide zamanı değilmi :) Haydi kolay gelsin size boş Ümmet  Onurunuz için varolun , Sergilediğiniz onursuzluk  için saygı görmezsiniz.Gösteren olursada bilinki o ;   bir okadar sahte bir okadarda sizden daha onursuz bir kişiliğe sahiptir.
CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9101112131415161718...34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir