ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

21 Mayıs 2024, Salı 01:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   No pop Yes rock
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RQCKER

RQCKER resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 13:18:33      No pop Yes rocksohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Herkes pop müzik dinliyor bu alemde Anlamıyorum gerçekten ne zewk alıyorlar.İçinde emek olmayan bilgisayar yapımı bir müziktir bu solist in sesiyle bile oynanmış,gerçekten anlamıyorum nesinden zewk alıyorsunuz,rock-metal müzik dinleyin diye söylemiyorum ama içinde emek olmayan bir müziğe içinde emek olan bir müzikten daha çok değer werilmesi beni rahatsız ediyor.Yani bir metallica,iron maden,dave mathews,evergrey,apocalyptica,stratovarius,jevell ve daha bunun gibi bissürü grup war.ama herkesin zewki kendine diyorum popsuz günler diliyorumByCagdas

peynirciclubber13

peynirciclubber13 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 15:02:28sohbet oyun linki
rock ta neymis yaf.Club dinlicen

DYUJH

DYUJH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 16:41:02sohbet oyun linki
kesinlikle katılıyorum. hele şu yeni yeni çıkanlar yok mu?ses yok müzik yok sanatçının sesini güzel yapcaz diye yapmadıkları yok.pop müzik diye koymuşlar işte böle yapanlar adlarını.%100 rock/metal tercihim bi de nu-metal diyenlere uyus oluorum neyse herkesin tarzı farklı saygı duymak lasım.

xxxbasakxxx

xxxbasakxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 17:13:23sohbet oyun linki
bnde kesnlikle katıllıorm pop tan ne anlıosnz yaa metal dinnemek ayrıcalıktr

samara989

samara989 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 18:27:18sohbet oyun linki
kesinlikle katılıyorum .aysıca rock bi ayrıcalıktır

WoNdErFuLwAr

WoNdErFuLwAr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Şub.2006 Cmt 20:30:33sohbet oyun linki
herkesin fikri kendine derimm başkalarının işine burnumuzu sokmak bize göre değildr..ii düşünce ama bişi daha var ki her müzik emek harciyerek yapılır zaten emek harcanmayan bi müzik uyduruk olur ve çok az kişi dinler ADALETTE YERİNİ BULURRR..=)))

Trojan60

Trojan60 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Şub.2006 Sal 16:29:59sohbet oyun linki
Yani Seray Sever,Ayşe Hatun Önal dinliyiceğime Arabesk dinlemeyi tercih ederim  En büyük Rock bu arada arkadaşlar dorian diye bir grup çıktı mutlaka dinlemenizi tavsiye ediyorum bir rocker olarak rock dolu günler dileğiyle...
Yani...Seray Sever,Ayşe Hatun Ön

RQCKER

RQCKER resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 11:01:24sohbet oyun linki
İmkanı olan arkadaşlar bu albümü indirsin yada satın alsın==Evergrey - Monday Morning Apocalypse [2006] çok değişik bir albümmolmuş diğerlerine göre

noPainNoGain1

noPainNoGain1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2006 Sal 20:43:14sohbet oyun linki

tawsiene uyarz rocker dostum

ya rock tabi ya ne popu müzk kulturu olmayan zavallıların gundemde ne varsa dnledkleri muzige pop demişler işte

ezik insnlarn dinledii müzik daası yk

rock müzik ritm yaşam hepsi içinde müzk dnlerkn bşka şeyler hsstmiosan içinde ritme uyduramıosan kndini müziğin hç bi anlmı yk dnleme ya babanın ödediği elktr parasına yazkk walla

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Mar.2006 Cum 21:43:18sohbet oyun linki

POP MU KESİNLİKLE VE ASLA DİNLEMEM...ÇOK APTALCA BENCE DİNLEYİP DİNLEYİP BUNALIMA GİRİYORLAROYSA Kİ ROCK BAMBAŞKA BİŞİ ANLATILMAZ ONU YAŞAMAK GEREKİR...KESİNLİKLE ROCK

CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir