ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Mayıs 2024, Pazar 05:00   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   EVLİ AMA BENİ SEVİYOR
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

beymen2004

beymen2004 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eyl.2006 Cmt 09:06:45      EVLİ AMA BENİ SEVİYORsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
evli bir bayandan haber geldi beni seviyormuş ne yapabilirmmmm ?

desti

desti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eyl.2006 Cmt 09:11:10sohbet oyun linki
Bana havale et

myangeldem

myangeldem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eyl.2006 Cmt 09:12:43sohbet oyun linki

sen evli olsaydın ve eşin aynı şeyi yapsaydı ne tepki verirdin?

çok iğrenç birşey bu kınıyorum evli bayanı boşansın arkasından ne yaparsa yapsın

nonexenon

nonexenon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eyl.2006 Cmt 10:27:17sohbet oyun linki

·desti· :
Bana havale et

havale ücretsizdir

cEmiRc

cEmiRc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2006 Pzt 15:55:07sohbet oyun linki

·beymen2004· :
evli bir bayandan haber geldi beni seviyormuş ne yapabilirmmmm ?

son sürat arkana bile bakmadan kaç.

tecrübe konuşuyor

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2006 Çar 03:04:04sohbet oyun linki
     Çok hassas bir mevzu gerçekten... Düşüncelerim ne derece doğru olur bilemiyorum ama bu konudaki düşüncelerimi yazmak istiyorum. Ama öncesinde arkadaşa bir psikolog öneririm. En azından bahsi geçen bayana, yanlışının nasıl anlatılabileceği yönünde bilimsel bir yol izlenmiş olur.

İnsan kendisini rahat hissettiği yerde olmak ister, hem de her zaman.... Bu olay 7 yaşındayken nasılsa 77 yaşında da aynıdır. Ancak yaşa göre bu beklentilerin ve yaşanan mutluluğun adı değişir, alınan haz farklıdır. İnsan yanında en rahat hissettiği kişi ya da kişilerle arkadaş olmak ister. Kendisini en iyi anlayan, veya kendisinin en iyi anlayabildiği kişi veya kişilerle de dost olabilir. Kimimizde bu dost 2 dir kimimizde de 12 dir. Yine bu sayıların değişik sayılar olma sebebi, beklenti farklılığı veya manevi yeterliliğin ancak sağlanabilmiş olmasına bağlıdır diye düşünüyorum. 
     Sevgili konusunda çok daha ayrı bir durum söz konusu. Bir insanın 1 den fazla sevgilisi olamaz. Olmamalı. Olsa da onun adına sevgili denmemeli. Hem de her ikisine birden denmemeli... Peki ne denir? İnanın ben de bu olayın adını koyamıyorum.
     Evlilik nasıl olmalı? Evlilik sevgili durumuna göre çok daha ciddi bir müessese. Evlilik bir disiplin, sevgi, saygı, paylaşım, kabullenmek, kıskanmak, özlemek, sevmek.... beraber ölmek!... Evlilik bu olmalı. Aksi halde onun adına da evlilik denmez.. Belki çeşitli nedenlerden ötürü zorunlu bir paylaşım deriz, belki resmi evlilik görünüyor olsa da aynı evde yaşayan 2 insan deriz... Çok şey söylenebilir bu konuda da. Kısacası, bir evlilikte mutluluk raydan çıkmışsa; ya kadın erkeğinin dilinden, ruhundan anlayamıyor ya da erkek kadınının dilinden, ruhundan anlayamamıştır. Bu sorunu yaşamamak için de karşılıklı olarak; özverili, sabırlı ve iyi niyetle sorunu çözmeye yönelik çaba gösterir pozisyonda olmamız şart. Evlilikte haklıyken haksız olmayı kabul edip özür dileyen olmak da ayrıca bir büyüklük, yapıcı bir tutum, ve evliliği ayakta tutacak en önemli ayaklardan birisi olacaktır diye düşünmekteyim..
     Arkadaşımızın yaşadığı duruma gelecek olursak; benim
·beymen2004· a önerim şu olacaktır. Bahsettiğiniz bayanla; kendisine kesinlikle ümit vermeyecek şekilde; en ince ayrıntısına kadar bayanın evlilikteki sorunlarını konuşabileceğiniz bir seviyede arkadaşlık kurun. Hem o bayan bu sıkıntısını, sorununu paylaşabileceği ve konuştukça rahatlayacağı bir arkadaş edinmiş olur(Konuşmalarınızda lütfen Hanfendinin eşini arada bir de olsa haklı çıkaracak açıklamalar yapın. Belki de Beyefendi, evliliği için yeterince çaba gösteriyor Hanfendi anlayamıyor olabilir.) hem de siz bu arkadaşlığınızın sonunda şu 2 sorunun cevabını bulursunuz; 
   i-) "-Evlendiğimde eşimle ne tür sorunlarla karşılaşabilirim?" 
  ii-) "-Evli bir erkek nasıl olmamaldıır?"
İşte bu 2 sorunun cevabını bulursanız, en azından siz ilerde evlendiğinizde bir nebze olsun evliliğinizin daha sağlıklı olması yönünde önemli bir adım atmış olursunuz.
     Şimdi de şunu kendinizce düşünmenizde fayda var; "-Ben her ne kadar bu bayan için, büyük bir çekiciliğe sahip, ayrıca aşk ve GİZEM dolu bir erkek olarak görünsem de; aslında ben onun için karanlıktan öte birşey değilim."

yolcu65

yolcu65 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eyl.2006 Çar 03:08:17sohbet oyun linki

boşver

Ekinoks88cc

Ekinoks88cc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2006 Per 22:36:02sohbet oyun linki
banada bir haber geldi evli bir erkek beni seviyormuş

00me00

00me00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2006 Per 22:47:10sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Asla yuva yıkan biri olmamanı tavsiye ederim hele birde ortada çocuk varsa!!!!!!!!!!!!!!!!!! iyice düşün ve @infumum un yazdıklarını çok dikkatlice okumanı tavsiye ederim....

Saygılar...

joLiboii

joLiboii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eyl.2006 Per 22:55:40sohbet oyun linki
infumum güzel söylemişsin azına salık (elinede ). aynen katılıyorum. beymen evli 1 kadın seni seviyormuş sen seviyormusun peki ? beni 23098674986 tane kişi seviyor napabilirim? hiç bişey hepsinin teselli edemem ama sen o kadına yardımcı ol.
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir