ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
28 Mart 2024, Perşembe 18:27   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

EFSANE223> Forum Mesajları
    EFSANE223'e ait Toplam 284 Forum Mesajı var
<<12 3456789101112...29>>

EFSANE223

EFSANE223 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BUGÜN İÇİN SÖZÜM BU...>
  29.Şub.2016 Pzt 23:12:45
Kimi zaman banklarda kimi zaman sokağın o soğuk taşlarında uyumaya çalıştım tipik bir sokak çocuğu gibi alkolün dibine vurdum kimi zaman kafam güzel hayatı dalgaya aldım kimi zaman çok ciddi ağladım kimi zaman hep gülmek istedim kimi zaman dayak yedim kimi zaman dayak attım kimi zaman çok dost edindim kimi zaman ise çok yanlız kaldım kimi zaman karakollara düştüm polislerle kafa buldum kimi zaman polisler benle kimi zaman doktorlarla kimi zaman mahkemelerle kafa oldum kimi zaman iyi bir insan olarak ifade veren bir şahit kimi zaman kimsesiz kendi kendine ifade veren bir deli gibi kimi zaman geceleri hiç uyumadım kimi zaman bütün gün boyunca kimi zaman seni anlattım insanlara kimi zaman dilsiz gibi sessiz kaldım sensizliğe kimi zaman karşılıksız sevdim kimi zaman hep karşılık bekledim kimi zaman düştüm kimi zaman yeniden ayağa kalktım anlasana arkadaş ben hep sevdim sevmeye çalıştım seni ve hayatı ama hiç birşey sensizlik kadar koymadı bana koyamazda.

EFSANE223

EFSANE223 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >BUGÜN İÇİN SÖZÜM BU...>
  15.Şub.2016 Pzt 23:12:22
Insanlari tanimak denizleri bardak bardak boşaltmaktan daha zordur...

EFSANE223

EFSANE223 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Güzel Sözler >Günün Sözü>
  11.Kas.2015 Çar 17:28:25
Cin Cin Çıkacak Cin Çıkacak Cin Cin Çıkacak Cin Çıkacak... DeFacto

EFSANE223

EFSANE223 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >***alakaya maydanoz oyunu(::***>
  11.Kas.2015 Çar 15:04:30
Üfürükten teyyare selam soyle o yare

EFSANE223

EFSANE223 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Şu Anda Hangi Parçayı Dinliyorsunuz ?>
  10.Kas.2015 Sal 09:05:32

https://www.youtube.com/watch?v=7352fvaygwE

DeFacto Jean Çıkacak

EFSANE223

EFSANE223 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Şu Anda Hangi Parçayı Dinliyorsunuz ?>
  10.Kas.2015 Sal 03:01:23
https://www.youtube.com/watch?v=rWU1knCr3dk&list=PLp1uoc_wJwzPDtyBNA11vAzThUQjGElsM

EFSANE223

EFSANE223 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

8.Kas.2015 Pzr 04:31:57
https://www.youtube.com/watch?v=CmY6Tkqkfrs

EFSANE223

EFSANE223 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

7.Kas.2015 Cmt 04:41:59

Diss To Adana Merkez Patlıyor Herkes (Mc Şadırvan)

EFSANE223

EFSANE223 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

5.Kas.2015 Per 12:28:38
https://www.youtube.com/watch?v=wQIow0AuKOs

EFSANE223

EFSANE223 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

4.Kas.2015 Çar 06:58:31

Zara - Hatıran Yeter

<<12 3456789101112...29>>