ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
25 Nisan 2024, Perşembe 20:27   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

HurremSuItaan> Forum Mesajları
    HurremSuItaan'e ait Toplam 4129 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...403404405406407408409410411412413 >>

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >ALIN SAZLARINIZI ELİNİZE HAYDİ AŞIKLAR ATIŞMAYA DÖKTÜRÜN MANİLERİNİZİ(en geyik atışma)>
  22.Şub.2006 Çar 02:21:39

sizi gidi zaptiyeler
çivisi olmayan raptiyeler
ajanlık burda sökmez
aşıklar korku teri dökmez:PP

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >ALIN SAZLARINIZI ELİNİZE HAYDİ AŞIKLAR ATIŞMAYA DÖKTÜRÜN MANİLERİNİZİ(en geyik atışma)>
  22.Şub.2006 Çar 02:10:59

aldım çapa elime
ben giderim ekine
madem bukadar ustasın al kalemi eline
klavye senin neyine:P

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

22.Şub.2006 Çar 02:00:44
madem şairsiniz flame
haydi al sazını eline
burda tış milletle
kuvvet gelsin diline

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >KruK Ve Piyanist70 Hakkında (:>
  22.Şub.2006 Çar 01:45:11

F arkındamısın ne yaptın sen be kadın!
L an hiç ajan takmadın
4 köşesin şimdilik anladım
M arifetin çok büyükte ajan bunlar kanmayasın sonra
3 bölü biri almayasın:PP

valla kafiye uysun diye yaptım :PP

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >HAYATA DAİR OKUNASI HİKAYELER...>
  22.Şub.2006 Çar 00:33:22

Bir hastanede aynı odayı paylaşan iki yatalak ihtiyar bey varmış... Biri kalp hastası diğeri felçli imiş. Kalp hastası olan; sakin ılımlı cana yakın ve çok sevecenmiş... Felçli olan diğer ihtiyar; agrasif kıskanç yaşamdan bezmiş ve herkesi bezdirecek kadar aksi bir adammış. Kalp hastası ihtiyarcık cam kenarındaki yatakta yatıyormuş... Hergün perdeyi aralayıp karşı parktaki insanlardan bahseder, havanın güzelliğini anlatır diğer arkadaşlarına moral vermeye çalışırmış. Felçli olan bu duruma imrenir vede çok kızarmış... İçinden keşke şu bunak ölsede orda o yatakta ben yatsam diye geçirirmiş. Bir gece ansızın kalp hastası olan ihtiyarcığın krizi tutmuş ve ilacını istemiş felçli olan arkadaşından... Felçli ihtiyar vermemiş ilacı  nede hemşireyi çağırmamış ve kalp hastası olan ihtiyar ölmüş. Ertesi gün felçli ihtiyar bi istekte bulunmuş ve cam kenarındaki yatağa yatmak istediğini talep etmiş. Artık dışarıyı ben seyredeceğim diye geçirmiş içinden. Felçli ihtiyarı cam kenarındaki yatağa yerleştirmişler... Çok sevinçli bir şekilde ilk hareketi perdeyi aralamak olmuş ve birde ne görsün? Karşısında kapkara bir duvar... Ne bir park, ne güzel hava, nede mutlu insanlar... Meğersem hepsi kalp hastası arkadaşının umut hikayeleriymiş.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >KruK Ve Piyanist70 Hakkında (:>
  21.Şub.2006 Sal 23:23:39

Çok sessiz fakat konuşmadan anlaşılan biri... Piyanist70! Evet ondan bahsediyorum. Oldukça yardımsever, bir okadar da ağır başlı... CC de sevdiğim ajanlardan bir tanesi. Başarılar piyanist

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >BİR ÜSTTEKİ HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ:))>
  19.Şub.2006 Pzr 00:03:42

selamlarrrrrr..... ben bir üstteki olarak alttakine sölüyorum, vallahi artık sen bilirsin... yazacakların aleyhine delil olarak kullanılır. sana; msn, cam ve cc olarak geri döner... veya çaktımmı oturursun oku öyle salla

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >TUAL>
  18.Şub.2006 Cmt 21:49:07
Acılarımdan fırça, gözyaşlarımdan boya yaptım...
Renklerin en güzeli vardı mevsimler içerisinde,
Seni çiziyordum çerçevelerde...
Kanayan göz yaşlarımla boyadım gözlerinin derinliğini,
Yüreğine dokunmak istedim, acılarım sığmadı tualime...
Bir mutluluk, bir hüzün, birde SEN im...
Yanyana sığdırdım portrenizi.
Mutluluk gülümsüyordu sevincimin rengiyle doluydu,
Hüzünde kanayan gözyaşlarım vardı.
SEN!
Sen öylesine bedelsizdin ki hem mutluluğun,
Hem hüznün renklerine karışmıştın...
Ömrümün ağır adımları yavaş yavaş ilerlerken,
Son resmimi tamamladım.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >HAYATA DAİR OKUNASI HİKAYELER...>
  18.Şub.2006 Cmt 21:31:38
Çok evvelden insanlar henüz yokken, hisler yaşarmış... Birgün canları sıkılmış hiselrin. Düşünmüşler ne yapalım ne yapalım... Saklambaç oynamaya karar vermişler.Çılgınlık atlamış hemen ben ebe olurum demiş... Diğer hisler bunu kabul edip saklanmışlar. Mutluluk dağların arkasına saklanmış, sevinç gökyüzüne çıkmış, üzüntü  uzaklara kayaların arkasına atmış kendini, kıskançlık hemen yakın biyerde gizlenmiş bir tümseğin arkasında durmuş, utanç yerin dibine girmiş ve aşk bir gülün yaprağının içine gizlenmiş... Çılgınlık saymış bitirmiş başlamış aramaya, bütün hisleri bulmuş teker teker... Bir aşkı bulamamış, adı üstünde çılgına dönmüş gene. Kıskançlık buya hemen söylemiş aşkın yerini... Çok kızmış çılgınlık ve elindeki mızrağı gülün yaprakları arasına saplamış... Bir çığlık bir feryat yükselmiş, mızrağı aşkın gözüne saplanmış ve aşkın gözü kör olmuş. Çok üzülmüş çılgınlık af dilemiş ama ne çare aşkın gözü kor olmuş. Aşk; bir şartla seni bağışlarım demiş... Bundan sonra gözlerim sen olucaksın ve beni asla bırakmayacaksın demiş... Çıldınlık kabul etmiş, bir bütün olmuşlar ve aşkın gözü kör bir çılgınlık kalmış.
<<1...100...200...300...400...403404405406407408409410411412413 >>