ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
17 Nisan 2024, Çarşamba 00:25   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Nefertiti585> Forum Mesajları
    Nefertiti585'e ait Toplam 5266 Forum Mesajı var
<<1...90919293949596979899100 101102103104105106107108109110...200...300...400...500...527>>

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Kung-fu, Tekvando ve Diğer Yeşil Saha Sporları:))))>
  31.Oca.2008 Per 04:06:59
fiogf49gjkf0d
İşte bende sana tam onu diyecektim..

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Kung-fu, Tekvando ve Diğer Yeşil Saha Sporları:))))>
  31.Oca.2008 Per 03:17:51
fiogf49gjkf0d

TDK bir sakınca görmedi tekvando olmasında :))Koreliler alınmasın lütfen

tekvando
isim (tekva ndo) Korece

El ve kol vuruşlarından çok, ayak ve tekme tekniklerine önem veren, Uzak Doğu ya özgü dövüş sanatı.

kungfu
isim, sporÇince

Kendini savunma temeline dayalı, karateye benzeyen Çin kökenli spor.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Bilgilendiren Karikatürler :)>
  31.Oca.2008 Per 03:13:34
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

31.Oca.2008 Per 03:01:36
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >İnsan Bazen Kaybeder..>
  31.Oca.2008 Per 02:51:52
fiogf49gjkf0d

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Şiir sevenler >İnsan Bazen Kaybeder..>
  31.Oca.2008 Per 02:47:37
fiogf49gjkf0d

Bir şiir ısmarladım kendime
Geceydi, elektrikler sönmüştü içimde..
Mavi bir karanlıktı gözlerimde okuduğum..
Gitme dedin, gittim.
Ardımdan küfret istedim..
Bazen insan utancını saklayacak
çöplük bulamaz ya,
hayallerim kir pas içindeydi içimde..

Kelimelerle çürümüyormuş adıma biriken kederler..
Gerçek olmayan anlar, figüranlar doluysa hayatında
gerçeklik seni bu kadar yalanlıyor işte!
Umrumda değildi kendi söylediklerim
ya da söylemek istediklerin..
Üzgünüm..
Sence de..
Bence de..
Bencilce..

Bak hala kanıyor,
mevsimsiz yağmurlarla,
ya da yanlış dokunuşlarla..
Mutluluk mekanları bu yüzden hep dar gelir bana
ve ben hep bu yüzden kendimi okşarım,
üşüdüğüm her yalnız durakta..

Bazen ikinci bir cümleye gerek duymazsın ya,
onların birini farkediyorum şimdi;

insan bazen kaybeder..

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Sanat ve Felsefe >Yaşamı Özgür Bırak... / Paulo Coelho>
  31.Oca.2008 Per 02:38:34
fiogf49gjkf0d

Zamanların birinde, parlak tüyleri, rengarenk kanatları olan bir kuş varmış. Bakanları büyüleyen, yaşam sevinci veren göklerde özgürce uçmak için yaratılmış bir hayvanmış. Günün birinde kadının biri bu kuşu görüp ona aşık olmuş, kalbi yerinden fırlarcasına, gözleri heyecandan parlayarak kuşun uçuşunu seyretmiş.

Kuş onu yanına çağırmış ve ikisi birlikte, anlatılamaz bir uyumla uçmuşlar. Kadın kuşa tapıyor, onu kutsal sayıyor, yüceltiyormuş.

Ama günün birinde düşünmüş kadın: -Belki de uzak dağları keşfetmek ister" diye korkuya kapılmış. Aynı duyguyu başka bir kuşla yaşamayacağından korkmuş. Ve kıskanmış -kuşun uçabilme yeteneğini kıskanmış. Kendini yalnız hissetmiş. "Ona bir tuzak kurayım", diye geçirmiş içinden. "Bir dahaki sefer, kuş tekrar gelirse, artık gidemesin" demiş.

Kadın kadar aşık olan kuş, ertesi gün tekrar sevgilisini görmeye gelmiş. Ne var ki, tuzağa düşmüş ve bir kafese hapsedilmiş. Kadın her gün gelip, kuşu seyrediyormuş . Vurgunmuş ona ve onu gösterdiği arkadaşları, "Ne şanslı bir insansın!" diye haykırıyorlarmış . Ne var ki, duygularında alışılmadık bir değişim baş göstermiş. Artık sahibi olduğundan, kalbini çalmasına ihtiyaç kalmadığından, kadının kuşa olan ilgisi azaldıkça azalmış. Uçamayan, hayatının anlamını dile getiremeyen hayvancık da sararıp soluyor, parlaklığını yitiriyor, çirkinleşiyormuş . Kadın da artık karnını doyurup kafesini temizlemekle yetiniyormuş.

Günlerden bir gün kuş ölmüş. Kadın son derece üzülmüş. O andan itibaren sevgili kuşunu bir an bile aklından çıkaramamış. Ama kafesi hatırlamıyormuş bile. Aklında hep onu ilk kez, mutluluk içinde bulutlarla yarışırken gördüğü an varmış sadece.

Kendinle başbaşa kaldığı yalnızlıkları artmış. Kuşun onu dış görünüşü ile değil, özgürlüğü, enerjisi ve sürükleyici tavrı olduğunu fark edermiş. Sevgilisinin yokluğunda kadının yaşamı da anlamını yitirdikçe, yitirmiş ve sonunda ecel gelmiş kapıyı çalmış.

"Niye geldin?" diye sormuş kadın, ölüme. "Tekrar onunla birlikte göklere uçabilesin diye", yanıtlamış ölüm. "Neden ama ölüm?" diyebilmiş kadın.

"Yaşamı özgür bırakabilseydin eğer, ona olan sevgin, bağlılığın ve hayranlığın artardı; ona kavuşabilmek onunla yeniden uçabilmek için artık bana muhtaçsın".

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Tıklamassan Küserim Mailimi Keserim!!!>
  31.Oca.2008 Per 02:31:35
fiogf49gjkf0d

Bu zamana kadar bana zincir e-posta gönderen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim!

Sayelerinde tuvalet temizlemekte kullanıldığını ögrendiğim kolayı içemez oldum.

Aids virüsü taşıyan iğneler batar korkusuyla sinemaya gidemez oldum.

Telefon hattımı kullanıp bana borç takarlar korkusuyla telefonlara da cevap vermiyorum.

İçinden fare ya da fare zehiri çıkar diye hiçbir kutu içeceği içmiyorum.

İçkime ilaç koyup beni uyuturlar, organlarımı çalarlar ve buz dolu bir kuvetin içinde uyanırım diye bana yaklaşanları da tersliyorum.

Mail listesine katılırsam alacağım söylenen para, bilgisayar, cep telefonu ya da gezileri beklemekten de evden dışarı çıkamaz oldum.

Tuz Gölü ne Konya nın katkılarından dolayı yemeklerim tuzsuz tatsız.

Bir maili forward etmedim, başıma ne belalar gelecek diye korkuyla beklemekten ruh sağlığımı da kaybettim.

Yerli malı kullanacağım derken marketlerde barkodu 869 ile başlayan ürünleri aramaktan da gözlerimin biraz daha bozulduğunu farkettim.

Sevgili dost ve arkadaşlarımdan gelen;
- lütfen okuyunuz, çok önemli, aman virüse dikkat, bilmem kim para dağıtıyor,
- en az beş kişiye yolla,
- inanmadım ama doğruymuş, kişiliğini test et , tıkla
para yolla, tıkla yardım et, bilmem kim seni gözetliyor, - bilmem kime mail at, haddini bildir, oy at , onu yeme bunu ye.. şeklinde başlayan kerameti kendinden menkul, nev i şahsına munhasır bu mailler sayesinde hep beraber kafayı çizmeye ne kadar yakın olduğumuzu da musahade etmiş oldum.

Şimdi eğer bu yazıyı 60 saniye içinde maille 1200 kişiye göndermezsen bilesin ki bir kuş sabah akşam kafana yapacak ve hayatı sana dar edecektir.

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Güzel Sözler >Ben Böyle Biriyim>
  31.Oca.2008 Per 01:55:55
fiogf49gjkf0d
Biliyorum, sağol kuzucum, sende bil.. 

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >İşte Restless in Kimsede Olmayan Çok Çekirdekli İşlemci Bilgisayarı>
  31.Oca.2008 Per 01:48:16
fiogf49gjkf0d
Aramızda yabancı mı var Hokki herkes öğrensin ne var bunda sanki, hayret bişi yani sende
<<1...90919293949596979899100 101102103104105106107108109110...200...300...400...500...527>>