ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
28 Mart 2024, Perşembe 11:45   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

ferhat610> Forum Mesajları
    ferhat610'e ait Toplam 213 Forum Mesajı var
<<1 234567891011...22>>

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Barış Akarsu İçin>
  13.Tem.2007 Cum 23:52:21
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
arkadaslar burda bir cok arkadasımızın yorumlarını okudum cok güzel cok begendim sehitlerimiz hakkından cok güzel yazılar yazılmıs arada işi siyasete vuran arkadaslarımız olmus ben şimdi diyorum ki burda yazmakla olmuyor kacımız sehitlerimizin haberini alınca aglıyor yada ekran karsısına gecip pür dikkat izliyor ve teröre lanet ediyor bence numaradan konusuyorsunuz bunları arada işi siyasete ceken arkadaslarımız var bu cok yanlıs burası siyaset meydanı degil artı madem bu kadar duyarlı arkadaslarsınız ben sehitlerimiz ile ilgili bir yılı askın süre önce slayt ekledim madem bu kadar önem veriyorsunuz kacınız baktı o ekledigim slayt a kacınız yorum yaptı ama burada bayagı bir seyler yazmısınız bence yeteri kadar duyarlı insanlar degilsiniz ve bir cogunuz rol yapıyor ki bu benim sahsi görüsüm ve benim icin sehitlerin yeri cok farklıdır her gün haber izliyorum dua ediyorum insallah bugün sehit haberi almam diye ben diyorum ki buraya bir kac cümle yazmakla olmuyor kacınız gidip bir sehit mezarı tanımadıgınız bir sehitin mezarını ziyaret edip bir fatiha okumus burda farklı bir baslık altında yorum yapmakla olmuyor madem baglıyız o zaman sahip cıkacagız sehitlerimize ama siyasi propaganda yapmadan yazdıklarımız dikkat cekmek icin degil gercekten sewdigim sahip cıktıgımız sehitlerimiz icin olmalı ;)

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >hayal622 arkadaşımız vefat etmiştir...>
  17.May.2007 Per 22:36:46
fiogf49gjkf0d
ya arkadaslar hala inanamıyorum hayal nasıl ölür ya o bir tanemizdi bizim canımızdı nasıl öldü keske hersey saka olsaydı ama gercekmiş allah rahmet eylesin topragı bol olsun canım arkadasımın...........

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >arwenquen nin ajanlıkdan alınması söz konusu olunca....>
  11.Nis.2007 Çar 11:05:12
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
hay allahım ya yine bir acık daha bu cc yönetimi ne kadar cok hata yapmaya basladı bence arwen bu sitenin en iyisi idi cok büyük hata yapıldı noa ve cc03 yine her zamanki gibi bir iş yaptı saten böyle olaylar anca onlardan beklenir yani cc03 cc sahibi olmasa bence gitmesi gereken ilk kişidir cc den seflik bir ona birde noa ya yakısmıyor benim en sewdigim ajan arwendi bu bir sewgi gösterisidir kişilişksiz insanlar şimdi bunu yalakalık olarak algılar oda onların suratının görünmeyen yüzünü yansıtır(sözüm mejlisten dısarı...) bence en büyük bir hata yine ve her zaman saten cc kaqlmadı bu bozuk düzen bir gün düzelecek ama bizler göremicez burdan yönetime sesleniyorum yeter artık bırakın bos işleri adamlar bizler icin bedavaya hizmet veriyor yazık yani bu kadar basit harcanacak kişiler degil yazık kınıyorum bu sadece arwene yapılan bir hata degil bence bu hata tüm cc halkına yapıldı yazıklar olsun siz gibi insanlara yazıklar olsun bizlere ki siz gibi cok az deger sahibi insanlara pırlanta gibi insanları harcatıyoruz tuhhh yani kısaca saygılar msj ımı silecek modun pc si cöksün saygılar.... bu yazdıklarım karalama degil bir iltifattır anlayana yani anlayacak yüzü kalanlara buda sizlere kapak olsun by byyy.

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity nedir ne değildir? >CHAT CİTY NİN SESİ... (9. SAYI)>
  9.Mar.2007 Cum 08:14:04
fiogf49gjkf0d
Öncelikle mrb lar hürrem hanım yine görüyorumki harika bir calısma olmus vede infumum u yani meslektasımı bu kadar yakından tanımak cok güzel bir duygu inasnın benden o duyguya nail olmak isterdim ama malum bizler rozetsiz ve sıradan userleriz bu arada eksik olan bir konu vardı oda şiir kösesi bu hafta görüyorumki o acıgı cok güzel bir sekilde kapatmıssınız benimde nacizane kendi yazdıgım şiirler ver sizde takdir ederseniz şiirlerimin daha büyük bir kitleye ulasmasını saglamak icin saynıza katmanızı cok isterdim ki bundan kücük bir gelir amacı saglamamk icin bu konuda yarcımcı olursanız memnuniyetle sayılarınızda nacizane yazdıgım sarkı ve şiirleri sergilemek isterdim ki yok derseniz saygı duyarım calısmalarınız devamını bekler saygılar sunarım....

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >*Asker Vurulunca Degil, Unutulunca Ölür.....*(LÜTFEN İZLEYİN!!!!!!)>
  20.Şub.2007 Sal 09:01:16
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Arkadaslar sewgili dostlar böyle güzel bir baslıga bu güzel yorumlarınızı esirgemeyip yazdıgınız icin hepinize ayrı ayrı tesekkürlerimi sunuyorum bizler bu vatanın ewlatlarıyızı hepimiz asker olacagız kimimizde sehit ne olur bunu düsünerek bu baslıgı sessiz bırakmayalım güzel yorumlarımızı eksik etmeyelim sayygılar tekrar görüsmek dilegiyle şimdilik by byyyy............

Cafe 610 Başkanı:ferhat610......

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >KIMLER ILKOKUL NUMARASINI HATIRLIYOR?>
  17.Şub.2007 Cmt 19:37:59
fiogf49gjkf0d
aman allahım nen duygulandırdınız beni hic unutmadım ki unutim benim numaramda 1603 tü dün gibi hatırlarım mıh gibi aklıma yazmısım...

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >::::xxxxVAZGEÇEMEDİKLERİNİZxxxx::::>
  17.Şub.2007 Cmt 12:26:46
fiogf49gjkf0d
bilgisayarım,arabam,icki,karım,kızım,sakinlestiricim,chatcity,dostalrım,ailem,seyahat,müzik vede sennnnnnnnnnnnnnnnn bidenem minyatür askım efsanemmmmmmmmmmmmmmmmm

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >cc de en cok hangı kelımelerı kullanırsınız_?>
  16.Şub.2007 Cum 18:01:10
fiogf49gjkf0d

hg hb babacan abisi hocam tskler sende saol alalalalala abe bebek tipi ile girincede totom zohahahaha ehehehe mohahaha vs bir cok kelimeyi kullanırım coguda benle özdeslesmiştir....

saygılar...

tabe bide saygılar ı cok kullanırım....pai pai mucux vs vs vs.........

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Evli İnsanlar ve Chatcity...>
  14.Şub.2007 Çar 11:14:09
fiogf49gjkf0d
Bakın melisa hanım cok agır ithaflarda bulunuyorsunuz ya siz kimsiniz ne zanıyorsunuz kendinizi sanırım cok agır ve kapanmayacak derecede kanayan bir yaranız var sewiyesiz ve ukalaca konusan sizsiniz biz degil siz bizi sewiyeye dawet etmek icin önce kendiniz sewiyeli olun ben sewiyeyi sizden iyi bilen insanlardanım kücük beyninizle asla bana sewiye ögretemessiniz ben bir ögtretmenim ve uslubumada kişileri inciltmeden yıpratmadan yaparım allah askına bırakın artık aynı cümleleri sarf etmeyi farklı seyler bulun onuda yapamıyorsanız susun daha size ne diyebilirim ki anlamamakta ısrar eden bizler degil zatalinizdir vede bu son sözüm asla bizim kişiligimize tek kelime laf etmeyin cünkü sonucu cok agır olur o lafları size yediririm burdan yemin ediyorum ben hep burdayım sizin kadar küstah birine rastlamadım umarımda hic karsılamasmam ama varsa bir yaranız av4 e takılırım gelin ögrenelim böyle cirkin karalamalar yaparaktan kişiliginizi ön plana cıkarmayı bırakın gelin iki medeni insan gibi cözelim olayı tabi medeniyette eser kalmıs ise nese fazlaq söze gerek yok yaralısınız ve asla bize kusmanıza izin vermem tüm arkadaslarıma saygılarımla görüsmöek üzere simdilik byyyyyyyyyyyyyy

ferhat610

ferhat610 resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Evli İnsanlar ve Chatcity...>
  14.Şub.2007 Çar 11:07:08
fiogf49gjkf0d
XSefaiX babacan yüregine saglık sende konuya cok güzel deginmişin en az ben kadar ki bunları sadece düsünen bizler degilizi bizler gibi niceleri var bu mantık yanlıs böyel bir düsünce yapısı olmaz kimsede bunu tasvip etmes ne sen ne ben nede baskaları bu tamamen kanayan yara meselesi babacan bu arkadasımız birinde bir darbe almıs ve gelip bize kusmaya calısıyor gittigi yol yol degildir böyle bos düsünmeye dewam ettikcede insanların gözünde büyüyecegine sürekli dibe batacaktır neyse babacan her ikimizde konu ile ilgili yeterince acıklayıcı bilgiler verdik ben burdan bu ve bunu gibi düsünen herkesi kınıyorum sana ve bizler gibi düsünen aynı matıga sahip arkadaslarıma tsk ederim saygılarımla tekrar görüsmek dilegiyle simdilik byyyyyyyyyyy
<<1 234567891011...22>>