ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 19:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   TÜRKCE RAP TA GURURUMUZU OYLUYORUZ (KİM)
 <<1 234567891011...59>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

PReNsPaRaDiSe

PReNsPaRaDiSe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 22:42:44      TÜRKCE RAP TA GURURUMUZU OYLUYORUZ (KİM)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arkadaşlar bu form başlığını başlamadan noktalıyorum cünkü Türkce rap te gercek anlamda önderimiz üstadımız tartışılmaz bir acıklıkla AKA (namı deger) CeZa Keskinkılıc tır..

Ancak bütün türkce rapciler bizim... Hepsi desteklenmeli..Cezada parcalarında bunu vurguluo zaten. ve bilincsizce birbirini eleştiren türkce rap cileride  disstertion larında paylamıştır

Bizlerde destekci olarak şunu bilelim Türkce rap doğuyor popcular rap söylemeye başlıycak ve öylede oluyor..

Bu konuda bilmemiz gereken tek hassas nokta şudur kii;, CeeZa KesKinKılıç Komutan.digerleriyse kanı deli milli askerlerimiz...

ŞİMDİ BEN OYUMU CEZA YA VERİORUM.... oylar cezayaa.....

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Eyl.2006 Sal 22:44:37sohbet oyun linki

Oy 1 =  CEZA KESKİNKILIÇ alkışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş şak şak şak şak

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 03:37:21sohbet oyun linki

zuhaaa ilginç bi yazıı...

Ceza(Bilgin Özçalkan) Türkçe Rap te çok ii ama ondan önce Sagopa Kajmer gelir...

Yunus Özyawuz un Rap in efendisi oldunu herkeş bilir

benim oy;

Sagopa Kajmer(Yunus Özyawuz) we Kolera Kajmer(Esen Özyawuz)

WE , Kuvvetmira

(bu baslıktan tum forum sitelerinde war,,we hepsinde sagopa kajmer en çok oyu alıyor...ceza daha unlu we goz onunde ama sago hayrında daha çok gerçek rap dinleyenler arasında...Ama ikiside rap en önemli 2 ismi,,laf sölenmes ikisinede,,Bence;

Türkçe Rapin efendisi Sagopa,,oğlu Ceza,,abisi Fuchs,,kız kardeşleri Kolera we Rapizim Çağla (Çağla keşfedilrse değeri anlaşılır,Ayben den daha ii söluyor bence)...)

Yaf baya ii söleyen war ama   mozole,sitem,ramiz,sahtiyan,fuat,azra vs...(uzar bu liste:)

Tek gerçek Sago mahlas Kaf Kef  ®

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 03:41:49sohbet oyun linki

Türkiye de Tek Bir Gerçek Var Sagopa Kajmer  Türkçe Rapin Efendisi 

Ve Tabiki Benim Oyum sa  Bu  Yönde Olacaktır.     

SAGOPA KAJMER (Mahlas Kafkef)

Tıklayınız

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 09:08:14sohbet oyun linki

Tamam sagopa kajmer iyi rap yapýo ama on parcasindan ikisi patlio piyasaya.. Oda tam anlami ile bir patlama denilmeez yih yih yih 

Bence Ceza Özcalkan, Sagopa ile----Ayben özcalkan ise Colera ile kiyaslanamiycak derecede iki zit kutup..

Arkadaþlar bir aybenin rap söylerken nasil koptugunu iyi izleyin.. Ama colera tam bir robot ve cok kasio... Sanki ilk defffa rap yapmaya calisioo.. Canli performanslarda acik konusmak gerekirse ayben ve colera ikiside iyi deil..

Gelelim Ceza ya, Ceza keskinkilic gerek disstertion kalitesi gerek canli sahne performansi olarak organizatörler ve müzik camiasindan tam not alan tek rap cidir..

sago askerde olmasaydi bile rocken cokeyi rüyasinda görürdü bence...

Öyle ayda yilda bir tutan bir parca ile üstat olunmaz..

VELHASIL :  IsTisNaLaR KaiDeYi BoZmAzZz   Turkish rap üstat AKA CeZaa

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 14:35:01sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Prens Sago nun 1-2 parçası patlıyo dion ama Rap alemine sorarsan en guzel parçalar kimde die %70 Sago diyor...ya sen sorun war yada rap dinleyenlerin çoğunda...

Kolo ile ayben zaten karşılaşamaz aybenin daha albümü bile yok,,ama Kolo nun Karantina Embriyo yu dinlersen klasını anlarsın...

Zaten Sago nun rock n coke die bi ruyası yok sen nie öle bişey diosun ki,,bence Ceza nın oraya çarılması hata,,gorduk noldu sondan bi önceki festiwalde rockcıların ceza ya yaptını...

İstisnalar kaideyi bozmaz şarkısı sagoya ait çalıntı yapma lütfen...

Bence sen Disstortion ep. dinle Feyz Al...(askerdeyken yaptı bunu ii dinle)

Sago mahlas Kaf Kef

Tıkla

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 18:21:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Dostum mürekkep doldurdum sizlere gelsinnnnn... Ayrıca istisnalar kaideyi bozmaz die sago basbas bağırıoo.. sizde kaideyi bozmayın sagonun yaptığı iki tane başarılı parcayla onu efendi yapmayınn

Ayrıca ne kadar ayben le ilgilisin bilmiorum ama ft aybenin albümü ceza ve sago gerginliğinden hemen sonra çıktı GÖZLERİNİZ AYDIN RAP İNİZ DAİM OLSUN..

yoooaavvv yükselen ben deilim bak alçalan duvarlarr... (AKA ft CeZa)

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 19:49:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Koçum sen ne kadar ayben le ilgilenyon asıl,,Ayben nin album çıkmadı daha,,warsa bi haber olarak bana link wer ama emin ol çıksaydı kesin bilirdim...

Murekkebi Doldurdum la Disstortion ep. yi kıyaslıyon ya helal olsun sana

Bundan iyi cevap şamda kayısı,,İremin bahçesinde güller açtı...

On bin resme dahil olsan ben veririm en iyi pozu
Sahana ceza kestim , ben aglamazken vurur dilim
Benimle AY li BEN li konusma dilini keserim
Rap hayatini tek parcamla bitiririm YEMINLIYIM..!
Bundan sonraki kariyerinizde esenlikler dilerim (ESEN)
Oyle nankorsun ki buz daglarini eritemezsin
Acik arttirma yapsan bana rapini yediremezsin
Rapstarim desen sokak sanatindan bihabersin
Tek bir ihtimal var desem YERLI YALAKA sensin...

Sago mahlas Kaf Kef

PReNsPaRaDiSe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 20:03:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kardeşim ajdarında kaseti var... Bide  kaset yapanın kalitesi yükselir die bi konu mu var... OLAYIN NEYDEN İBARET OLDUĞUNU SENDE COK İYİ BİLİOSUN

SAGO nun müzik şirketi var.. Ve sago namı deger karıcığına bir kaset cıkarmış cok mu zor senceee suhahahahahahaah  COK ACIK KONUŞTUM SANIRIMM

Kasetin maskesini düşürmek bu kadarlık bir iştii... İrem sagonun müzik şirketi... Ve irem bahcesinde kactı tren gözünü ac dostumm... Sago ceza ya yanlış yaparak kendini bitirdii..

Artık onun adı AZINLIKLARIN EFENDİSİİ  

AKA Azınlıkların Efendisii

xCaRTeLLx

xCaRTeLLx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2006 Çar 20:15:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
PReNsPaRaDiSe :

Arkadaşlar bu form başlığını başlamadan noktalıyorum cünkü Türkce rap te gercek anlamda önderimiz üstadımız tartışılmaz bir acıklıkla AKA (namı deger) CeZa Keskinkılıc tır..

Ancak bütün türkce rapciler bizim... Hepsi desteklenmeli..Cezada parcalarında bunu vurguluo zaten. ve bilincsizce birbirini eleştiren türkce rap cileride  disstertion larında paylamıştır

Bizlerde destekci olarak şunu bilelim Türkce rap doğuyor popcular rap söylemeye başlıycak ve öylede oluyor..

Bu konuda bilmemiz gereken tek hassas nokta şudur kii;, CeeZa KesKinKılıç Komutan.digerleriyse kanı deli milli askerlerimiz...

ŞİMDİ BEN OYUMU CEZA YA VERİORUM.... oylar cezayaa.....

Kardeş sen galiba ceza yı pek tanımıyon

sana söliceklerim

1. Türkçe >Rapin Gerçek Gururu Gerçek savunucusu Cartel dir

Soruyorum 95 Cartel Warken kim wardı sago warmıydı ceza warmıydı fuat warmıydı...

2. Ceza nın Rapcileri desteklediğini sölüyorsun sago yu satan Fuchs u Satan kimdi 

Gurbetteki kardeşlerimize küfür eden kimmm(Yerli Plaka)

unutmayalımki rap gurbette başladı

soruyorum burcu güneş gibi pop cularla düet yapılarak mı rap yapıluır veya 1 2 kız a hava atmak içinmi rap yapılır

Ceza hangi rap ciyi destekliyo...

Cartel e laf söyleme cüretini kim gösterdi

Daha sonra tükürdüğünü yalayan gene kimdi..

Şimdi bana eminim ceza düşmanı diceksiniz hele aşağıya yazdığımdan sonra rap e de düşma diceksiniz ama susmak artık en büyük ihanet olurr

95 ten snra türkçe rap diye bişeymi wardıııı

Cartel 1 Numara En Büyük Cehennemden Çıkan Çılgın Türk.....

Durum Beter Baq Cartel e Saygı göster Bomba Rap Şeklinde Geliyorrr İpucunu Yaktık Ateş Devam Ediyor Ona Bana Buna Kuvvet veriyor konuşda söylede susmada sende problemin çözümü bizde ve bende ...

Cartel Vurup Geçer Ama Kime Vurcağını iyi düşünüp seçer...

Gel Gel Gel Cartel e Gel Bİlmiyorsan sana Öğretirler....

7 yaşında iken bu sözlerle tanıdım Cartel i Şimdi Hangisi BöyLe Rap yapabiliyo

Yaptığı Her açıklamada biraz daha sönen ceza

Doğru yoldayken nedense aniden cayan sago

üç beş popcudan milyonlarca insanın önünde dayak yiyen fuat... 

seçim sizin....

Dehsetcrew üstad ne güzel demiş Gurbettekiler de

Karakterin yok Utanmak yok Rapin tamamda İnsanlık yok deli danalar gibi dönüyorsun farkına varmadın sönüyorsunn..(ceza)

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011...59>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir