ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 13:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler
forum sohbet oyun basliklari
   BÜDÜ aslında bir şeytan:)))
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

moonlight42

moonlight42 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 16:04:51      BÜDÜ aslında bir şeytan:)))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

BÜDÜ ASLINDA BİR ŞEYTAN

Image Hosted by ImageShack.us

Çocukluğumuzda, rüyalarımızı süsleyen Susam Sokağı nın sevimli kuklası Büdü nün aslında şeytanın ta kendisi olduğunu biliyor muydunuz?? O sevgi dolu, zararsız bir kukla degil, aksine sadece şüphe çekmemek için Susam Sokağında oynayan bir katildi.

Burada gördüğünüz belgeleri sizlere sunarak kendimizi tehlikeye atıyoruz fakat biri gercekleri söylemeli! 13 seneden beri polisimiz yabancı ülkelerin polisleriyle işbirliği yaparak Büdü yü aramaktadir. Zamanında FBI ajanı olarak da görev yapmiş olan Büdü nün hala yurt dışıyla bağlantılarının olduğu biliniyor. Şu anda bile kim bilir birilerini öldürüyor, zavallı kadınların ırzına geçiyordur. Büdü pisliği hala gizemini koruyor...

SİZİN İÇİN ŞİRİN KUKLA EDİ Yİ BULDUK VE ROPÖRTAJ YAPTIK

Bu ropörtaj Büdü nün en yakın ve güvendiği arkadaşı Edi yle yapılmıştır. Bazı kısımlar kesilmiştir..

Muhabir: Büdü yü ne kadar zamandır tanıyorsun?

Edi: Imm, 20 yıldan fazla oldu.

Muhabir: Hep beraber mi yaşadınız?

Edi: Evet, kendimi bildim bileli.

Muhabir: Peki, onunla yaşamak nasıl?

Edi: Gerçekten zor.

Muhabir: Zor? Biraz daha açıklayabilirmisin?

Edi: Hımm... Nasıl desem? Sanki Büdü nün çift kişiliği var... Şov sırasında çok sakin ve sevimli oluyor. Ama kamera durduktan sonra adeta çıldırıyor ve çok saldırgan bir kişiliğe bürünüyor.

Muhabir: Saldırgan? Ne kastediyorsunuz?

Edi: Beni ve diğer arkadaşlarımı incitiyor.

Muhabir: Buna rağmen neden hala birlikte yaşıyorsunuz?

Edi: Çünkü ,eğer Susam Sokağı nı terkedersem beni ve Minik Kuş u öldüreceğini söyledi.

Muhabir: Söylediklerinde ciddi değildi herhalde!

Edi: Ciddi, gerçekten ciddi. Bir keresinde ben ve Minik Kuş kaçmayı denedik... Neredeyse bizi öldürüyordu.

Muhabir: Neden kalmanız için sizi zorluyor?

Edi: Bence, bu şirkete ihtiyacı var. Ayrıca fazla doz aldığında bana dokunmaktan hoşlanıyor.

Ve sonra --------

Muhabir: Edi lütfen ağlama. (ara) Şimdi iyimisin peki?

Edi: (sniff) Evet, lütfen devam edin.

Muhabir: Fazla doz mu demek istedin? Nasıl yani?

Edi: Büdü bunları çok kullanır; L.S.D., extasy, eroin, kokain, esrar... Dozunu kaçırdığında ondan nefret ediyorum.

Muhabir: Neden?

Edi: O, uçtuğu zaman benden garip şeyler yapmamı istiyor.

Muhabir: Ne gibi şeyler?

Edi: Tanga giyip önünde soyu--------

Muhabir: Ne??!!

Edi: Lütfen, daha fazla konuşamayacağım. (ühüüü)

Edi nin gözyaşlarına boğulmasıyla, ropörtaj sona eriyor.

JFK SUKİKASTI

John F. Kennedy suikasti gerçekleşmeden birkaç dakika önce çekilen bu fotoğrafta, Büdü yü yolun kenarında görebiliyoruz.
Kaynaklarımıza göre Lee Harvey Oswald ve Büdü, Kore de yakın arkadaşlarmış.

BÜDÜ, EDİ Yİ PAVYONA GÖTÜRÜR

Edi ve Büdü yü Susam Sokağı nda ki apartmanlarından çıkarken gördük ve takip etmeye karar verdik. İkisinin bir pavyona girdiğini görünce şok olduk. Büdü, Edi yi kızlardan birini parnaklaması için zorlayınca zavallı Edi ağlayarak eve döndü..

HİTLERİN SAĞ KOLU

II. Dünya Savaşı sırasında Hitler, 3 milyondan fazla Yahudi esirinin ölüm emrini verdi. Büdü nün ise, Hitler in savaş sırasında verdiği bu tip canice kararlarda rol oynadığı sanılmaktadır.

EDİ NİN ALBÜMÜNDEN BİR FOTOĞRAF

Yukarıda gördüğünüz bu fotoğraf, Susam Sokağı nın 276. bölümünün molası esnasında çekilmiştir.Zavallı Edi, kameraya gevrek gevrek gülümserken,Büdü marijuanasını tüttürüyordu.

MİCHAEL JACKSON LA İLİŞKİSİ

Güvenilir bir kaynaktan aldığımız habere göre;Michael Jackson ın homosexuel olması, onun gençlik yıllarına dayanmaktadır. Yukarıdaki fotoğrafta da gördüğümüz gibi, Büdü el şakası yoluylada olsa M.J. ı taciz etmektedir. Michael in içine kapanık biri olmasının en büyük nedeni budur. Eski karısı L. Marie Presley ile yaptığımız ropörtajda bu düşünceleri kanıtlar niteliktedir.

FBI IN GİZLİ DOSYALARI

Bu fotoğraf FBI ın gizli dosyalarından alınmış olup yeryüzüne inmiş olan en tehlikeli uzaylıları göstermektedir. Sol taraftataki uzaylı, 1940 yılında Los Angeles yakınlarındaki bir kasabaya inmiş ve birçok insanı öldürmüştür...

DENNİS RODMAN BAĞLANTISI

Büdü nün gizli ajanlarından(!) biri de Dennis Rodman dı. Büdü, Dennis i tanınmış mankenlerle ilişki kurması için kullanıyordu. Bu saadet zincirinin en büyük geliri de Dennis in mankenlerle olan şantaj kasetleriydi.

KEVİN COSTNER LA İLİŞKİSİ

Kevin Costner, "Kurtlarla Dans" filminin çekimleri bittikten sonra, Hollywood tan ayrılıp hayatının geri kalan kısmını Alaska da geçirmeyi düşünüyordu. Fakat eski dostu Büdü, onu yeni filmler çekmeye ikna etmişti. Senaristliğini Büdü nün yaptığı "Waterworld" ve "The Postman" filmleri tam anlamıyla rezaletti...

KUKULETALI KIZ IN TECAVÜZÜ

Susam sokağının baş rol oyuncularından kukuletalı kız 14/07/1991 yıllında büdü tarafından tecavüze uğramıştı. Büdü polis kameralarını görünce soğukkanlılığını korumasına karsın, aptal kukuletalı kız kameraya gülümsemeye çalışıyordu. Büdü nasıl olduysa bu olaydan hüküm giymedi.

Bu olaydan önce Kukuletalı Kız ne kadar da mutluydu, değil mi!?

80 LERDEKİ SAĞ-SOL ÇATIŞMASI

Türkiye de sağ-sol çatışması 80 lerin başında bazı provokatörler sayesinde giderek ateşlenmişti. Bu kişilerin başında da tanıdık bir simaya rastlıyoruz. Zamanında da Büdü nün büyük büyük babası Şah Kudrettin, Patrona Halil ve Yeniçeri ayakalanmalarına neden olmuştur. Acaba ırsi mi?

O.J. SİMPSON BAĞLANTISI

Sizlere O.J. Simpson ın Büdü yle beraber çekilmiş fotğraflarını yolluyorum. Bu fotoğraflardan bir tanesi cinayet gerçekleşmeden 2 saat önce çekilmiştir, diğer ikisi ise duruşma sırasında çekilmiştir.Sizinde gördüğünüz gibi Büdü, eski, ünlü Amerikan futbolu oyuncusu O.J. le oldukça samimi görünüyor. Ayrıca cinayet mahalinde sarı bir tüy bulunması benim cinayette Büdü nün parmağının olduğunu düşünmeme sebep oldu. Ben, Büdü yle uğraşmayı göze alamadığım için bilgilerimi sizinle paylaşıyorum.

Saygılarımla,

KU KLUX KLAN

Uzun zamandır dedikodulara sebebiyet veren, Büdü nün zenci karşıtı grup Ku Klux Klan ile olan bağlantısını gözler önüne seriyoruz. 12 sene önce gruba Katılan Büdü, şimdilerde ise ayinlere başkanlık ediyor.

Ayin sırasındaki bu fotoğrafta, Büdü yü ortadaki yanan haçın altında görebiliyoruz.

ROBOT RESİM

Üstdeki robot resim de Avrupa ve Amerika da 55 değişik suçtan aranan bir suçluya aittir. Sizce de tanıdık değil mi?

MARS

Pathfinder tarafından Marsta görüntülenen ilk fotoğraflar.

Bu fotograf Mars ta bile büdü ye tapıldığının kanıtı değil midir?

ADEM İLE HAVVA İLE BÜDÜ

Ortaçağ tablolarından da görebileceğiniz gibi Büdü şeytanı simgelemektedir. Hatta Leonardo De Vinci nin üstdeki tablosunda Havva ya yasak meyva olan elmayı bizzat kendisi vermektedir.

ESTETİK OPERASYON

Büdü daha küçük işler yapan bir suçlu iken;T.C Polisi, Büdü nün çok iyi bir robot resmini çıkarmıştı. Bu yüzden Büdü, tanınmamak için bir burun opersyonu geçirmeye karar vermişti. Üstdeki fotoğrafta Edi yi Büdü nün yeni burnunu tutarken görüyoruz. Bu fotoğrafta Edi nin fotoğraf albümünden alınmıştır.

BÜDÜ NÜN ARABA TUTKUSU

Büdü nün en büyük zevklerinden birisi de milyarlık arabalarını çalıp parçalamaktı.

Büdü, en büyük rakibi Kurbağa Kermit i öldürmek için Kermit i içirip Porsche sinin ayarlarını bozdu.

BÜDÜ NÜN CLİNTON İLE İLİŞKİSİ

Bir televizyon programında Büdü ve Bill Clinton çok kötü tartışmış ve Büdü programın orta yerinde Clinton ı tehtit edip programdan ayrılmıştı.

Bu üzücü olaydan yaklaşık 6 ay sonra Bill Clinton-Monica skandalı America yı sarsmıştı. Güvenilir bir kaynaktan aldığımız bir istihbarata göre Büdü Monica ya Clinton ile ilişkiye girmesi için yüklü bir miktar para ödemiş.

BÜDÜ, EDİ VE MİNİK KUŞ SİNEMADA

Bu fotoğraf Büdü Minik Kuş u öldürmeden 5 dakika önce amatör bir kamera tarafından çekildi. Büdü ifadesinde Minik Kuş un koca kafası yüzünden filmi izleyemediğini bu sebeple onu kafasından üç el ateş ederek vurduğunu itiraf ediyor.Büdü nasıl olduysa bu olaydan da hüküm giymeyerek kurtuluyor.

TİTANİK İN BATMASINA BÜDÜ SEBEP OLDU

Bilinenin aksine Titanik i batıran büyük bir ıceberg olmadı. Batık gemide yaptığımız araştırmalarda geminin bir bomba tarafından battığı anlaşıldı.

Serdar Bey komutasındaki dalgıçların yoğun çabaları sayesinde gemiden hiç hasar görmemiş bir fotoğraf çıkarıldı. İşte kanıtlar ilginize sunuyoruz.

RAHİBE TEERA, LADY DİANA VE BÜDÜ

Lady Diana nın araba kazasında, Rahibe Teressa nın da kalp krizinden ölmediğini biliyor muydunuz??

REHA MUHTAR IN BÜDÜ İLE RÖPORTAJI

REHA: evet sayın seyirciler STAR TV bir ilke daha imza atıyor ve 55 suçtan kırmızı bültenle aranan Büdü ile röportaj yapıyor. Hoş geldin Büdü nasılsın?

BÜDÜ: ha.. ne.. evet merhaba

REHA: Büdü herkes seni Susam Sokağındaki sevimli kukla zannediyor. Oysa sen dünya çapında bir suçlusun bu ikisi nasıl bir arada olabiliyor?

BÜDÜ: Abi ne biliyim ben yaa oluyor işte.

REHA: Hmm sizde duydunuz sayın seyirciler çok ilginç değil mi bütün bunlar olabiliyormuş. Peki Büdü seni suç kralı yapan şey nedir?

BÜDÜ: Beni bu konuma ge..

REHA: Hangi konuma?

BÜDÜ: Şu andaki halime yani..

REHA: Hmmm evet anlıyorum efendim.

BÜDÜ: ???? Neyi anlıyorsun daha açıklamadım !!!

REHA: Evet sayın Büdü biraz daha açık konuşabilir misiniz? 70 milyon insan sizi izliyor.

BÜDÜ: ..allah allaaah! neyse.. küçüklüğümde başımdan geçen olaylar benim kötü kalpli biri olmama neden oldu diyebilirim.

REHA: Peki neden kötü kalpli biri oldunuz?!

BÜDÜ: Dedim ya küçüklüğümde başımdan geçen olayla..

REHA: Büdü Bey lütfen cevap verin sorularımdan kaçmayın!!

BÜDÜ: ...

REHA: Neden bir suçlu oldunuz??

BÜDÜ: yaa sen ne salak adammışsın be!!

REHA: Büdü Bey tüneli kaçmak için mi kazdınız?

BÜDÜ: ??.. Ne?

REHA: Tüneli diyorum kaçmak için mi kazdınız??

BÜDÜ: GEL LAN BURAYA !!

REHA nın dayak yemesiyle röportaj sona eriyor.

BILL GATES VE TABİKİİ BÜDÜ

Microsoft Kurucusu Bill Gatesin , kimi zaman dahi , kimi zaman bir diktatör , kimi zamansa para avcısı olarak tanıdık. Bill Gates bir toplantısından sonra basın mensuplarının gözleri önünde pasta saldırısına maruz kalmıştı. Doğrusu biz bile Büdü nün bu şakacı tarafını bilmiyorduk..
Hatırlarsanız Windows 98 işletim sisteminin tanıtımı sırasında , işletim sisteminin çökmesi ve bu duruma herkez gibi Bill Gates inde gülerek karşılık vermesi belkide unutulmayacak anlardan olmuştu..
10 yıl boyunca destek sözü verdiği Windows 98 e desteği geçtiğimiz günlerde kesmesi ise bir kara leke olarak nitelendirilmekde.
Her işte olduğu gibi Büdü nün bu iştede bir parmağı olduğu sanılıyor....

BÜDÜ VE HAMAS MİLİTANLARI

Büdü nün ününün dünyanın dört bir yanına ulaşmasıyla hayran kitleside arttı. Bakınız hamas militanları bile Büdü yü bir lider olarak görüyorlar.

BÜDÜ NÜN OYNADIĞI FİLMLERİN BİR KAÇI

Büdü Hollywood un bütün ünlü yönetmenlerini zorlayarak kendisinin rol aldığı filmler çektirtdi. Oyunculuğu tam bir rezalet olduğu için yerine başka oyuncular alınarak bu filmler tekrardan çekildi.

BÜDÜ NÜN CHATCITY AJANLARINDAN CC3 E YAPMIŞ OLDUĞU SUİKAST

Cc3 evine çok önem veren biriydi. Evini yeni almasına rağmen evi tamamen yeniden restore ettirmişti. Özellikte su tesisatına çok önem veriyordu. Oda ne bir akşam üstü evde bir su sızıntısı gördü. Aman allahım olamaz dedi. Dünya başına yıkılmıştı o ara. Ne yapacağını bilemedi. Tek çaresi vardı diğer ajanlardan  yardım istemeliydi ve öylede oldu.
Su sızıntısının nedeni bilinmiyordu taki uzun süreli araştırmalarımızın sonucunda bu verileri elde edinceye dek. Resimde de görüldüğü üzere BÜDÜ zorla bir usta getirmiş Chatcity Ajanlarından olan CC3ü
n evine gizlice girip suikast düzenlemiş ve su tesisatına zarar vermişti.

BÜDÜ SENİN ORADA İŞİN NE?

Bangladeş ve Endonezya daki gösterilerde elden ele dolaşan dev Ladin posterlerinde davetsiz bir misafir vardı: Susam Sokağı nın Büdü sü!

Tüm dünyada beğeniyle izlenen Susam Sokağı nın kara kaşlı, patlak gözlü, patates burunlu Büdü sünü Usame Bin Ladin posterlerinde görenler gözlerine inanamıyor. Bangladeş ve Endonezya daki Taliban ve bin Ladin yanlısı gösteriler sırasında kullanılan Usame posterinin üzerindeki "Büdü" resmi dikkatli gazetecilerin ve okurların gözünden kaçmadı.
Hollanda daki Algemeen Nederlands Presbureau (ANP), Associated Press (AP) ve Reuters haber ajanslarının muhabirlerinin ayrı ayrı yer ve zamanlarda görüntülenen Ladin posterlerinde Büdü, ilk bakışta kolayca farkedilmiyor. Protestolarda kullanılan Büdü lü posterlerde, büyük bir Ladin fotoğrafının etrafında, teröristin farklı küçük fotoğrafları yer alıyor. Ancak büyük fotoğrafın hemen yanında minik bir Büdü resmi bulunuyor.

TEMEL BÜDÜ TARAFINDAN KANDIRILDI

Temelin birgun oglu olmus ve isim koymasi icin imamin yanina gitmis:

"Hocam su pizum oglana bi isim koyarmisun"

Hoca: "Temel simdi cok isim var sen git kuran dan bi isim bul koy" demis.

Neyse Temel gidip bi isim bulmus ve koymus. Temel ertesi gun yolda yururken Hocaya rastlar Hoca sorar:

"Ne isim koydun ogluna"

Temel: "Büdü koydum hocam" der

Hoca: "Lan kuran da Büdü diye bir isim varmi" der

Temel de: "Hocam iyyakenabüdü varya" der...

Bu fıkrayı bilirmisiniz? Biz bu şekilde biliyorduk fakat işin aslında TEMEL BÜDÜ tarafından kandırılarak oğluna kendi ismini koydurmasından ibaret. Kimi bilgilere göre bu iş zorla yapılmış kimi bilgilere göre ise TEMEL ile büdü 12 den sonra buluşmuşlardı. Akıllı BÜDÜ saat 12 den sonra Temelin aklının durduğunu biliyordu...

Bak bak bak, günahsız yavruları da ayartmış sonunda...

SADDAM ASLINDA İYİ BİRİYDİ

28 Nisan 1937 de Irak ın Tikrit kasabasında fakir bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Saddam Hüseyin oldukça iyi biriydi. Taki BÜDÜ ile tanışıncaya kadar. BÜDÜ ve Saddam Monorşinin sona ermesinden ardından Başbakan Abdül Kerim Hassam ı öldürmek için oluşturulan bir suikast örgütünün içinde önemli bir rol oynadı. Ancak bu olay açığa çıktı ve Saddam ülke dışına kaçmak zorunda kaldı. Baas Partisi iktidara gelince SADDAM ülkesine geri döndü. Çatışmalar iyice sertleşince Saddam hapse atıldı. Bundan sonrada hep çatışmalar kavgalar bu güne dek sürdü ve olan yine SADDAM a oldu. Aslında BÜDÜ nün amacı IRAK topraklarınla birlikte Petrolün sahibi olmaktı. BÜDÜ nün hesapları şimdilik tutmadı.İleride neler olur kimbilir...

TARİHİN EN BÜYÜK BOMBALI SALDIRISI

6 Ağustos 1945 yılında Japonya kentleri Hiroşima ve Nagazaki ye atılan atom bombasıyla binlerce yaşam yitirilmişti. Çağın en büyük terörist saldırısı olarak hatırlanan bu görüntüler aslında BÜDÜ nün eseriydi. Her zaman olduğu gibi bu işin içindende adı duyulmadan sıyrılmayı becerdi.

BÜDÜ ABD Yİ CAN DAMARINDAN VURDU

İlk resimden anlaşılacağı üzere BÜDÜ saldırı için başka bir yöntem kullanmak niyetindeydi

vede öyle oldu.

New York Şehri, Manhattan, 11 Eylül 2001 Saat 8:48 e kadar derin bir sessizlik hakimdi. Taki BÜDÜ uçağın yönünü ikiz kulalere çevirinceye kadar. BÜDÜ ABD yi can damarından vurmaya karar vermişti bir kere, biliyorduki hiç bir güç buna engel olamayacaktı. BÜDÜ isteğine ulaşmıştı artık uçağı kamikaze haline getirip çarpışmayı gerçekleştirmişti. Pentagon ve Dünya Ticaret Merkezi yerle bir oldu.

Televizyon izleyicileri Dünya Ticaret Merkezi nin güney kulesinin muhteşem görüntüsünün yıkılışını seyrediyordu. Büyük uçağını ikiz kulelere doğru yönlendiren BÜDÜ Amerika Birleşik Devletlerini ulus olarak büyük bir dehşete düşürmüştü.

Her ne kadar bu saldırıyı Japon Kızıl Ordusu üstlensede biz araştırmalarımızın ışığında BÜDÜ nün yaptığını tespit ettik. BÜDÜ nün bu çarpışmadan dolayı öldüğü sanılsada biliyoruzki BÜDÜ halen hayatda ve EN SON OLARAK CHATCIT HAVUZLU PARK TA YALNIZ BİR BAYANIN YANINDA DİLENCİ KILIĞINDA GÖRÜLMÜŞTÜR.

o halen aramızda...

CureDone

CureDone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2006 Pzr 17:26:31sohbet oyun linki
puhahahahhahahhahahahaha her kim hazirladi ise ellerine saglik :)))))))))))

corrdy

corrdy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 03:04:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bu süperdi ellerinize sağlık uzun bi zamandan sonra ilk defa bu kadar cok güldümm

xdidix

xdidix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 03:19:50sohbet oyun linki
Y harbi süper olmuşşş :)))  Kim  Yaptıysa Ellerine saglık  

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Şub.2006 Pzt 15:06:00sohbet oyun linki
Ben Bu Büdüden Korkmaya Başladım Eskiden Böle Değildi Ama Çok Güzel Ve Komik 

RBD666

RBD666 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 02:35:15sohbet oyun linki
inanmıyorum yhaa büdü dedik bağrımıza bastık şeytan çıktı....

hadaba

hadaba resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Oca.2007 Sal 10:14:04sohbet oyun linki
      Çocukluğunu bir bölümünü susam sokağı izleyerek  büyüyen insanlar için çok büyük bir yıkımm....

JINPAPISS

JINPAPISS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2007 Pzt 10:18:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
koptum yaa süper olmuş ellerine emeine sağlıkkk

MeLeqiim

MeLeqiim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2007 Pzt 10:33:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Gercekten süper olmuş Emeqine Sağlık

moonlight42

moonlight42 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eyl.2007 Pzr 00:19:44sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Beğendiğinize sevindim. 1 yıldan uzun süredir siteye girmemiştim son hatırladığım konu açabilmek için VIP üyelik istenmesiydi sanırım ona kızmıştım ve gördümki birşey değişmemiş. Bu durum bana çok saçma geliyor. Güzel olan birşeyi paylaşabilmem için para ödeyeceğim çok saçma

Neyse yorumlarınız için teşekkür ederim. Bilgi paylaşıldıkça artar, dert paylaşıldıkça azalır
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir