ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 22:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   vogen ile Fenerbahçe sohbeti...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 02:17:56      vogen ile Fenerbahçe sohbeti...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

vogen chatcity de bildiğim en iyi Fenerbahçelilerden... :)

Onun Fenerbahçe sohbetleri güzel olduğu için ve ben de yorumlarını kaçırmadan okumak istediğimden böyle bir başlık açtım...

umarım yanlış yapmadım vogen. :)

yorumlarını bekliyoruz... Ben de katılacağım sohbete :)

MrTheGlass

MrTheGlass resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 03:07:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

sonsuza dek surecek bızım askımız

bız  GALATASARAYLIYIZ

herkez gıder bz kalırız

bız  GALATASARAYLIYIZ...

not: hodrı  meydan VOGEL :)

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 03:19:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

vogenden önce sadce kısa bişy söliyim...

FENERBAHÇE yi izleyin FEYZ al...

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2006 Pzr 21:06:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Pranga, öncelikle forumu açıp bu konu başlığıyla karşılaştımda çok şaşırdığımı ve sonrasında sevindiğimi itiraf etmeliyim.Övgü dolu sözlerin için çok teşekkür ederim, ama keşke konu başlığı sadece Fenerbahçe sohbeti olsaydı, yinede düşüncen ve sözlerin beni çok sevindirdi. Diğer Fenerbahçe li arkadaşlarımızda katılır ve gerçek forum tadında sohbet etme imkanı bulabilirsek bundan ben de büyük keyif alırım ve elimden gelen katkıyı yaparım.

Evet iyi bir Fenerbahçeliyim, kısa aralıklar vermeme rağmen sevgilimden hiç kopamadım, yıllardır tribündeki yerimi terketmedim. Son 6-7 sezondurda kombinem var, yani başka bir deyişle kombine aldığım günden beri Kadıköy de 6S mağlubiyeti yaşamadım . Uzun yıllar boyuncada göreceğimide sanmıyorum, İNŞALLAHHHHH.

Hayatta başarıyı yakalıyamamış insanların bir camiayla kendilerini özdeştirmeleri gibi aptalca bir düşüncenin aksine, Fenerbahçe nin bir yaşam tarzı, sosyal bir çevre olduğunu düşünür ve bu düşüncelerimi söylemekten hiç çekinmem. Yaklaşık 40 kişilik arkadaş grubumun tamamına yakını Fenerbahçelidir, Fenerbahçe li olanların hepsi bir Fenerbahçe derneğine üyedir, dahada güzeli hepsi Fenerbahçe kongre üyesidir. Tabiki arada bir maça giden veya maçları Tv den takip etmeyi tercih eden arkadaşların bunu anlamasını beklemiyorum. Onlara özellikle büyük bir maç öncesi Kalamış a gelmelerini öneriyorum ne demek istediğimi daha iyi anlayacaklardır.

Çünki o gün Kadıköy bir başka güzel oluyor, bir başka güzel oluyor Kalamış, Moda, Cadde. Çünki o gün Fenerbahçe karnavalı vardır , Fenerbahçe bayramı yaşanır Kadıköy de. 7 den 70 e gurula giyer sarı-lacivert çubuklu formasını sırtına, ben de Fenerbahçeliyim dermişcesine gururla. Binlerce Fenerbahçeli akar sabahın erken saatlerinden itibaren bayram yerine, askerden gelmiş sevgilisine hasret birisinin özlemiyle, gurbette çalışan birisinin sevdiklerine kavuşma coşkusuyla binler akar o gün Kadıköy e. Todori, Develi dolar taşar coşkuyla, Fenerbahçe sevgisiyle, bu sevgi sığmaz yüreklere çığ olur büyür yayılır tüm Kadıköy ün en ücra sokaklarına. Bir marş olur dökülür dillerden "Kalpleri fetheden renkler, Yaşa Fenerbahçe"

Evet o gün Kadıköy bir başka güzeldir, sarı-lacivert bayramdır bu güzelliğin adı.

Saygılar 

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2006 Sal 13:44:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Fenerbahçe ye 3 maç seyircisiz oynama, 30.000 YTL para cezası, Galatasaray a 60.000 YTL para cezası

Hisseli Harikalar Kumpanyası yine-yeniden eski bir oyunun yeni düzenlemesiyle, tüm yüzsüzlükleri ile kapılarını seyircilere açtı sevgili Fenerbahçeliler. Orta oyunun ustaları Tüpçü, Seramikçi, Soysuz, Gargamel hepsi bu sahnede.

Aslında bu tiyatro sezon öncesinde fikstür çekimleriyle başlamıştı zaten, Fenerbahçe nin en yoğun olduğu Fortis Kupası, Avrupa Kupası ve lig maçlarının peş peşe oynanacağı döneme 3 büyük kulüple olan maçları denk getirilmişti. Fenerbahçe lige kötü bir başlangıç yapınca onlar için her şey yolundaydı. Ama Fenerbahçe düzelip peş peşe maç kazanmaya başlayınca şer cephesinde telaş başladı, Trabzon deplasmanı gibi bir deplasmandan galibiyetle dönülünce telaş yerini paniğe bıraktı ve senaryonun ikinci bölümü sahneye konuldu.

Galatasaray maçından 1 hafta önce çekmecede bekletilen”şike çamuru” adlı bölüm sahneye konuldu, amaç Fenerbahçe yi, Galatasaray maçına saldırgan, sinirli, moralsiz bir durumda çıkartmaktı. Bir bölümünde başarılı oldular çoğu maçında küfür etmeyen, sahaya yabancı madde atmayan Fenerbahçe tribünleri öfkeliydi ama asla yakın zamanlarda rakip tribünlerde olanlardan daha kötüsü yapılmadı. Yinede sonuç değişmedi, Galatasaray kaçınılmaz sondan kurtulamadı.

Ligin son haftası son çareydi şer cephesi için, haftanın ilk maçı Ankaragücü maçında yaşanan hakem rezaletine rağmen Fenerbahçe yine kazanmayı bildi. O zaman ne yapılmalıydı, Fenerbahçe engellenemediyse en azından puan farkı daha fazla açılmamalıydı ve bunda başarılı olundu. Cumartesi BJK, Pazar günü GS kötü oynadıkları maçlarda galip getirildi.

Şimdi umutlarını sezonun 2.yarısına bıraktılar ve şimdiden çalışmaya başladılar. Benzer olaylarda 1 maç, bazende sadece para cezasıyla kurtarılan rakiplerinin aksine Fenerbahçe ye 3 maç seyircisiz oynama cezası verdiler. Bu kadar mı ürktüler bizden, bu kadar mı korktular Fenerbahçe gerçeğinden, bari ligden ihraç etselerdi, ne demişler korkulu rüya görmektense uyanık durmak iyidir. İhraç edin kurtulun.

3 maç saha kapatma cezası yetmez, sokaklar ne olacak? 3 maçta sokak kapatma cezası vermeliydiler ve hatta maç günlerinde Fenerbahçe taraftarına sokağa çıkma yasağıda uygulanmalı. Çünkü durduramayacaklar, çünkü o gün yine orada olacağız. Kızıltoprak ta, Kalamış ta, Dereağzında, Yoğurtçu Parkında, Salı Pazarında. Çünkü FENERBAHÇE SEVGİSİ ENGEL TANIMAZ.

Vazgeçtim! Asıl siz, “bizi izlemeye devam edin”

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Ara.2006 Çar 01:14:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
vogen :

Pranga, öncelikle forumu açıp bu konu başlığıyla karşılaştımda çok şaşırdığımı ve sonrasında sevindiğimi itiraf etmeliyim.Övgü dolu sözlerin için çok teşekkür ederim, ama keşke konu başlığı sadece Fenerbahçe sohbeti olsaydı, yinede düşüncen ve sözlerin beni çok sevindirdi. Diğer Fenerbahçe li arkadaşlarımızda katılır ve gerçek forum tadında sohbet etme imkanı bulabilirsek bundan ben de büyük keyif alırım ve elimden gelen katkıyı yaparım.

Evet iyi bir Fenerbahçeliyim, kısa aralıklar vermeme rağmen sevgilimden hiç kopamadım, yıllardır tribündeki yerimi terketmedim. Son 6-7 sezondurda kombinem var, yani başka bir deyişle kombine aldığım günden beri Kadıköy de 6S mağlubiyeti yaşamadım . Uzun yıllar boyuncada göreceğimide sanmıyorum, İNŞALLAHHHHH.

Hayatta başarıyı yakalıyamamış insanların bir camiayla kendilerini özdeştirmeleri gibi aptalca bir düşüncenin aksine, Fenerbahçe nin bir yaşam tarzı, sosyal bir çevre olduğunu düşünür ve bu düşüncelerimi söylemekten hiç çekinmem. Yaklaşık 40 kişilik arkadaş grubumun tamamına yakını Fenerbahçelidir, Fenerbahçe li olanların hepsi bir Fenerbahçe derneğine üyedir, dahada güzeli hepsi Fenerbahçe kongre üyesidir. Tabiki arada bir maça giden veya maçları Tv den takip etmeyi tercih eden arkadaşların bunu anlamasını beklemiyorum. Onlara özellikle büyük bir maç öncesi Kalamış a gelmelerini öneriyorum ne demek istediğimi daha iyi anlayacaklardır.

Çünki o gün Kadıköy bir başka güzel oluyor, bir başka güzel oluyor Kalamış, Moda, Cadde. Çünki o gün Fenerbahçe karnavalı vardır , Fenerbahçe bayramı yaşanır Kadıköy de. 7 den 70 e gurula giyer sarı-lacivert çubuklu formasını sırtına, ben de Fenerbahçeliyim dermişcesine gururla. Binlerce Fenerbahçeli akar sabahın erken saatlerinden itibaren bayram yerine, askerden gelmiş sevgilisine hasret birisinin özlemiyle, gurbette çalışan birisinin sevdiklerine kavuşma coşkusuyla binler akar o gün Kadıköy e. Todori, Develi dolar taşar coşkuyla, Fenerbahçe sevgisiyle, bu sevgi sığmaz yüreklere çığ olur büyür yayılır tüm Kadıköy ün en ücra sokaklarına. Bir marş olur dökülür dillerden "Kalpleri fetheden renkler, Yaşa Fenerbahçe"

Evet o gün Kadıköy bir başka güzeldir, sarı-lacivert bayramdır bu güzelliğin adı.

Saygılar 

vogen :)))

O Gün Kadıköy... koyalım bu güzel anlatımın adını

Evet bu kadar güzel kimse anlatamazdı  Kadıköy ü...

Tekrar eline sağlık :)

Benim bu dönem vakit sorunum var 1 saatliğine ya katılabiliyorum ya katılamıyorum ... o yüzden çizimlerimden dolayı kafamda yazmak için birşeyler toplamam zor oluyor...

Ama en yakın zamanda katılacağım bu başlığa :)

Şimdilik hazıra konup vogen yorumlarını okuyorum.

çünkü bu anlatımı başka bir yerde bulamazsınız okuyun bence...

IIIPearLIII

IIIPearLIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ara.2006 Per 12:32:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kesinlikle haklısın  prangaxxx   vogen den FENERBAHÇE  yi dinlemek kadar güzel birşey yoktur bence de... Son maç için yorumunu bekliyoruz sabırsızlıkla vogen...

MaaViSHooW

MaaViSHooW resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ara.2006 Per 13:04:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Rebublıc of FENERBAHÇE    

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Ara.2006 Cum 21:43:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Maç yorumu yazmak ne haddime, ben sadece Fenerbahçe ile ilgili duygularımı dile getiriyorum her fırsatta. Yoksa benimde geçimimi sağladığım normal bir işim var, hayatımı foruma yazarak kazanmıyorum.

Şaka bir yana Frankfurt maçında coşku vardı, istek vardı, heyecan vardı ve bunların sonunda gelen mutluluk vardı. Ama bana kalırsa bu maçta çok daha farklı bir şey  vardı, zihniyet farkı. Haftalardır içeride yıpratılmış bir camianın futbolcuları son bir ayda 6-7 tane üst düzey maç oynamalarına rağmen çıkıp tur için gereken sonucu almasını bildiler. Daha fazlasını değil gereken sonucu aldılar, ne de olsa bu bir kupa maçı, tur maçı. Gerektiği gibi oynadılar, gerekeni yaptılar, geriye düşmelerine rağmen gerçek bir avrupa takımı havasında asla disiplinden kopmadılar.

Bir avrupa kupası maçında hele bir Alman takımına karşı 2 farklı geriye düşüp, hakemlere rağmen istediğini alabilmek kolay bir iş değildir. Fenerbahçe her şart altında kazanmasını bilen ve her maça göre farklı oynayabilen takım olma hüviyetini kazanıyor. Turu geçmek güzeldi, ama benim için bu zihniyet değişimi hepsinden önemli.

Bu arada sanırım bu Fenerbahçe forumundaki 1907. mesaj

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2008 Pzt 00:39:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bekledim kimse yazmadı, ben de buraya yazmak zorunda kaldım...

Galatasaray yıllar sonra Anadolu takımı hırsıyla, birazda camiamızın gevşemesiyle belkide kazanacağı maçı beraberlikle bitirdi. Ya maç sonu yaşananlar! Koskoca Galatasaray ın sevinci, futbolcularının sahada, taraftarlarının tribünlerde dakikalarca tezahüratları.

Galatasaray bugün Kadıköy de tarih yazdı!!!

Çok yazık, ebedi dostluk bakidir, ezeli rekabet bitmiştir........... 

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir