ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
23 Nisan 2024, Salı 11:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Evli İnsanlar ve Chatcity...
 <<12 3456789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Şub.2007 Sal 23:47:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Melissa606 :

Evli insanların burada ikinci bir sevgili arayışı içinde olabilmelerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

perdeye yansıyan hacivat karagöz...

buradan her ne kadar,

evli insan ne arar chat te desekte yanlış olur...

sonuçta chat sitesinde olmaz da,

sekreteri olur sütçü olur veya komşusu olur...vs vs... 

olur da olur :)))

Hereşey olur...

Önce öz derim yine ben... :)))

(paylaşım için teşekkürler melissa..)

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 08:58:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
prangaxxx :

perdeye yansıyan hacivat karagöz...

buradan her ne kadar,

evli insan ne arar chat te desekte yanlış olur...

sonuçta chat sitesinde olmaz da,

sekreteri olur sütçü olur veya komşusu olur...vs vs... 

olur da olur :)))

Hereşey olur...

(paylaşım için teşekkürler melissa..)

Yorumun için teşekkürler pranga...

ferhat610

ferhat610 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 09:28:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Öncelikle herkese saygı ve slm larımı sunarım adım ferhat nicikimden de anlasıldıgım gibi bence bu baslık cok sacma eger amacınız forumun sessiz kalmasını engellemekse daha güzel paylasımlar yapmanızı tavsiye ederim bende ewliyim 4,5 yıldır hemde birde kızım var dünyalar tatlısı onun bir gülüsüne dünyaları feda ederim ve buraya gelme amacımda asla sewgili bulmak olamaz egerki öyle olsa idi simdi istemedigim kadar sewgilim olurdu ama ben kesinlikle aksini düsünüyorum arkadaslar bırakın bu bos işleri amacınız paylasım ise daha güzel paylasımlar yapın misal ben tüm arkadaslarıma canım gülüm ve benzeri tabirler ile seslenirim bu benim dogamda var ve bunu asla kimse degiştiremez burası sadece chat sitesi degildir burası günlük yasamın ta kendisidir böle bir sıfatla burda bulunmak yanlıs bir düsünce bicimidir vede bu site asla genclere maal edilemez her ne kadar sizin hakkınız varsa sizin kadar belli bir yasa ulasmıs insanlarında en az sizin kadar hakkı oldugunu düsünenlerdenim ve bu benim degişmez dünya görüsümdür ve asla kimsede benimsedigim şeyden beni döndüremez simdi sizlere sesleniyorum bırakın artık bu bos kafaları kendiniz olmaya bakın artık kendi gözlügünüzle bakın hayata kendiniz olun kendi kişiliginizle burda bulunun ve ona göre bir yol izleyin neyse bu kadar muhabbet yeter salıcakla kalın esen kalın hosça kalın saygılarımla......

ferhat610

Melissa606

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 09:31:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ferhat610 :

Öncelikle herkese saygı ve slm larımı sunarım adım ferhat nicikimden de anlasıldıgım gibi bence bu baslık cok sacma eger amacınız forumun sessiz kalmasını engellemekse daha güzel paylasımlar yapmanızı tavsiye ederim bende ewliyim 4,5 yıldır hemde birde kızım var dünyalar tatlısı onun bir gülüsüne dünyaları feda ederim ve buraya gelme amacımda asla sewgili bulmak olamaz egerki öyle olsa idi simdi istemedigim kadar sewgilim olurdu ama ben kesinlikle aksini düsünüyorum arkadaslar bırakın bu bos işleri amacınız paylasım ise daha güzel paylasımlar yapın misal ben tüm arkadaslarıma canım gülüm ve benzeri tabirler ile seslenirim bu benim dogamda var ve bunu asla kimse degiştiremez burası sadece chat sitesi degildir burası günlük yasamın ta kendisidir böle bir sıfatla burda bulunmak yanlıs bir düsünce bicimidir vede bu site asla genclere maal edilemez her ne kadar sizin hakkınız varsa sizin kadar belli bir yasa ulasmıs insanlarında en az sizin kadar hakkı oldugunu düsünenlerdenim ve bu benim degişmez dünya görüsümdür ve asla kimsede benimsedigim şeyden beni döndüremez simdi sizlere sesleniyorum bırakın artık bu bos kafaları kendiniz olmaya bakın artık kendi gözlügünüzle bakın hayata kendiniz olun kendi kişiliginizle burda bulunun ve ona göre bir yol izleyin neyse bu kadar muhabbet yeter salıcakla kalın esen kalın hosça kalın saygılarımla......

ferhat610

Yorumsuz:))))

Böyle bir yaklaşım içinde bulunan bir insana nasıl vevap verilebilir ki...

Şimdi kahvaltıya gidiyorum..Gereken açıklama daha sonra yapılacaktır...

Hoş paylaşımlar...

XAYANX

XAYANX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 09:39:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
·SeiNFeLD· :

Bana Göre Evli insanlar, Sanal Sohbet Ortamına Sadece Kız Arayışı İçin Gelmiyorlar. Güzel Bir Sohbet ve Vakit Geçirmek İçin Gelirler. Buda Onların Keyfidir. Eger Niyeti Başka İse Bu Durum Çok yanlıştır...

Böyle Bir Başlık İçin Teşekkürler...

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 10:18:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ferhat610 :

ferhat610

Al benden de o kadar arkadaşım. Özellikle bu zihniyetteki kızlar, Ne yaptıklarını yapacaklarını bilmiyorlar...

Melissa606

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 10:26:18sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhabalar...

Ferhat610...

(Öncelikle şunu belirteyim:Eğer amacınız böyle açılan mantıklı ve güzel başlıklar altında yaptığınız negatif yorumlarla dikkat çekmekse daha mantıklı eleştiriler yapmanızı öneririm...)

Şimdi açıklamalara geçelim...Dilerseniz sormuş olduğum soruyu bir daha okuyun sonra açıklamalarıma geçin...

Amaç paylaşım olup açmış olduğum başlıklar içerisinde açılmasını düşündüğüm en gerekli başlıktır...Gelelim açıklamalarıma:

1-Başık evli insanları hedef alan bir başlık değildir...Genel olarak açılmış olup herkesin bu konuda görüş ve yorumları talep edilmiştir...

2-(Evliymişssiniz ve çocuğunuz varmış.Allah bağışlasın...)

Sizin yada diğer arkadaşların evli olması dahası çocuk sahibi olması açmış olduğum başlıktan bağımsızdır ve başlığı enterese etmemektedir...

3-Sizin yada diğer evli arkadaşların buraya hangi amaçla geldikleri de sorulmuş olan soruyla ilişkili değildir...

Soru:ikinci bir sevgili arayışı içinde olan evli insanları kapsamaktadır...Diğer muhabbet,güzel arkadaşlıklar kurmak isteyen evli arkadaşları da kapsamamaktadır...

Başlığın amacını anlamamışsınız yada anlamak istediğiniz gibi yorumlamışsınız...

Böyle açılmış ve açılabilecek güzel başlıklar altında daha yapıcı,pozitif ve mantıklı eleştirinizle buluşmak dileğiyle :))

Hoş paylaşımlar...

Melissa606

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 10:35:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

iki gönül bir olunca samanlık seyran olurmuş derler atalar:))

Bekarıyla, evlisiyle  burası sadece bir sohbet mekanıbaşka şeyler zaten beklenemez:)) O düşüncede olanlarda varsa kendi sorunları 

Diyacahsın kı neye

Ne blem ne blem iste ele iste ele

Teşekkürler başlık için melissa

Devrant

Devrant resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 10:38:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 Ben burdan tüm ailemi selamlıyorum. Büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öpüyorum   beni merak etmeyin ben iyiyim

sisi1982

sisi1982 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 10:43:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

devranttt

CC sohbet icin buraya
 <<12 3456789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir