ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 07:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Evli İnsanlar ve Chatcity...
 <<123 456789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 10:45:18sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Melissa606 :
[QUOTE=XSefaiX] [QUOTE=Melissa606]

Evli insanların burada ikinci bir sevgili arayışı içinde olabilmelerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

İşte açılan başlığı anlamayan ve kendince (!)mantıklı yorumlar yaptığını düşünen ve daha nasıl konuşulacağından haberi olmayan bir saygısız daha...

Böyle insanlara yapılacak bir yorum olamaz...

Öncelikle sözüm sohbetle, arkadaşlıkla, Bilgi alış verişiyle v.s.. ile  sevgiyi karıştıranlara ( Melissa606 ) Arkadaşım ben ve benim gibi bir düzüne evli veya bekar insanlar buraya bildikleri ile bilmediklerini takas etmek için ( Bilgi alış verişi ) için buradayız. Başlık açmışsın, bak bakalım senle aynı fikirde olan bir kişi daha varmı ??? İyi bak... Saçmalıyorsun...

İnsanlara hakaret etme hakkını kimden alıyorsun. Ne biliyorsun evlilerin burada sevgi aradığını ?  Saygısız demişsin, Teveccühünüz derim kabul ederim. En azından Yaptığım yorumu beğenmediğin için böle dediğini biliyorum.aksi halde kimseye saygısızlığım olmamıştır.

Başlığın konusu hepten senin saygısızlığını gösterir. Belli kişi olarak belirtsen derimki tamam, demekki böyle birşey gördü ve yazdı. Sen benim veya ferhat nickli arkadaşın, veya başka birinin böyle bir faaliyetine şahit oldunmu.Olduysanda şayet kişiyi ayırmak zorundasın. Genelleme yapamazsın. Yaparsanda biri böyle bir yazı yazar( Benimki gibi ) sende saygısız diyerekten kendini aklamaya çalışırsın...

MELİSSA606 BİRAZ DAHA SEVİYE LÜTFEN. HAKARETE VE ÇAMUR ATMAYA GEREK YOK...

SAYGILAR...

ferhat610

ferhat610 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 10:50:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

bakın melisa hanım siz ben ve benim gibi düsünenler hakkında böle konusamazsınız ben ve benim gibi insanlar size bunu asla izin vermes siz cok mantıksız bir baslık acmıssınız böyle konular ile asla gündeme gelmeyiz neden mi cünkü gündemden düsmeyen insanlarız sizde farkloı tür işlerle gelin size yazdıklarınızdan dolayı kınıyorum cok kücük beyinle bakıyorsunuz konuya ve bu bayanlık sıfatınıza asla yakısmıyor böle yaparak büyümessiniz buna emin olun tam tersi daha cok kücülür vede kücülmeye dewam edersiniz yazık şimdi sahsınıza acıdım üzülüyorum yolunuz ve gidisatınız hic te parlak degil ve sakın ola sahsım hakkında hakarette bulunma cünkü o zaman cirkinlesirim bir cvp ın varsa özelden ulas msn mi verim derdin ne ise ordan konusalım ben kimsenin sahsına hakaret etmem siz yanlıs bir uslubla cvp verdiniz bu cvp sekli ezik insanların cvp seklidir sizin gibi bir bayanında bu duruma düsmesi beni üzdü ve bi o kadarda düsündürdü dedigim gibi sorununuz her ne ise sakın ola burdan cözmeye calısmayın sonucu agır olabilir varsa derdiniz yazın özelime msn verim gelin ne derece haksız oldugnuzu ispatlayım neyse daha fazla konusup seninle aynı kefeye konmak istemiyorum burdan tüm arkadaslara sesleniyorum yorumlarınız ve elestirilerinizi kişileri rencide etmeden yaparsanız mütesekkir olurum saygılarımlşa herkese hürmetler simdilik byyyyyyyy

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 10:52:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ferhat610 :

bakın melisa hanım siz ben ve benim gibi düsünenler hakkında böle konusamazsınız ben ve benim gibi insanlar size bunu asla izin vermes siz cok mantıksız bir baslık acmıssınız böyle konular ile asla gündeme gelmeyiz neden mi cünkü gündemden düsmeyen insanlarız sizde farkloı tür işlerle gelin size yazdıklarınızdan dolayı kınıyorum cok kücük beyinle bakıyorsunuz konuya ve bu bayanlık sıfatınıza asla yakısmıyor böle yaparak büyümessiniz buna emin olun tam tersi daha cok kücülür vede kücülmeye dewam edersiniz yazık şimdi sahsınıza acıdım üzülüyorum yolunuz ve gidisatınız hic te parlak degil ve sakın ola sahsım hakkında hakarette bulunma cünkü o zaman cirkinlesirim bir cvp ın varsa özelden ulas msn mi verim derdin ne ise ordan konusalım ben kimsenin sahsına hakaret etmem siz yanlıs bir uslubla cvp verdiniz bu cvp sekli ezik insanların cvp seklidir sizin gibi bir bayanında bu duruma düsmesi beni üzdü ve bi o kadarda düsündürdü dedigim gibi sorununuz her ne ise sakın ola burdan cözmeye calısmayın sonucu agır olabilir varsa derdiniz yazın özelime msn verim gelin ne derece haksız oldugnuzu ispatlayım neyse daha fazla konusup seninle aynı kefeye konmak istemiyorum burdan tüm arkadaslara sesleniyorum yorumlarınız ve elestirilerinizi kişileri rencide etmeden yaparsanız mütesekkir olurum saygılarımlşa herkese hürmetler simdilik byyyyyyyy

işte anlattıklarımın özeti... Teş.ed. ferhat

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:04:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
XSefaiX :
Melissa606 :
[QUOTE=XSefaiX] [QUOTE=Melissa606]

Evli insanların burada ikinci bir sevgili arayışı içinde olabilmelerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

İşte açılan başlığı anlamayan ve kendince (!)mantıklı yorumlar yaptığını düşünen ve daha nasıl konuşulacağından haberi olmayan bir saygısız daha...

Böyle insanlara yapılacak bir yorum olamaz...

Öncelikle sözüm sohbetle, arkadaşlıkla, Bilgi alış verişiyle v.s.. ile  sevgiyi karıştıranlara ( Melissa606 ) Arkadaşım ben ve benim gibi bir düzüne evli veya bekar insanlar buraya bildikleri ile bilmediklerini takas etmek için ( Bilgi alış verişi ) için buradayız. Başlık açmışsın, bak bakalım senle aynı fikirde olan bir kişi daha varmı ??? İyi bak... Saçmalıyorsun...

İnsanlara hakaret etme hakkını kimden alıyorsun. Ne biliyorsun evlilerin burada sevgi aradığını ?  Saygısız demişsin, Teveccühünüz derim kabul ederim. En azından Yaptıüım yorumu beğenmediğin için böle dediğini biliyorum.

Başlığın konusu hepten saygısızlığını gösterir. Belli kişi olarak belirtsen derimki tamam. demekki böyle birşey gördü ve yazdı. Sen benim veya ferhat nickli arkadaşın, böyle bir faaliyetine şahit oldunmu.

MELİSSA606 BİRAZ DAHA SEVİYE LÜTFEN. HAKARETE VE ÇAMUR ATMAYA GEREK YOK...

SAYGILAR...

Seviye mi....

Hangi seviyeden bahsediyorsunuz..Bakın ne kadar sabırlıyım ki hala düzgün cümleler kurabiliyorum...Siz zaten seviyesizliğin boyutunu aşmışsınız.Önce nasıl konuşulmasımı gerektiğini öğrenin.Başlığın amacını anlayın...Kaldı ki size cevap vermek benim insiyatifim dahilindedir...İnsanların kafasını saçma sapan yazılarınızla karıştırmamanız için bu açıklamayı yapıyorum...Şimdi gözlerini iyice açın ve okuyun...(ferhat610 a yaptığım açıklamayı okumanızı önerirm herşeyden önce.Ona yapmış olduğum açıklamayı da okuyun)

Herşeyden önce saygısızsınız..Bu hakaret değil bir gerçektir...Kullanmış olduğuıunz üsluba bakarak bunu rahatça anlayabilirsiniz...

Bu başlıkta evli insanların sevgili arayışı içinde olduğu değil ikinci sevgili arayan evli insanlar üzerine sorulmuştur...Ayrıca biliyorum ki böyle bir soru sorabiliyorum...Evli olup sevgili arayan tonla insan var ve bu bilinmeyen birşey değil...

Benimde aynı fikirde olan insanlarımı görmek istiyorsun başlığa eklenen yorumları okursan onları da göreceksin.Ayrıca ben henüz bu konudaki düşüncelerimi söylemedim...Neden bu kadar üzerinize alındınız acaba :)))

Aslında yazdığın yorumları okuyorumda daha fazla yorum yapmak gereksiz...Bir insan anlamak istemeyecek kadar art nitetli olduktan sonra zaten ne kadar anlatmak istesende o insan anlamayacaktır...

Yorumlarınız saygısızlık içeriyor ve son derece seviyesiz...Yorumlarınızı bir daha okuduğum da hiçbir şey anlamadan atladığınızı daha iyi anlıyorum...

Sizden seviye beklemiyorum;çünkü faydasız.Siz aynı seviyesizliğinizi koruyacaksınız..

Size başlığımı kirletmemenizi yazdıklarımı anlamanız için tekrar tekrar okumanızı önerebilirim sadece...

Daha sonrası ise:

Yorumsuz...

(Unutmadan açılan başlık son derece seviyeli, mantıklı ve yaptığım yoruımlarda bir o kadar kalitelidir...)

Daha seviyeli ve saygılı olmanız dileğiyle...

ferhat610

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:07:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
XSefaiX babacan yüregine saglık sende konuya cok güzel deginmişin en az ben kadar ki bunları sadece düsünen bizler degilizi bizler gibi niceleri var bu mantık yanlıs böyel bir düsünce yapısı olmaz kimsede bunu tasvip etmes ne sen ne ben nede baskaları bu tamamen kanayan yara meselesi babacan bu arkadasımız birinde bir darbe almıs ve gelip bize kusmaya calısıyor gittigi yol yol degildir böyle bos düsünmeye dewam ettikcede insanların gözünde büyüyecegine sürekli dibe batacaktır neyse babacan her ikimizde konu ile ilgili yeterince acıklayıcı bilgiler verdik ben burdan bu ve bunu gibi düsünen herkesi kınıyorum sana ve bizler gibi düsünen aynı matıga sahip arkadaslarıma tsk ederim saygılarımla tekrar görüsmek dilegiyle simdilik byyyyyyyyyyy

Melissa606

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:09:28sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

İşim gereği şuan netten çıkmak zorundayım

Hala anlaşılmayan şeyler var...

Daha sonra görüşmek dileğiyle...

ferhat610

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:14:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Bakın melisa hanım cok agır ithaflarda bulunuyorsunuz ya siz kimsiniz ne zanıyorsunuz kendinizi sanırım cok agır ve kapanmayacak derecede kanayan bir yaranız var sewiyesiz ve ukalaca konusan sizsiniz biz degil siz bizi sewiyeye dawet etmek icin önce kendiniz sewiyeli olun ben sewiyeyi sizden iyi bilen insanlardanım kücük beyninizle asla bana sewiye ögretemessiniz ben bir ögtretmenim ve uslubumada kişileri inciltmeden yıpratmadan yaparım allah askına bırakın artık aynı cümleleri sarf etmeyi farklı seyler bulun onuda yapamıyorsanız susun daha size ne diyebilirim ki anlamamakta ısrar eden bizler degil zatalinizdir vede bu son sözüm asla bizim kişiligimize tek kelime laf etmeyin cünkü sonucu cok agır olur o lafları size yediririm burdan yemin ediyorum ben hep burdayım sizin kadar küstah birine rastlamadım umarımda hic karsılamasmam ama varsa bir yaranız av4 e takılırım gelin ögrenelim böyle cirkin karalamalar yaparaktan kişiliginizi ön plana cıkarmayı bırakın gelin iki medeni insan gibi cözelim olayı tabi medeniyette eser kalmıs ise nese fazlaq söze gerek yok yaralısınız ve asla bize kusmanıza izin vermem tüm arkadaslarıma saygılarımla görüsmöek üzere simdilik byyyyyyyyyyyyyy

IRONiNI

IRONiNI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:14:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evli insanların burada arayış içinde olması bir yana, normal bir insanın sanalda sevgili arayışı bana göre ters ve anormal bir durumdur.

Melissa606

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:31:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ferhat610 :
XSefaiX babacan yüregine saglık sende konuya cok güzel deginmişin en az ben kadar ki bunları sadece düsünen bizler degilizi bizler gibi niceleri var bu mantık yanlıs böyel bir düsünce yapısı olmaz kimsede bunu tasvip etmes ne sen ne ben nede baskaları bu tamamen kanayan yara meselesi babacan bu arkadasımız birinde bir darbe almıs ve gelip bize kusmaya calısıyor gittigi yol yol degildir böyle bos düsünmeye dewam ettikcede insanların gözünde büyüyecegine sürekli dibe batacaktır neyse babacan her ikimizde konu ile ilgili yeterince acıklayıcı bilgiler verdik ben burdan bu ve bunu gibi düsünen herkesi kınıyorum sana ve bizler gibi düsünen aynı matıga sahip arkadaslarıma tsk ederim saygılarımla tekrar görüsmek dilegiyle simdilik byyyyyyyyyyy

Sefaix isimli kişinin değindiği güzel (!) konular ne olabilir acaba :)

Yanlış olan mantık nedir acaba sorulan soru mu?  

Hangi yara...Açılan başlıkta ve benim yaptığım yorumlarda yara belirtisi mi var?   :))

Darbe aldığım gibi bir düşünceye nerden vardın...Hangi akla hangi mantığa dayanarak böyle bir cümle kurdun :)))

Kınadığın insanların nasıl bir düşünceye sahip olduğunu yaz istersen...

Arkadaş iyi değil sanırım:))))

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2007 Çar 11:39:21sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Evli insanların değil burda gerçek yaşantılarında dahi bu tür davranışlarda bulunması ne ahlaka ne vicdana nede dinimize uyar...

Bu başlıkta konuyu anlamadan yorum yapan arkadaşlara ayrıca tşk ederim...

Forumdaki kara el (CC)

iyi günler diler...

CC sohbet icin buraya
 <<123 456789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir