ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

25 Nisan 2024, Perşembe 11:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Evli İnsanlar ve Chatcity...
 <<12345678 9>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

paint34

paint34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 12:26:48sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Olurmu yavs colayla gıden Tına TURNER dı olmuyo böle unutuyon bak musterılerı kaçıracan

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 12:30:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Asıl sana olur mu ?! Tına Tuner ın yanında sadece Portakal Suyu gider...

paint34

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 12:40:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben su lısteye bıdaha bakem karıstırıyorum sanırsamsa

degalan

degalan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 12:42:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
demekki evinde mutlu  değilki mutluluğu dışarıda arıyor ama dışarıda ne kadar mutlu olur oda düşündürücü bence herkes sevdigini sahiplenmeli vede onunla azda olsa ilgilenmeli

paint34

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 12:45:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Kım evınde mutlu deıl yavs Tına TURNER mı yok öle bısı arada arıyo benı çok mutlu bı evlılıgı varmıs

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 12:48:04sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Yok yav evinde mutlu olmayan aslında Eros Ramazotti, Tina Turner ın evi bile yok kirada oturuyor..

degalan

degalan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 12:56:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

icecandyman :
Yok yav evinde mutlu olmayan aslında Eros Ramazotti, Tina Turner ın evi bile yok kirada oturuyor..

vayyyyyyyyyy be  iyi     espiri   

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Şub.2007 Çar 13:00:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

icecandyman :

Koptum :)

Arkadaşlar süpersiniz...

XSefaiX

XSefaiX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2007 Cum 09:56:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Melissa606 :
XSefaiX :
Melissa606 :

Merhabalar arkadaşlar...

Yorumlarınızı okudum...

Yusuf,paint,livyl,wwarkheww,teşekkür ederim yorumlarınız için...

Sefaix isimli kişinin yapmış olduğu açıklamaların kafa karıştırabileceği düşüncesiyle bu açıklamayı gerekli gördüm...Soru ilk başta:"Evli insanların burada ikinci bir sevgili arayışı içinde olabilmelerini nasıl değerlendiriyorsunuz?"idi...Bu cümlenin ikinci bir sevgili arayışı içinde olan evli insanları kapsadığını önceki açıklamalarımda defalarca söylemiştim.Ve burada yargılayıcı bir cümle yoktu...İnsanların bu konuda görüş ve yorumları talep edilmişti...Başlığı eleştiren ilk kişiye gereken açıklama yapılmıştı...Fakat gayet anlaşılır bir biçimde yapmış olduğum açıklama iki şahıs tarafından anlaşılmadığı gibi yine bu iki şahıs tarafından konu kişiselleştirilmiş hakaretlere,hoş olmayan sözlere kadar gitmiştir...Fakat buna rağmen sabrımı ve seviyemi korumuş,gayet seviyeli ve düzgün bir şekilde gereken cevap tarafımdan kendilerine iletilmiştir...Gereksiz saldırıların hakaretlerin devam etmesi üzerine Hürrem arkadaşımız soruyu daha anlaşılır kılmak için sorulan soruyu genişletmeme yardımcı olmuştur...Yani yapılan bir hata yoktur.Sadece soruyu daha anlaşılır kılmak için soru biraz daha genişletilmiştir...Sorunun sorulmuş ilk halide gayet anlaşılır ve nettir...Ve yapılan  o kadar açıklamadan sonra hala sorulan soru ve açılan başlığın amacı anlaşılmamışsa,bu başlığı açan kişinin sorunu değildir ve kendisini bağlamaz...

Sefaix isimli kişinin özel sorularına geçelim şimdi...Konuyu biraz kişiselleştirdiği için benimde cevabım kişisel olacak...

Eğer başlıklar açarak bu şekilde gündemde kalmak gibi bir niyetim olsaydı bu yine sizi ilgilendirmez ve yine beni bağlardı...(Çok şükür böyle kaygılarım yok...)

Son cümlesine açıklama getirecek olursak:

Sanırım ilk başta kurduğum cümleyi arkadaş anlamamakta ısrar etmiş :)

Altını çizerek söylüyorum: "Evli insanlar sevgili arayışı içinde...." diye bir cümle kurmadım...Sizin öyle bir yorum getirebilmeniz için böyle bir cümle kurmam gerekirdi...Ayrıca benim cümlemde bir cinsiyet ayrımı da gözetilmemişti...Konuyu hala başka taraflara çekip yorum yapacak arkadaşlar olursa,onlara da bu başlık altında olan bütün açıklamalarımı okumalarını öneririm...

Arkadaşlar hepinizden özür diliyorum ki kaç gündür  bu başlıkta olan böyle sorunlarla sizleri meşgul ediyorum...Ama yanlış anlaşılan ya da anlaşılmak istenen durumlar için bu açıklamaları yapmam gerekiyordu...

Yapmış olduğunuz nitelikli yorumlar içinde ayrıyeten teşekkür ederim...

Saygılar...

Kıvırma yapmayalım ablacım. Başlığı editlediğini veya  editlediğinizi sen benden daha iyi biliyorsun... Neyse... Sen evli insanlara sevgi verme, onlar nereden bulacağını iyi bilirler...

Yorumsuz

Aslında muhatap almamam gerekiyor;ama kayıtsız kalamıyorum cevap hakkı doğuyor :)

Kıvırma yapmış olabileceğimi öne sürmenizi tarafıma yapılmış bir hakaret olarak değerlendiriyorum...(ki öyle)

Benim evli insanlara değer vermediğim gibi asılsız ve saçma bir düşünceyi ortaya atmanız  ise saçmalama ölçünüzü ikiye katlaşmış...Hala birşey anlamamışsız...Ne diye bilirim ki :)

Bundan sonra bu konuda gerekli olmadıkça konuşmayacağım...Gerekli de olmaz;çünkü biliyorum ki yazılsa da alakasız cümleler kurulacak...

Size önerim bu başlık altında olan bütün açıklamaları okuyun...

Benden bu kadar...

Hoş paylaşımlar...

Melissa606

Melissa606 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2007 Cum 10:04:00sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Vesveseli düşüncelerden sakın. İnsanın kalbi, sazlık ve orman gibidir. Orada aslan gibi de, yaban eşeği gibi de fikirler bulunur...

Mevlana ne güzel söylemiş değil mi ?

Arada hatırlamak ve dile getirmek gerekli olabiliyor bu sözleri :))

CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir