ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 13:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   sadettin saran- aziz yıldırım:)) tv programındaki tartısma hakkında ne diyonuz
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2007 Pzr 05:04:58sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

herkez susun takımlar konuşsun yaa nedved  sendeki  FB hastalıgınıda çözemedim hala ama nesee

kendini takımınla tatmin edemiosan böle işlere başwurmak doğaldır aslında ,, sadece sana sölemiom nedved alınma genelde bjk liler we gs liler biz öndeyken böle oluyorlar,,hoş karşılamak lazım.... 

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2007 Pzr 14:33:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sen kimsin ki?
-"Karga gol gol gol."diyerek taraftarlık mı tasladığını sanıyorsun?
Bize karşı birleştiğin kulüp,yıllar önce karşı takımın kalecisini satın alıp,maçı da 8-0 alıp,çalmadımı şampiyonluğunu?

Sen ki üç kuruşluk biletlerle stadını dolduramıyorsun!!!
Ama ben ona sevdamı haykırmak için aç kalıyorum.
Sen ne anlarsın ki FEnerbahçelilikten....
İçine sindiremiyorsun 0-3 den maçı taraftarın çevirdiğini,
ve saçma sapan iddaalar ile karşıma dikilmiş.
-Antep i satın aldınız diyorsun.
Bi de utanmadan Fenerbahçemi suçluyorsun.

Peki sen de 3-0 dan maç vermedinmi bize?
Ne o? Seni de mi satın aldık yoksa?

Yoksa Fenerbahçelinin tırnağının kiri olamayacağını anladın da yeni yeni kolpa suçlamalar mı arıyorsun?
Sen ne anlarsın ki FEnerbahçelilikten....

Hey sen!Sana sesleniyorum ezik!

Sen ki üç kuruşluk taraftarlığın rezl-i rüsvettesisin.
Sen ki İstiklal Marşında ıslık öttüren vatan hainisin!!!
Sonra da "burası türkiye cumhuriyeti" diye nutuk atan,bize gönderme yapan eziksin.
Ama kaldıramıyorsun benim ağırlığımı.Kulübün birleşti ezeli rakibinle.Nerdeyse sende birleşeceksin rakip takım taraftarıyla.Çünkü senin taraftarlılığında,kulübüne olan aşkın da 5 para etmez,ve kulübün gibi....

Ama ben neyim biliyormusun?

Amacı sadece Fenerbahçemi yıkmaya çalışan yöneticilere inat,sevdamı haykıran,sadece Fenerbahçeme tezahürat yaparak değil.gözyaşlarımla ona sevdamı anlatan kişiyim ben.
Bağıra bağıra,koca kadıköyü inleten,
sizin stadlarınıza geldiğimde,sizin sesinizle değil,içi sarı-lacivert aşk ile dolmuş insanların sesiye o ilçeyi inleten kişiyim ben.
Ben Fenerbahçeliyim.....,

Gerektiğinde "Onurumla" yürüyüşe çıkan,isyanlarımla sizin kararttığınız ülkemi aydınlatmaya çalışan,bütün hüzünlerimi Fenerbahçeliliğimle örten,
Ben ki,Fenerbahçeliyim.

Ama
Sen ne anlarsın ki Fenerbahçelilikten

alıntı...

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2007 Pzr 14:33:45sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bir gün anlamsızca tekme atıyordu annesinin karnına.O kadar yorulmuştuki artık.Uykuya dalmıştı.

Ve ruhu gezintiye çıkmıştı.Canı sıkılıyordu bebeğin.Ne de olsa hayata daha gözlerini açmamıştı.Kıpır kıpırdı.
Deniz kenarında geziniyordu.Annesinin karnındayken duyduğu bazı sözler aklına geliyordu.Ailesi Atatürkün büyüklüğünü konuşuyordu.Merak ettmişti Atatürkü.Ailesinin tarifi üzerine Dolmabahçe sarayını geziyordu.Akşam saatleriydi.HOş bulmuştu da.Sarayın karşısında bi stadyum gözüne çarptı.
İçine girdi rüyasında.Renklerini beğenmemişti stadın.Bi resim görmüştü.Altında da "En büyük Beşiktaşlı" yazıyordu.Atatürk ün o olduğunu anlamıştı da.Ailesi sürekli "Fenerbahçe" diye bi takımla anıyordu Atatürkü.

Orada ise Beşiktaş yazısı vardı.Kafası karıştı bebeğin.Anlam veremedi.
Renklerden içi sıkıldı.Biraz düz yürüdü.Sol tarafta bi yokuş gördü.Oradan yukarı uzuuunca bir yol alldı.Derken Bİ köprü çıktı karşısına.Köprünün karşısında da bi stad.

"Ali SAmi Yen" Stadı yazıyordu.İçeri girdi.Küçücük bi stad.Ve o renkler den de haz almamıştı küçük bebeğin ruhu.
Karanlıktı.Çadır şeklinde bi mağaza gördü.Hiçbişeye anlam veremedi.Kafası iyice karışmıştı.
Biraz daha yol aldı.Denizi gördü.Boğaz köprüsüne bi anlam veremedi.Dümdüz yürüdü köprü üzerinden.
Karşıya geçti.
Uzunca yürüdükten sonra.Sağ tarafta devasa bişey gördü.İlk girdiği stad ile ikincisini üst üste koyuyordu kafasında.Ama bu stad gibi olamıyordu.
Hele ki renklere aşık olmuştu.Ve orda da Atatürkün resmini gördü.
Kafası çok karışacaktı ki;
Resmin altında Atatürke ait,FEnerbahçeye yazdığı sözleri gördü.İşte o an içinden şöyle dedi

-"En büyük şu takımlı demekle iş bitmiyormuş.İşte böyle bi ispat lazımmış."

Renklere aşık olmuştu.İnanılmaz da bi gürültü gelyordu içeriden.
Bebek de olsa hoşuna gitmiş ya bi kere,zorla da olsa içeri girdi,köşeden izlemeye koyuldu.
Sahada 11 tane sarı-lacivert çubuklu forması olan adam şerefi ile mücadele ederken,sarı fosforlu ortada dolaşan bi adam sanki o futbolcuları sevmiyordu.Küçücük yüreğiyle sezdi bunu.
Sonra o mahşer kalabalığı,çubuklu formalı bi adamın attığı gol ile tüm İstanbulu inletince,bu kalabalığın o takıma taptığını gördü.

Her taraf apaydınlıktı.Tribünler şarkılar söylüyordu.Kulakları çınlıyordu küçük bebeğin artık.55.000 kişinin aynı anda zıpladığını görünce kalp atışları hızlanıyordu.
Bu insanlar tezahürat yapmıyordu.
Bu insanlar "Sana Tapıyorum!" diye haykırıyordu takımına.
Bu takımın adının "Fenerbahçe"olduğunu öğrendi.
Sarı ve Lacivert ona cennetin rengi gibi geldi.

Daha doğmadan cennete düştüğünü sandı.Allaha binlerce kez şükretti.

Ve bebeğin gitme zamanı gelmişti.Annesinin karnına döndü ruhu.

Bi kaç gün sonra dünyaya gözlerini açtı.Sarı-Lacivert bi odaya kondu.

Ve artık hissediyordu.O küçücük yüreği "Fenerbahçe" için çarpıyordu.

alıntı...

INeDvEd10I

INeDvEd10I resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2007 Pzr 17:22:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
 güzel kopyalamısın:))  hiç okumadın bu yazdıklarını her zaman dediklerimin size kanıtını sen sundun hep ezber bide alıntı seyleri yazıyonuz çünki kendiniz yazacak kada,r fenerin haklı bi tarafı yok.....sizler kendi duygu ve düşüncelerinizi yazın buraya okuyum ve cvp veriyim sizler benim dediklerime cvp veremıyonuz cvpbınız yok çünki şimdiye kadar hep alintılarla buraya geldiniz

nAoNnGaEmLe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2007 Pzr 23:36:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

·INeDvEd10I· :
 güzel kopyalamısın:))  hiç okumadın bu yazdıklarını her zaman dediklerimin size kanıtını sen sundun hep ezber bide alıntı seyleri yazıyonuz çünki kendiniz yazacak kada,r fenerin haklı bi tarafı yok.....sizler kendi duygu ve düşüncelerinizi yazın buraya okuyum ve cvp veriyim sizler benim dediklerime cvp veremıyonuz cvpbınız yok çünki şimdiye kadar hep alintılarla buraya geldiniz

nedved çok dar bakmışın bu konuda...

bi düşün bunu yazan adam fenerbahçeli ben fenerbahçeliler adına bunu koydum,sana cvp maksatlı değildi....

sana cvbım üstte zaten...bu alıntılardan önceki msj....

MAAFFAAYY

MAAFFAAYY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2007 Per 00:24:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

lINeDv10EdlI

lINeDv10EdlI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Nis.2007 Cum 22:20:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nAoNnGaEmLe :

herkez susun takımlar konuşsun yaa nedved  sendeki  FB hastalıgınıda çözemedim hala ama nesee

kendini takımınla tatmin edemiosan böle işlere başwurmak doğaldır aslında ,, sadece sana sölemiom nedved alınma genelde bjk liler we gs liler biz öndeyken böle oluyorlar,,hoş karşılamak lazım.... 

naon bak ogunden beri susdum bugunu beklemek için ee sen ne konusacan daha  kıvır hadi  bahane üret

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir