ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 08:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   SANA BAKMAK!!!
 <<1...100...200...300...400...494495496497498499500501502503504 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gleamof

gleamof resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2014 Cum 23:54:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sana bakmak canıma can katmak gibiydi..

Sana bakmak gülümseyebilmekti..

Sana bakmak aşktı, sevgiydi..

ccbLuEwAyscc

ccbLuEwAyscc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2014 Cmt 23:05:43sohbet oyun linki
Son kez vurdum kadehine..
"Şerefine" dedi..
(Yara)sın dedim. Anlamadı...!!!

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Eyl.2014 Pzr 11:03:07sohbet oyun linki
Çok mu saftım yoksa çok mu kaptırdım...
Sahi ya uzun uzun gözlerine dalardım...
Ne bileyim işte bir vardın,

Şimdi yoksun....

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2014 Pzt 01:28:29sohbet oyun linki
Herşey için özür dilerim.

Senden aldığım her gün için seni güldürdüğüm, mutlu ettiğim her an için özür dilerim.
Bitti demek yerine " seni artık sevemiyorum "demek yerine,yürütmemiz zor görünüyor demek zorunda bıraktığım için özür dilerim..
Anlıyorum, beni incitmek, kırmak istemiyorsun. 
Sen zaten beni kıramazsın ki, anlıyorum seni, inan. 
Sen beni artık se-ve-mi-yor-sun..sevmeyi isterdin elbette, bu kadar çok seven birini kim hayatından çıkarmak ister ki. Sen istemezsin ben istemem kimse istemez. 
Bir gün etrafında biri belirir ve sana ne kadar güzel olduğunu söylerse unutma, en güzel ben söyledim sana bunları, en unutulmaz biçimde ben söyledim. 
Seni seviyorum derse, ona seni zaten sevmekte olan birinin olduğunu söyle, seni seviyorum derse sakın kabul etme, sevilmeye müsait değilim de, beni seven fazlasıyla seviyor ama ben onu sevemiyorum o yüzden kendisi şuan burada değil de. Olmasını isterdim ama kendisini sevebilmeyi başaramıyorum artık de.Fotoğraflarımızdan bahset ( onları hiç silemedim),yaşadıklarımızdan bahset( aklımdan hiç çıkmadıklar) hayallerimden bahset( hiç gerçek olamadılar) gerçek olmaları halinde ortaya çıkacak mutluluğun yeryüzünü sarsabileceğinden bahset. Bütün suç bende de, o zaten "seni çok seviyorumlu" bir sabah kapısını çalsam mutluluktan havalara uçar de, beni seviyor de.Başka bir sevilmeye daha hazır değilim de, de işte..
bir şeyler söyle bakmasınlar sana, frengi ol pis bir hastalığa kapıl iğrenç bir nazara yakalan, olmadı bir bedduaya kapıl ağzımdan çıkmamış olanlardan ama sevdirme kendini ne olur,"ne olmaz "demeye cesaretim yok..
gücüm yok işte hayat beni bu kadarla kısıtladı" bu kadar "dediysem anla işte gelip alamam seni yetmem seni taşımaya, sen fazla lüks bir semtin yeterince iyi büyümüş bireyisin ben hali hazırda kendi içimde bir mahallede büyüdüm.Ulan biz market denilen şeyle sizden bilmem kaç yıl sonra tanıştık be. Hala kredi kartı yok veresiye defterine taşıyor sıcak ekmek siparişleri buralarda.

Ama sen de, lütfen ben Allaha ısmarladık bir gönülsüz ayrılıktan arda kaldım de,ben onu sevmek istedim`li dilek kiplerini defter aralarına sıkıştırdım de, ona bir kazak almıştım de, kendini koyun gibi hissetmişti de, arasta da bira içmiştik sarhoş olmuştuk saçmalamıştık de..
"Çünküsü" yoktu, de..seviyordu de yazıyordu de,konuşamıyordu yazıyordu de..
söyle işte..
de işte, seni sevmeye engel şeylerden bahset,hali hazırda yeni bir ilişkiden çıktığını şiddetle belirt, bildiğin şiddetle, şiddetle seviyordu de ve sevmek eylemi onun için devam etmekte de..
uzun kollu kazak giymişti,onun için benimle bütün çelişkiler anlamsızdı de..
onun için "sensiz yaşayamam" demiyordu "seninle iken ölmek söz konusu olmazdı" demişti de..
Hoşçakal derken dudakları titredi de,
yalan de, beni biri deli gibi seviyorken benim birini sevmem söz konusu olamaz de, dokunmasınlar sana koklamasınlar seni..
dokunsam ağlayacaktı,dokunsam ümit sanacaktı dokunamadım..
dokunaksız oldu de..

de işte..
seni sevemesiler yeter ki bir şeyler de..

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eki.2014 Cmt 23:49:43sohbet oyun linki

Eksik bıraktığımız doğrular, zamanla kusursuz yanlışlara döner. O yüzden, ayrılıklar bile yarım bırakılmamalı. Bir zamanlar seni tamamlayanlar, seni terk edip gidince senin de onları öldürmen gerekir içinde. Yaralı bıraktığın her duygu, zamanla seni öldürür çünkü...

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2014 Sal 22:18:02sohbet oyun linki
Keşke tanımasaydım seni!
Omuzlarıma bu kadar yük binmezdi o zaman.
Gözlerim ağlamayı bilmezdi,
o kadar sık kalbim çarpmazdı böyle delicesine.
Geceleri asla uykusuzluk çekmezdim sabaha kadar,
rüyalarım hatta tatlı hayallerim olurdu.

Dedim ya ulan!
Keşke...
Keşke tanımasaydım seni.
Keşke tanımasaydım.

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2014 Sal 22:55:17sohbet oyun linki

Hayatında bir kez bile olsun uykusuz kalıp düşünmediysen, özlemediysen...

"Beş kişi beni bi`temiz dövdü, ertesi gün ayağa kalktım, ulan vuruldum ama böyle acı görmedim" diyemiyorsan..

en fiyakalısı olmasa bile, bir şiir yazamadıysan kadının birine.. gözlerine bakıp; "ömrüm, ne kısa kelime senin yanında" diye iç çekmediysen...

O kadının sabah uyandığında, saçlarının nasıl olduğunu merak etmiyorsan ve kucaklamanın sarılmaktan öte bir şey olduğunu bilmiyorsan henüz; bana "adamlıktan" söz etme...

İstersen Everest`in en tepe noktasına çık tek başına, istersen dünyanın en zengini ol.

Ya da her gün biriyle düşüp kalk ama eksiksin... Hem de dibine kadar eksiksin!

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Eki.2014 Cum 14:37:28sohbet oyun linki
Bazen ne işe yaradığını hiç anlamıyorum bu hayatın. Ne veriyor bize?
Ne alıyor karşılığında? Deneyimlediğimiz, adına tecrübe dediğimiz her şeye burnunu sokuyor. Tecrübelendirdikçe saflığımızdan uzaklaştırıyor bizi. Hayatın sırrına yaklaştıkça kendimizden uzaklaşıyoruz. Kendimizden uzaklaştıkça da saflığımızı, temizliğimizi yitiriyoruz. Umudumuz tükeniyor neticede. En umutlu insan saflığına en yakın durandır. Git gide uzaklaşıyoruz içimizden, kendimizden. Oysa ne olurdu sanki yanı başımızda dursaydı benliğimiz! Keşke, birikimsiz ama umutlu kalabilseydik biraz da… Tıpkı bir çocuk gibi.

ccbLuEwAyscc

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2015 Sal 16:58:59sohbet oyun linki

Bazı şeyler biter ama,

Hatıralar sonsuza dek kalır.

CC sohbet icin buraya
 <<1...100...200...300...400...494495496497498499500501502503504 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir