ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Mart 2024, Perşembe 13:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   ŞOK OLACAKSINIZ!!!
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

liarpoet

liarpoet resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Haz.2007 Cmt 22:23:06sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
halamı :)

Sevval20

Sevval20 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2007 Per 19:24:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
benimde çıkmadı 03 yazamıyorum maalesef ondanıdr belki

NeDedimseDedim

NeDedimseDedim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Ara.2012 Pzr 02:53:36sohbet oyun linki
https://www.haberler.com/sarkoy-un-15-gunluk-suyu-kaldi-4126730-haberi/

NeDedimseDedim

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2012 Pzt 01:48:21sohbet oyun linki

MHP`li Belen: "Şarköy Belediye Başkanı, Nefesi Kuvvetli Bir İmam Bulsun"

Tekirdağ`ın Şarköy ilçesinde yaşanan susuzluğu yerinde görmek için ilçeye gelen MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, "Şarköy halkı, belediye başkanına çektiği bu susuzluğun bedelini zannedersem sandıkta ödettirir."

Haber: MHP`li Belen: `Şarköy Belediye Başkanı, Nefesi Kuvvetli Bir İmam Bulsun`

Tekirdağ`ın Şarköy ilçesinde yaşanan susuzluğu yerinde görmek için ilçeye gelen MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, "Şarköy halkı, belediye başkanına çektiği bu susuzluğun bedelini zannedersem sandıkta ödettirir. Yağmurlar geliyormuş, inşallah barajı doldurur. Belediye başkanı nefesi kuvvetli bir imam bulup, hoca bulup okutursa, cenabı Allah yağmur verir; Şarköy halkı da temizlik ihtiyacını karşılayacak temel ihtiyaçları için suya kavuşmuş olur" dedi.

Şarköy`de göletin kurumasıyla başlayan 1 haftalık susuzluk, bir gün boyunca Yağan yağmurlardan sonra sona erdi. Şarköy Belediyesi, gölet seviyesinin 5 cm yükselmesinden sonra ilçeye cumartesi akşam saatlerinde su vermeye başladı. Vatandaşlar, göletten verilen suyun arıtılmadan verildiğini, musluklardan bulanık su aktığından yakındı.

MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, susuzluk olayını görmek amacıyla ilçeye geldi. İlçeye içme suyu sağlayan tesise, MHP İlçe Başkanı Naci Bayraktar ve yönetim kurulu üyeleriyle giden Belen, Şarköy`ün içme suyunu temin eden göletinin hesapsız kullanılması neticesinde, suyun minimum seviyeye indiğini belirterek, "Yaklaşık bir haftadır Şarköy halkı temel ihtiyaçlarını karşılayacak su teminin de bile sıkıntı çekmekte. Vatandaşların belediye başkanına sıkıntılarını dile getirdiğinde, başkanın `dua edin yağmur yağsın" gibi böyle kolaycılığa kaçmıştır. Belediye başkanlığı yapmak bu kadar basit bir Hadise değil. Barajdaki su seviyesi düştüğü zaman, su temin edecek başka yolların aranması ve mutlaka halkın bu ihtiyacının giderilmesi gerekirdi. İnşallah bu belediye başkanına bir ders olur, önümüzde 1,5 yıldan az bir süre sonra mahalli seçim var. Şarköy halkı, belediye başkanına çektiği bu susuzluğun bedelini zannedersem sandıkta ödettirir. Yağmurlar geliyormuş, inşallah barajı doldurur. Belediye başkanı nefesi kuvvetli bir imam bulup, hoca bulup okutursa, cenabı Allah yağmur verir, Şarköy halkı da temizlik ihtiyacını karşılayacak, temel ihtiyaçları için suya kavuşmuş olur" dedi.

Suyun stratejik bir şekilde kullanılması gerektiğini ifade eden Milletvekili Belen, "Suyun ekonomik kullanılması lazım, yazlık sitelere su verip, yazlıkçıların bu suyu hovardaca harcamasına imkan verilmemeliydi. Denize insan giriyor, deniz suyundan arınmak için su kullanıyor. Yazın Şarköy`ün nüfusu 100 binleri geçiyor. Denize girip, tuzlu Sudan arınmak isteyenlerin suyu bu göletten geçiyor" dedi.

Şarköy Belediyesi`nin Yağan yağmurla 5 santim yükselen göletin suyunun, şehre verdiğini, vatandaşların suyun bulanık olmasından şikayetçi olduğunu belirten Milletvekili Belen, "Yağmurlarla dolan suyun vatandaşa çökeltilip, arıtıldıktan sonra vatandaşa verilmesi daha sağlıklı olur" dedi.

MHP Tekirdağ Milletvekili Bülent Belen, ilçenin içme suyunu karşılayan gölete girişin yasak olmasına rağmen görevliler dışında girenlerin olduğunu, balık tutanların bulunduğunu öğrendiğini belirterek, "Kötü niyetli kişiler bu gölete zehir atsa, halkın sağlığı ile oynasa, bundan belediye sorumlu olur" dedi. - TEKİRDAĞ

KUDURMUSTANBETER

KUDURMUSTANBETER resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ara.2012 Sal 00:12:09sohbet oyun linki
Dünyanın geleceği bir bebeğin içinde yatar. Anne bebeği kendisine yakın tutmalıdır ki, bebek kendi iç dünyasını bilebilsin. Babası ise onu o kadar yüksek tepelere çıkarmalıdır ki, bebek dünyanın nasıl bir yer olduğunu anlayabilsin.

NeDedimseDedim

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ara.2012 Cum 02:29:48sohbet oyun linki

AkCimento

AkCimento resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ara.2012 Sal 21:47:52sohbet oyun linki
Anca şok olursun zaten
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir